Bir Ayrılık Nedeni ve Düşündürdükleri....

Aşk ve sevgi sözleri, sevgiliye haykırışlar.
Kullanıcı avatarı
Gürz
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Gürz »

işte düşünülmesi gereken bir konu; neden aşk söz konusu olunca erkekler şart koşmazken ( ki şart koşmaya kalksa kargalar güler haline ), bayanlar adeta bu sevgiyi istismar edercesine şartlar ileri sürerler ? :)
Kullanıcı avatarı
rüya
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen rüya »

istisnalar kaideyi bozmaz ama gürz herkez böyle şart koşmaz hele öz olmayan ablaya bu kadar itibar düşündürücü yeterince sevgisine deger vermeyen biri yapar bunu yada dilim varmıyo ama kusura bakma aptal biri ilişkisini bu kadar komik bir şekilde riske atar.sevmek fedakarlık demektir kendinden önce karşıdakini mutlu etmektir o mutlu olunca sende mutlu olursun karşılıklı alış veriş ama sevgi pazarlarsın kim daha çok satacak dimi ya
Kullanıcı avatarı
Gürz
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Gürz »

katılıyorum, doğru bir yorum...
Kullanıcı avatarı
rüya
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen rüya »

şükür sonunda anlata bildim sevgi deger verdikçe büyür üçüncü şahıslara yer yoktur
Kullanıcı avatarı
Gürz
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Gürz »

yani ben o kadar kalın kafalımıyım... :-)
Kullanıcı avatarı
brskartali
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen brskartali »

kızın o arkadaştan istediği şey çok saçma bence.Birbirinizi seviyorsanız ne diye bak benimle olmak için şunu da sevmen gerek deme ihtiyacı duyasınız ki?Kız bide kendini çocuğun yerine koysun bakalım oçocuk ondan böle bişey istese kabul edermi ki?sanmıyorum.Burda erkek arkadaşımız haklıdır bence.
Kullanıcı avatarı
rüya
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen rüya »

kızın o arkadaştan istediği şey çok saçma bence.Birbirinizi seviyorsanız ne diye bak benimle olmak için şunu da sevmen gerek deme ihtiyacı duyasınız ki?Kız bide kendini çocuğun yerine koysun bakalım oçocuk ondan böle bişey istese kabul edermi ki?sanmıyorum.Burda erkek arkadaşımız haklıdır bence.
sade bir şekilde çokta güzel anlatmış bak gürz arkadaşta benim gibi düşünüyo he he he ::
aRaCeLLy

Mesaj gönderen aRaCeLLy »

Birbirini seven iki insan arasına bi başkasını sokmak saçmalıktır.Kızın,sevdiği erkeğin o bayanın tavırlarından rahatsız olduğunu bile bile erkeğe baskı yapması bencilce bir davranış.Sonuçta bir insanı gerçekten seviyorsan onu kendinden daha çok düşünürsün ve mutsuz olacağı bir şeyi ondan istemezsin :thumbup: :thumbup:
Kullanıcı avatarı
Gürz
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Gürz »

arkadaşlar unuttuğunuz bir nokta daha var bu hikayede ; kızın baş tacı ettiği abla , erkeğe kızın haberi olmadan bir başka kızı evlenmesi için önermektedir.

bence bu abla , dünya üzerinde şeytanın gölgesi...ancak üzücü diğer bir konuda kızcağız akıllanmadıkğı sürece bu ablanın çok darbesini yiyeceği gerçeğidir... :)
Kullanıcı avatarı
rüya
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen rüya »

tamam bizde onu diyoz iki kişinin arasındaki kara kedi oldugu sürece ilişki yürümez