aldattın mı,aldatıldın mı???

Dökün içinizi artık.Sırlarınızı, duygularınızı kimseye anlatamadıklarınızı burada anlatın.
Kullanıcı avatarı
Nefertiti
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Nefertiti »

Aldatmak dünyanın en alçakça şeyi bence ne olursa olsun bir özrü yok..şimdiye kadar kimseyi aldatmadım aldatmam da kesinlikle..Eğer o insanla bişeyler yanlış gidiyorsa,başkasıyle birlikte olmak istiyorsan yolunu ayırırsın..sonra kime istersen git.. Bir kez aldatıldım,, ben o insanla ayrılmış olduğumuz zamanlarda, bi erkeğin yüzüne baktığımda bile aldatıyomuşum gibi hissediyodum, ama sonradan beni aldattığını anladım..bu kadar çok sevmeme rağmen arkama bile bakmadım, bakmam da.. bu da benim düşüncem..
Tırtılın "Dünya'nın sonu" dediğine, Usta "Kelebek" der...
Kullanıcı avatarı
Zen
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Zen »

DiLeMmA yazdı:
Zen yazdı:istatistiksel bir bilgi var

"Erkekleri biliyoruz... Çoğu zaman bir anlık olabiliyor onların aldatması; "one night stand" yani...

Peki ya kadınlar!
Bir kadın, bir erkeği neden aldatır? "

*Alıntı ;) .. Bu konuda sana katılıyorum Zen.
:) kadinlarda aldatir elbet, ama nedense cogunluk erkekler, bi sorun olmasi lazimki erkeklerde, bu kadar cok aldatiyolar.. hepimiz insaniz ve herkes bu tur seyler yapar, gercek budur..
What the eyes see is knowledge, what the heart knows is certainty.
Kullanıcı avatarı
DiLeMmA
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen DiLeMmA »

Zen yazdı:
DiLeMmA yazdı:
Zen yazdı:istatistiksel bir bilgi var

"Erkekleri biliyoruz... Çoğu zaman bir anlık olabiliyor onların aldatması; "one night stand" yani...

Peki ya kadınlar!
Bir kadın, bir erkeği neden aldatır? "

*Alıntı ;) .. Bu konuda sana katılıyorum Zen.
:) kadinlarda aldatir elbet, ama nedense cogunluk erkekler, bi sorun olmasi lazimki erkeklerde, bu kadar cok aldatiyolar.. hepimiz insaniz ve herkes bu tur seyler yapar, gercek budur..

Yalnız şöyle bi gerçek var forumun her yerinde bu konuyu tartışıyoruz sanki :) Ve bir karara da varamadık .
Başkaları gitmiş olur, gidince;
Bir sen yakınsın, uzakta kalınca..
Kullanıcı avatarı
Zen
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Zen »

dun aksamda ben bunu dusunuyodum sen benden once soyledin :D her baslikta bu var ama sonuc yok :D girisi yaptik gelisme bayagi uzun oldu ama sonuc hic yok.. :D son noktayi sen koy bari canim
What the eyes see is knowledge, what the heart knows is certainty.
Kullanıcı avatarı
eniyikameraman
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen eniyikameraman »

aldatmak yanlıştır öyle yada böyle
[img]http://img148.imageshack.us/img148/3443/28rl1.jpg[/img]
Kullanıcı avatarı
Affedilmeyen
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Affedilmeyen »

Muhakkak yanlıştır. Aldatılan kişi, küçük düşürülmüş olur ve bazıları bunu kaldıramaz. Beni birisi aldatsa herhalde, bilmiyorum, kötü şeyler olur çünkü ben önem veririm. Ama illa aldatacaksa, söylesin senle bu iş gitmeyecek diye, eyvallah derim, sonra ne halt yerse yesin. Değil mi ama?
Başına bir silah daya ve duvarları beyninle boya.
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen EcCeNtRiC »

arkadaşlar sanki konu "neden aldatırız?" kısmındaki yazılara kaymış gayet basit bir başlık aldatıldın mı? aldattın mı?..

aldatılıp aldatılmadığımı bilmiyorum ama aldatmak hakkında düşüncelerim zaten ortada öyle bir şey asla yapmadım.
[i]*Her yeni başlayan macera
Heyecan dolu çilek kokar.. ;) [/i]
Kullanıcı avatarı
DiLeMmA
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen DiLeMmA »

E konu konuyu açar :)
Başkaları gitmiş olur, gidince;
Bir sen yakınsın, uzakta kalınca..
Kullanıcı avatarı
qreen
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen qreen »

Aldatmadım ama aldatıldım ;)
Sana mucizeler vaad etmedim; bir mucize verdim.. ' 01.12.2007
Kullanıcı avatarı
nicksizz
Fast Friend
Fast Friend

Re: aldattın mı,aldatıldın mı???

Mesaj gönderen nicksizz »

PaSCHo yazdı:
alara yazdı:aldatılmak herkesin gururunu incitir değil mi???
pekiiiii
gözle aldatma olur mu???
siz buna kızar mısınız??? :blink1:
Göz ile aldatma olmaz göz bakar engelleyemezsin güzeldir bakarsın yakışıklıdır bakarsın görmemenin yada göz kaçırmanın kendini sıkmanın gereği yok max kıskançlık yapmanın alemi yok yeter ki insanın içinde olmasın. içinde birşeyler yoksa yanındakinin sana karşı, başkasına bakması ve ona yönelmesi sadece zaman meselesi tam tersi durumda dünya güzeline baksa senin için bir tehlike yoktur.
içinde olmasın diyosun ona bakarken bacısı gözüyle mi bakıyo amma yaptın sen de. kardeşim, bakacak olan adam güzelini bulacak ya da biriyle çıkıpta o kişiyi boşuna huzursuz etmiycek, tabi kızı ciddiye alıyorsa.. almıyorsa diyecek birşey yok zaten.kimse salak değil birine bakarken insanın içinden ne geçirdiği malum. manitanın yanında karşı cinsten birine bakmak gerçekten saygısızlık ve rahatsız edici bir durum. bu mantıkla senin o zaman yanındaki sevgilinin erkeklere bakmasını da hoş karşılaman gerekiyor. o da yakışıklıya bakıyor onu abisi olarak düşünüyor ve içinden kötülük geçirmiyor o zaman.. kızmamalısın ya da umursamamalısın. değer verdiğin halde...

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir