Demirer'siz son 7 Avrupa Yakası ...

Televizyon'da izlediğimiz reklamlar, programlar ve diğerleri
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Demirer'siz son 7 Avrupa Yakası ...

Mesaj gönderen dJ4 »

ResimAta'yla Hümeyra çekişmesi diziyi bitirdi

Sinan Çetin, Avrupa Yakası'nın dizisinin bitmesi yönünde karar aldığını açıkladı.

Dün atv ile toplantı yapan Sinan Çetin, ekranın çok izlenen dizisi Avrupa Yakası'nın bitmesi yönünde karar aldı. Dün akşam Habertürk'e canlı yayına katılan Sinan Çetin, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı. Cengiz Semercioğlu'nun sunduğu ve önceki akşam Mehmet Barlas'ın konuk olarak katıldığı "Full Ekran"a telefonla bağlanan Sinan Çetin, "atv ile yaptığımız görüşme sonrasında 'Avrupa Yakası'nın bitmesi yönünde karar aldık. Ancak kanalla herhangi bir anlaşmazlığa düştüğümüz için bu kararı almadık. Dizinin yaratıcısı Gülse Birsel'le 'Avrupa Yakası'nın ömrünün tamamladığını düşünüyoruz. atv ile para konusunda bir anlaşmazlığa düşmedik. Dizinin bitmesinin Ata Demirer ve Hümeyra arasında yaşanan problemle de ilgisi yok.

Ata'yla konuştuk, bu dizinin marka olduğunu ve kendisi olmadan da devam edeceğini söyledi. Son yedi bölümde Ata Demirer, kadroda olmayacak. Diziyi 100'üncü bölümde bitireceğiz" açıklamasını yaptı.

Kaynak:Hürriyet/e-kolay
Ninni

Mesaj gönderen Ninni »

güzel bir diziydi devam etmesini isterdim açıkçası. zaten ülkemizde diziler kısa ömürlü oluyor. yalan rüzgarı dizisi kadar olamadılar :)
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Bence artık konu biraz baymaya başlamıştı açıkcası ama ben son bölümlerde Ata'nın da olmasını isterdim, Ata Demirer çok yetenekli biri, o dizi onu hakkettiği yere getirdi ve artık eminim bundan çok daha iyi şeyler çıkarabilecek kapasitesi var. Ata'ya o dizide fazla yük düşmüyordu zaten ben kendi başına çok daha iyi şeyler yapabileceğini düşünüyorum, Ata yeterince dinledi artık kanımca daha bomba yapımları bekliyoruz.

Ayrıca bu Gülse'nin de son icratı olmayacağından eminim o da çok yüksek potansiye sahip ve hayatta birçok insanın göremediği ayrıntıları görme yeteneğine sahip, kim bilir belki tekrar Ata'yla belki de tek başına ondan da çok daha güzel şeyler çıkabileceğine eminim.

Yeni çalışmalarını dört gözle bekliyorum doğrusu.

Dizilerin çabuk bittiğini düşünmüyorum bence fazlasıyla uzun bile sürüyo ve tadı kaçırılıyor bunun sebebide açık bir senaryoyla değil sonu baştan belli sınırlandırılmış bir senaryoya sahip olmaları o yüzden yeterince gelişemiyorlar kanısındayım. Çok daha uzun süreli dizi için temel bir konu değil genel bir konu lazım. Daha dizi olayı Türkiye'de o aşamadan uzak ama daha yolun başındalar zamanla oda olur.

Son olarak dizilerin süpekülasyonlar ve dış etmenler tarafından sonlandırılması olayını hiç sevmediğimide belirtmek isterim biz o dizide oynayan adamın yaşantısıyla değil dizideki çevirdiği karakterle ilgileniyoruz kişinin gerçek hayatta ne yaptığı onu ilgilendirir. Bu işler böyle yürümeseydi Hollywood çoktan batardı ...
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen EcCeNtRiC »

bitmesin ya..en kaliteli en güzel espriler onda vardı böhüü :(
[i]*Her yeni başlayan macera
Heyecan dolu çilek kokar.. ;) [/i]
Kullanıcı avatarı
sonicyouth
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen sonicyouth »

Zaten Gülse Birsel'in konu bulamama sebebiyle seinfeldden araklama olayları baymıştı.Ayrıca Ata Demirer sadece bi isimden ibaret bence;ondan çöok daha iyileri var bu dizide(Yavuz Seçkin,Bülent Polat vs.)
cant see the forest from the trees!
and u cant smell your own sh*t on your knees!
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Oyunculuk olarak söylüyorsan doğru zaten aynı kulvarda yarışmıyorlar Ata'nın olayı farklı ..
Kullanıcı avatarı
mooniron
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen mooniron »

tam zamanında bitirmeliri çok güzel ama ata demirersiz olması kötü
82gokhan

Mesaj gönderen 82gokhan »

ata demirer yoksa devam etmesinin pek anlamı yok... ayrılan oldumu dizilerin keyfi kaçyor... ama çok güzel bir dizi...
Kullanıcı avatarı
wuyat
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen wuyat »

Vaybe alkış
Büyük güç büyük sorumluluk getirir
tugaL
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen tugaL »

baydı biraz. bitebilir. ata demirer'i başka projelerde görmeyi özledim.
[b]Kuşlar uçar diyar diyar el edemem beni almazlar diye..gurbet çürür güneşin kapanışında..beklediklerim kalır uçar uçurumlarda...[/b]