bill gates ve tanrı

Bildiğiniz fıkralar, komik yazılar, gülmekten yerlere yatacağınız olayları paylaşalım :)
Kullanıcı avatarı
safakkaygusuz
Fast Friend
Fast Friend

bill gates ve tanrı

Mesaj gönderen safakkaygusuz »

aramızda belki bilen vardır yada daha önce yayınlanmış olabilir ama benim hoşuma gitti sizinle paylaşmak istedim :lol:

Bill Gates

Bill Gates bir araba kazasında ölmüş. Sorgulama için tanrının karşısına
çıkmış. Tanrı demiş ki:

"Bill senin durumun hakikaten karmaşık. Seni cennete mi cehenneme mi yollamalı bilemiyorum. Her eve bilgisayar girmesine yardımcı
olarak insanığa katkıda bulundun ama bir yandan da Windows gibi bir rezaleti de yarattın. Ben de senin özel durumuna göre bir şey yapacağım, cenneti de cehennemi de ziyaret et, hangisine gideceğine karar ver."

"Tamam" demiş Bill Gates, "Önce cehenneme bir bakayım." ve inmiş cehenneme. Bir de bakmış berrak sulu bir kumsalda bir sürü güzel kız top oynuyor eğleniyor, güneş parlıyor hava süper. "Allaah" demiş Bill Gates, "Cehennem böyleyse Cenneti hakkaten görmek isterim." Ve cennete çıkmış. Bir bakmış, bulutların üzerinde bir yer, etrafta melekler uçuşuyor, insanlar lir çalıyor, güzelce bir yer ama Cehennem kadar değil.

"Tamam" demiş tanrıya Bill Gates, "Ben cehenneme gitmeye karar verdim." ıki hafta sonra tanrı cehennemi ziyaret edip Bill Gatesin nasıl olduğuna bakmaya karar vermiş.Gitmiş Bill'in yanına, Bill bir duvara zincirlenmiş, alevler içinde karanlık bir mağarada ve zebaniler işkence ediyor.

"Nasılsın Bill?"

"Korkunç! Burası iki hafta önce geldiğim cehennem değil! Kızların oynaştığı o güneşli kumsala ne oldu?"

Tanrı cevap vermiş:

"O ekran koruyucusuydu..."
Kullanıcı avatarı
argetlam
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen argetlam »

hehehe paylaşım için teşekkürler..
[b]ѕüтℓü çαу[/b]
alkino
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen alkino »

OOOO SÜPER YA.... :lol:
Kullanıcı avatarı
fetza
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen fetza »

evet daha öncede vardı aynı fıkra... (ekran korucusu haaa) ....:P
...
Glfm

Mesaj gönderen Glfm »

:D çok güzel sağol :)
Kullanıcı avatarı
YeLoMi
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen YeLoMi »

komik ama fazla abartmamak en iyisi eğlencesine olsa bile günah olmasın ama emeğine köleyim!
Prisoner the right thing in the world ...
The only real nobility is in the world ...

No Air ,, The Shawshank Redemption ..