YaratiliŞ MÜzesİ ???

Buyrun geyik muhabbetlerine..
ogretmen
Slow Friend
Slow Friend

YaratiliŞ MÜzesİ ???

Mesaj gönderen ogretmen »

Arkadaşlar son dönemde gündemde bir konu var yaratılış müzesi bilgisi olan var mı? Üsküdar Yöre alışveriş merkezinde olduğunu duydum...
ogretmen
Slow Friend
Slow Friend

Ben bugün gidiyorum arkadaşlar hava da güzel, karşıda da Beylikdüzü Stars alışveriş merkezindeymiş
Kullanıcı avatarı
Affedilmeyen
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Affedilmeyen »

Bana da birisi İstanbul'a bilet alsın da ben de geleyim, olmaz mı?
Başına bir silah daya ve duvarları beyninle boya.
jok3r_88

Mesaj gönderen jok3r_88 »

Ben bi deve kervanına denk geldim onunla gidicem.Ama ne müzenin amacı neymiş ne için kurulmuş.Şimdi o kadar yolu boş yere gitmeyelim.
ogretmen
Slow Friend
Slow Friend

gittim gördüm yazıyorum arkadaşlar.Müze evrim teorisine karşı açılmış dünyada ilk ve tek. gerçekten kanaatim net oluştu. evrim diye birşey yok.adamlar yani evrimciler mesela colæcanth diye bir canlının ara geçiş formu olduğunu söylüyorlar ama müzede fosili mevcut. yaşayan fosil yani. mutlaka gidin
jok3r_88

Mesaj gönderen jok3r_88 »

İmkanım olsa valla gidrdim yaf.Bak şimdi keşke anlatmasaydın merak ettim şimdi.
Kullanıcı avatarı
Affedilmeyen
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Evrim teorisi zaten yıllar önce bilimsel olarak çürümüş bir teoridir. Üstelik bu teoriyi çürütenlerin başında yine Darwinistler gelmektedir. (İstemeden de olsa bu teorinin çürümesinde büyük katkılar sağlamışlardır, çünkü bu teoriyi çürüten yine bilimdir.) O açıdan güzel bir etkinlikmiş. Gitme fırsatım olsaydı kaçırmazdım.
ogretmen
Slow Friend
Slow Friend

İnşaAllah nasıl nasip eder. Ama siz de bulunduğunuz yerlerde çeşitli şekillerde İslam!a hizmet edebilirsiniz. Harun Yahya'nın hazırladığı bir site var. www.islamahizmet.com siz de mutlaka birşeyler bulursunuz.
Kullanıcı avatarı
Affedilmeyen
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Evet, Harun Yahya'nın belgesellerinin bir kısmını seyrettim. Kesinlikle bazı kişilerin dediği gibi "radikal dincilik" yapmıyor. Tamamen ilme bağlı araştırmalar yapıyor ve bunları Kur'an'la bağdaştırıyor, yani bir taraftan da İslam'ın ve Kur'an'ın doğruluğunu ıspatlıyor.
ogretmen
Slow Friend
Slow Friend

Arkadaşlar farkındamısınız son zamanlarda agzetelerde şu haberler arttı: evrimin kayıp halkası bulundu, zincire bir halka daha eklendi... Adamlar fena tutuştular yani. Bakalım neler olacak? Bu arada İstanbul'un birçok yerinde var, sıra başka illerdeymiş...