Ben Ne Yaptim

İslam dinimiz hakkında sormak istedikleriniz, merak ettikleriniz, paylaşmak istediklerinizi bu foruma yazabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
sabretmekzor
Quick Friend
Quick Friend

Ben Ne Yaptim

Mesaj gönderen sabretmekzor »

Bir bakmisim arkama koca ömür gecmis
Kapim caliyor ama bu kapi calmasi her zaman ki gibi digil
Cok soguk ama dondurucu soguk digil bu sanki , evet tarifi zor olan korkutucu bir soguk bu kapimi caliyor.Birden telasa panige kapiliyorum sebebini bilmeden ,elim ayagigima dolasiyor.Neyaptim ben neyaptim ki bu kadar korkuyor ve telaslaniyorum.Evet neyaptim ben ben birsey yapmadim , yapmadigim icinmi korkuyorum.Kim yardim edecek kime siginacagim kime tutunacagim sanki siyah noktadayim ayagimi ne saga ne sola nede öne geriye atabiliyorum .Atsam o nokta o KÜCÜK siyah nokta sanki beni sonsuz karanliga yutacak.Aklim nerdeydin aklim neden simdi yardim etmiyorsun neden duruyorsun neden.Bosluktayim cok korkuyorum.Biliyordum bunlarin hepsinin olacagini biliyordum.Bildigim halde inanmamazliktan gelip bos islerle ugrasmaya devam ediyordum.Her yanim bol yalan isikla yasarken simdi öyle korkuyorumki sanki kücük bir kivilcim olunca korkum dinecek saniyorum.Zamaninda ALLAH`U EKBER kelemesini kolayca söylerken okadar kolay oluyorduki simdi ya simdi niye söyleyemiyorum neden dilim dönmüyor neden sesim cikmiyor neden.Agliyorum ömrümde hic aglamadim sekilde agliyorum ama bir omuzumu oksayacak yanima gelip bana destek olacak kimse yok.Nerede babam nerede anam nerede evlatlarim hani nerede seni seviyorum diyenler nerede neden simdi gelip beni bu zor uykudan uyandirmiyorlar neden yanimda digiller neden.Bu kadar kötü birisimiydim böyle yapayalniz kalacak ve azap cekecek sekilde kötü birisimiydim.Neyaptim ben ,
BEN NEYAPTIM!..
img]http://www.resimload.com/141125/jeC_Uqw_150x200x1x.gif[/img]