Starcom Adsl Modem Acİll Yardim!!!

Bilgisayarlar hakkındaki genel sorunlar, almak istediğiniz bilgisayarlar v.b.
Crazy_Blood
New Friend
New Friend

Starcom Adsl Modem Acİll Yardim!!!

Mesaj gönderen Crazy_Blood »

Merhaba Arkadaşlar. Ben Yeni Bir Modem Aldım Markası Starcom 4 Portlu Bi Modem. Modemin Ayarlarını Yaptım, İnternete Bağlanıyorum Ama Sürekli Bağlantı Kesiliyor, Bazen 2-3 Dakikada bir Bazen İse 2-3 Saatte Bir Kesiliyor Bağlantı. Telefon Falan Çalınca Da Kesiliyor. Ayrıca Ares, İmesh, Kazaa, Emule...Vs. Gibi Dosya Paylaşım Programlarını Kullanamıyorum. Bilgisi Olan Arkadaşlar Yardımcı Olurlarsa Çok Sevinirim. Ayarları Çok Karışık Bu Modemin. Şimdiden Herkese Teşekkürler...
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Telefon çalınca kesilmesi olayı bana paralel hat durumunu çağrıştırıyor, adsl hat kesinlikle pararelel hat üzerinde kullanılmamalıdır aksi halde bu gibi sorunlar doğurur ...

Diğer problem doğrubilecek durumlar kullandığınız splitter ya da software firefall olabilir, öncelikle splitter bağlantılarınızı yeniden gözden geçirmenizi tavsiye ederim.
Crazy_Blood
New Friend
New Friend

Tamam Da Paralal Hat Nedir??? Splitter Bağlı şu anda Ama Kesiliyor Telefon Çalınca!!
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Aynı hat üzerinde iki veya daha fazla telefon bağlanması olayı, yani bi numara çalınca iki telefon çalması ...
Crazy_Blood
New Friend
New Friend

Tamam Dj4 Teşekkürler. Benim De O Şekilde Oluyor 2 Telefon Var Evde. Birisini Çıkartıp Bi Deniyeyim...
Kullanıcı avatarı
ilyask
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen ilyask »

sipliiter ayırıcı yokmu onu bağlayıp dedinmi hatta direk bağlanca öyle sorun cıkabiliyor