Emeğe Saygı Hususu

Forum Yöneticilerine İletmek İstediğiniz Görüşleriniz, Düşünceleriniz, Önerileriniz, Şikayetleriniz..
Kilitli
bykasoft
New Friend
New Friend

Emeğe Saygı Hususu

Mesaj gönderen bykasoft »

Dikkatinize..

forumunuzun başında yayınladığınız
"Hemen alttaki menü resimlerini sadece emeğe saygı göstermeyen ve sitemizi kıskanan hırsızlar çalabilir" yazısını koymanızın bir mana kazanması için bu resimlerin turkiyeforum.com yetkilileri tarafından yapıldığını gösteren telif hakkını da yayınlamanız şarttır. aksi taktirde hak iddia edemez, iddia ettiğiniz taktirde de haksız duruma düşersiniz. internet evrenseldir. her türlü bilgi herkes tarafından tüm engellemelere rağmen kendi yöntemleri ile alınıp kullanılabilir.

Bilginize..
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Açıklamasını taNGo'ya bırakıyorum. O defalarca anlatmasına rağmen siz anlamamaya gayret ediyorsunuz !!!

http://www.turkiyeforum.com/viewtopic.php?t=3458
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

:) Galiba resimleri kendi sitenize çalmaya çalışırken ne yapacağınızı şaşırdınız ve böyle bir başlık açmayı düşündünüz.O laf zorunuza gitti sanırım?

Resimlerin telif hakkı bize ait olduğunu söylemedim bu bir, ikinciside bir hak iddia ettiğimizi söylemedik, üçüncüsü ise o resimleri alıpta aynı buradaki şekliyle kendi sitesine koyan FİKİR HIRSIZIDIR.Ve bu emeğe saygısızlık gösteren kişileri/siteleri burada rezil ederiz, o lafta bunu anlayanın ağırına gider.Böylece bir Mana kazanır.Bilmem anlatabildim mi?
Dreams
Kilitli