Sinemada en son seyrettiğiniz film ...

Vizyondaki filmler, tiyatrolar, haberler..
Kullanıcı avatarı
Romulus
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen Romulus »

Bugun Envy Ile Mean Girls u izledik........

Envyi amannn sakin izlemeyin derim ben Abooooo film berbatti yanimda uc tane guzel hatun beni durdummasaydi filmden kalkim gitecektim. Hic komik film degil cok yavas bide berbat konusu var

Mean Girlsu kesinlikle izlemenezi isterim hele Lisede Veye Orta okulda filan okuyorsaniz... Baya komik Vede neseli film idi.
[b][glow=red][color=yellow]Ah Keskem Keskem of keskem keskem [/color][/glow][/b]
Kullanıcı avatarı
Romulus
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen Romulus »

Gecen Hafta Van Heilsing i izledim baya iyidi.....Yani beklenen gibi film cikmadi komik film idi....AYni Pirates of the carribean gibi yapmislar...... Effectler guzel....Baya komedy...Herkeze tavsiye ederim :lol:
[b][glow=red][color=yellow]Ah Keskem Keskem of keskem keskem [/color][/glow][/b]
Kullanıcı avatarı
Romulus
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen Romulus »

Dun Godsendi izledik....Baya iyiydi....Korku filmiymis......Ilk once insanin canini sikiyormus gibi yapmislar filmi ama aciliyor sonra...Biz baya bagirdik sinema valla eheueueueueu......

Bu arada sirf ben film izliyorum galiba kimse yazmiyor????? Bugun aksamda TROYu izlemeye gidiyoruz gelince hemen yazarim...
Kullanıcı avatarı
Eternity
Site Admin
Site Admin

Mesaj gönderen Eternity »

taNGo ile bugün Van Helsing'i izledik. Ben Truva'yı izleyelim diye inat etmeme rağmen tutturdu Van Helsing'e gidelim diye :)

Filme gelince ; efektler bayağı iyiydi, komik olan sahnelerde çoktu diyebilirim, konusuna gelince tuhaftı ayrıca biraz saçmaya kaçmı$ ve her zamanki gibi Hollywood abartmasının çok olduğu bir filmdi ama yine de keyif aldık :) Özellikle filmin ilk yarısındaki sıçratan sahneler pek güzeldi :lol:
Kullanıcı avatarı
Romulus
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen Romulus »

Troy filmide guzel idi tabii Gladiatore karsilastirmazsan....Troyda savas sahneleri okadar guzel degildi....Bazi sacmaliklar vardi...Ama genede herkeze tavsiye ederim...
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

koç gibi filmdi. konuyu salla zaten zor anladım her zamanki gibi :)
Dreams
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Romu dostum sen yatıp kalkıp sinemaya gidiyon galiba bu aralar :lol:
Kullanıcı avatarı
Romulus
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen Romulus »

Kilahmet kardes bizde bir huy vardir bizim arkadaslarla her cuma cumartesi sinemaya gideriz ordanda biryerlere :lol: :lol:
Kullanıcı avatarı
Eternity
Site Admin
Site Admin

Sinemada değil ama evde Mulholland Drive (Mulholland Çıkmazı) adlı filmi izledim. Bir David Lynch filmi ve yönetmen bu filmle 2001 Cannes Film Festivali'nde en iyi yönetmen ödülünü kazanmı$.

Film hakkında çok bilgi vermeyeceğim, sadece dvd kapağında filmi tanımlayan birkaç cümle var onları yazacağım ki filmi izledikten sonra gerçekten sözlerdeki kadar varmı$ dedirten bir film.

Aynen $öyle diyor ; Sıra dı$ı bir ba$ yapıt. Dahice çalı$ılmı$, kı$kırtıcı, büyüleyici bir film. ;)
Kullanıcı avatarı
Eternity
Site Admin
Site Admin

Angela'nın Külleri ve Yeni bir Ya$am adlı filmleri izledim. Kısaca filmler hakkında ki görü$lerime gelirsek eğer ;

Angela'nın Külleri 1930'lu yıllarda İrlanda'da geçen bir hikaye. Yoksulluğun ve beraberinde getirdiği çaresizliklerin konu alındığı filmde genç bir çocuğun ailesi ve çevresiyle olan ili$kileri, yoksullukla ba$a çıkma çabaları ve bu uğurda ba$ından geçen hikayeleri anlatan gayet ba$arılı bulduğum bir film.

Yeni Bir Ya$am ise Amerikan aile hayatını ele alan ama ana konusu i$inden atılan, hayatı boyunca kendi evini yapmak istemi$ ve bu hayalini hayata geçirmek için kolları sıvayan bir mimarın çevresindeki insanlarla olan ili$kilerini ele alan keyifli bir film.
Kilitli