Bir Soru.....

phpBB Türkçe Desteği phpbbturkey.com sitesinden alabilirsiniz.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
Romulus
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum
İletişim:

Bir Soru.....

Mesaj gönderen Romulus »

Simdi ben yeni modlari filan yaptim diyelim... Sildigim forumun modlarindan ayri birsey....Peki Oteki forumda yaptigim yani backupi bu yeni forumda kullanabilirmiyim? Yani topicler filan kullanicilar tekrar gelebilir mi???? Bir override filan olur mu???? Cunku beli ileride modu silip baska mod koysam uyelere filan ne olur diye dusunuyorum basim agridi.... Lutfen aciklayin aklim fikrim durdu...
[b][glow=red][color=yellow]Ah Keskem Keskem of keskem keskem [/color][/glow][/b]
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

veritabanını daha önceden yedeklediysen mesajlar vb şeyler geri gelir.Modları sadece dosyaları değiştirerek eski haline getirirsin.
Dreams
Kullanıcı avatarı
Romulus
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen Romulus »

Himmm veritabi yedeklememistim simdi butun modlardan sonra yedekliyim ozaman dimi sonra gene silersek hemen backup yapip dosyalari editler sonra forumu backup yarariz geri gelir???

Simdiki forum yandi ama dimi??? Yeniden basliyoruz???? :cry: :cry:
[b][glow=red][color=yellow]Ah Keskem Keskem of keskem keskem [/color][/glow][/b]
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

bazı modlar veritabanı kullanır bazıları kullanmaz.Forum dosyalarını ve veritabanını hepsini yedeklediysen daha sonra kurulumda bir sorun çıkmaz.
Dreams
Kilitli