Sinemada en son seyrettiğiniz film ...

Vizyondaki filmler, tiyatrolar, haberler..
Kullanıcı avatarı
Eternity
Site Admin
Site Admin

Mesaj gönderen Eternity »

taNGo ile bu kez Truva filmini izledik. Pek beklediğimiz gibi çıktığını söyleyemem, bu kadar söz edilen bir filmin daha görkemli ve etkileyici olmasını bekliyorduk ama ne yalan söyleyeyim ikimizde pek beğenmedik :)

Truva gibi bir sava$tan böylesi basite indirgenmi$ ve a$k konusunun baskın olduğu bir filmden ziyade çok daha ustaca yapılmı$ ve dü$ünülmü$ bir eski zaman sava$ını konu alan bir senaryo beklerdim :)

Artık haftaya vizyona girecek olan The Day After Tomorrow filmini bekliyoruz, fragmanından anladığımız kadarıyla bayağı güzel gibi ;)
Kullanıcı avatarı
Romulus
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen Romulus »

Dun Shrek 2 ile StateSIde filmini izledim....

Shrek 2 cok komikti.... bir sey soyliyim pinokyo tong giyiyor :lol: :lol: :lol:

StateSide berbat....neyin ne oldugunu anlayamadik
[b][glow=red][color=yellow]Ah Keskem Keskem of keskem keskem [/color][/glow][/b]
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

Eternity yazdı:taNGo ile bu kez Truva filmini izledik. Pek beklediğimiz gibi çıktığını söyleyemem, bu kadar söz edilen bir filmin daha görkemli ve etkileyici olmasını bekliyorduk ama ne yalan söyleyeyim ikimizde pek beğenmedik :)

Truva gibi bir sava$tan böylesi basite indirgenmi$ ve a$k konusunun baskın olduğu bir filmden ziyade çok daha ustaca yapılmı$ ve dü$ünülmü$ bir eski zaman sava$ını konu alan bir senaryo beklerdim :)

Artık haftaya vizyona girecek olan The Day After Tomorrow filmini bekliyoruz, fragmanından anladığımız kadarıyla bayağı güzel gibi ;)
filmi o kadar övdüler ki "aman da çok güzel aman gidin" bu lafları da izlemeyen adamlar söylerse böyle olur tabi.Sonuçta truva denince akla Çanakkale'nin gelmesi lazım.Ama filmde ne Çanakkale'den söz ediliyor ne de Türkiye'den ayrıca bir çok çekim hatasıda yapılmış.Brad Pitt'in bunca yıllık kariyeri bu filmle sönebilirdi.Ama adam Brad Pitt tabi en kötü filmde olsa rolünü iyi yapıyor :) .Bir de cüneyt arkına benzemeseydi iyi olurdu.Neyse filme 10 üzerinden 2 veriyorum.Buda Brad Pitt'in yaptığı rolün hatrına :)

The Day After Tomorrow' a gelince film mükemmel ötesi bir şeye benziyor.Filmin yönetmeni Independence Day'in yönetmeniyle aynı.Bu birinci gitmemdeki neden.İkinci nedene gelirsek film NewYork'ta geçiyor ve NewYork'ta yaşanan iklim felaketlerini anlatıyor.Kesinlikle beğeneceğimden eminim.Gittikten sonra yorumumuzu yaparız Etoş la :)
Dreams
Kullanıcı avatarı
Romulus
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen Romulus »

Tango kardes valla dun the day after tomorrowu izledim guzel filmdi ama oyle bekledigimiz gibi agamli sahamli film degildi.....idare etti valla....graphicler effectler filan guzeldi.....
[b][glow=red][color=yellow]Ah Keskem Keskem of keskem keskem [/color][/glow][/b]
Kullanıcı avatarı
MARTI
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen MARTI »

Valla daha az evvel Troj'dan geldik. Fena degildi. Tam tarihsel olgulari icermedigini düsünsem de, iste öyleee idi yanim :) Daha cok a$k filmine döndürülmüs kanaatindeyim. Canakkeleye'de hosgeldiniz diyemedim, cünkü cikartamadim mekani;)

Bana göre etkileyici sahneleri vardi. Ki kendi sahsimca diyorum, ben mitolojiyi seven biriyim. Ve o dönemleri. Yine diyorum ki, fena degildi.
Kullanıcı avatarı
Romulus
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen Romulus »

Raising Helen den simdi geldim.....FIlm guzeldi bence......Sinemada baya hatun vardi hatun filmmi oldugu icin eheueueueueu..... Bence guzel, romantic, duygusal film....Erkek arkadaslarinizi veya Kiz arkadaslarinizi goturmeninizi tavsiye ederim.....Veya Annenizi Anneligi filan ogretiyor sevgiyi ogretiyor.....Oki haydin eywallah :)
Kullanıcı avatarı
Romulus
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen Romulus »

Harry Potter a gittim...Bu en son bolumune aman sakin gitmeyin....Kocaman bir rezaletti.......Para harcamayin bu filmme......hayatimda izledigim en kotu filmdi :(
Kullanıcı avatarı
Alamut
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen Alamut »

Troy'u izledim. Iyyyy oldum kısaca.
Truva hikayesini senaryo yaparken ilk Ramboyu çekmişler. Efsaneyi okuyalı çok zaman oldu ama unutmadığıma sevindim. Bu film yalan dolu. :)
Hani kurşun sıksan geçmez ya geceden...
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen EcCeNtRiC »

Kadınlar avcısı ;P ehueu süperdii yaa ... Hele sonu manyak t rajikomikti :) Gerçi troy kadar güseL olmasadaa fenaa diLLdii :)
[i]*Her yeni başlayan macera
Heyecan dolu çilek kokar.. ;) [/i]
Kullanıcı avatarı
alaybozan
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen alaybozan »

troy...
ilyada destanın okumustum da, biraz(!) alakasız geldi bana..
ufo gören masum köylü!! Koçum benim!!
Kilitli