Dünya Türklerin Olacak

Bildiğimiz güzel fıkraları paylaşalım.
Kullanıcı avatarı
musti_1903
New Friend
New Friend

Dünya Türklerin Olacak

Mesaj gönderen musti_1903 »

Dünyanın gelişmiş ülkeleri bir araya gelmişler. Bir gün, en son teknolojilerle üretilmiş bir bilgisayara bütün ülkelerle ilgili verileri yüklemişler ve sormuşlar: "Dünyanın sahibi kim olacak?"

Bilgisayar uzun süre bilgileri değerlendirmiş ve büyük an gelmiş. Nefesler tutulmuş. Bilgisayar, sonucu yazıcıya göndermiş. Hakem heyeti sonucu ilan etmiş. "Türkiye"

Herkes şaşırmış. Mutlaka bir yanlışlık olmuştur düşüncesiyle aynı soruyu bir kez daha sormuşlar Bilgisayar uzun süre çalıştıktan sonucu yazıcıya göndermiş. "Türkiye"

Tüm dünya şoka girmiş. Birisinin aklına "niye?" diye sormak gelmiş. Herkes bu fikri beğenmiş ve bilgisayara sormuşlar. "Niye?"

Bilgisayar sonucu yazıcıya hiç düşünmeden göndermiş.
"Herkes bir gün uzaya çıkacak ve dünya Türklere kalacak"
Kullanıcı avatarı
mythical_girl
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum

Mesaj gönderen mythical_girl »

:lol: süper yahh
Birine sevginizin tümünü sunmak, asla sizi de aynı şekilde seveceğinin garantisi değildir. Sevgiye karşılık beklemeyin; sadece sevginin karşınızdakinin kalbinde büyümesini bekleyin; fakat olmazsa da, sizin kalbinizde büyüdüğüne emin olun!!!
Ninni

Mesaj gönderen Ninni »

komik bir fıkra ama şöyle bir düşündümde acaba bizler kendimize haksızlıkmı ediyoruz. kendi kendimizi küçümseyerek bilinçlerimizimi etkiliyoruz. evet ülke olarak halen çıkamadık uzaya ve bu gidişlede zor görünüyor. ama şuna da inanıyorumki yok aya çıktılar yok marsa gittiler bunlarında kesin gerçekler olduğunu nerden biliyoruz.gittikleri ne malum. bütün dünyada duyulan bir şüphe bu ve aya gidildiğine inanmayanlarda var. neyse çok muhalefet bir günümdeyim sanırım :) ama gerçekten eline sağlık diyeyim ben çok güldüm.
Kullanıcı avatarı
Affedilmeyen
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Affedilmeyen »

Evet, kendimizi biraz fazla küçümsüyoruz.
Başına bir silah daya ve duvarları beyninle boya.
Kullanıcı avatarı
ushuaia
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ushuaia »

çok çok iyi....
Yetişmiş her insanın içinde, oynamak isteyen bir çocuk vardır.

Nietzsche
Kullanıcı avatarı
TaTaNGa93
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen TaTaNGa93 »

Hayır!!! Türk'leri küçümseyemezsin.
DÜNYA KEFEN GİYDİREMEMİŞ CEDDİME;ŞİMDİ GİYDİRMEK HANGİ İT`İN HADDİNE!
Kullanıcı avatarı
TuRkUaZA
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen TuRkUaZA »

küçümsemek diil bu. doğrular acıdır :)
H@Y@TT@ V@ROL@B!LMEK S@N@TT!R...
Kullanıcı avatarı
cRyStaLL
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen cRyStaLL »

Aman dünya bize kalsın, millet uzayda ne yaparsa yapsın :P
I[b]t[/b]'s [b]a[/b] t[b]h[/b]i[b]n[/b] [b]l[/b]in[b]é[/b] b[b]é[/b]tw[b]é[/b]én [color=Red]l[b]ø[/b]v[b]é[/b][/color] [b]a[/b]n[b]d[/b] [color=red]h[b]a[/b]t[b]é[/b] [/color] [b]![/b]
Kullanıcı avatarı
Skealphim
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen Skealphim »

Ninni yazdı:komik bir fıkra ama şöyle bir düşündümde acaba bizler kendimize haksızlıkmı ediyoruz. kendi kendimizi küçümseyerek bilinçlerimizimi etkiliyoruz. evet ülke olarak halen çıkamadık uzaya ve bu gidişlede zor görünüyor. ama şuna da inanıyorumki yok aya çıktılar yok marsa gittiler bunlarında kesin gerçekler olduğunu nerden biliyoruz.gittikleri ne malum. bütün dünyada duyulan bir şüphe bu ve aya gidildiğine inanmayanlarda var. neyse çok muhalefet bir günümdeyim sanırım :) ama gerçekten eline sağlık diyeyim ben çok güldüm.
Kardeşim çok doğru söylüyor.Lütfen fıkralarda kendimizi küçümsemiyelim.Türkiye Demek BIZ demek...

Bu arda fıkra güzeldi :)
Power By SkeaLphim...

..ReLaX..
Kullanıcı avatarı
HoRTuM
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen HoRTuM »

woow :D süper saol
By HoRTuM Gravity Kinq

BaLıKeSirLiiyiz KarDeŞ