Açılış ve Spy problemi

Windows İşletim Sistemleri hakkındaki sorunlarınız.
samastio
New Friend
New Friend

Açılış ve Spy problemi

Mesaj gönderen samastio »

Arkadaşlar,

Bilgisayar açılırken şu hatayı veriyor: 'Uygulama düzgün olarak başlayamadı (0xc0000135). Sonlandırmak için TAMAM düğmesini tıkla'. Bilgisayarıma Trojan, Aware ve Qoologic ismli virüslerin bulaşmasından sonra çeşitli virüs programlarıyla temizledik (Ad-ware, a-squared, avast, norton, spyware doctor). Ancak her açılışta yine aynı hatayı veriyor. Durup dururken reklam içerikli internet sayfası açılıyor.

Lütfen yardım edin... Teşekkürler...
Kullanıcı avatarı
ozger06
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen ozger06 »

Bence birde ewido ile deneyin....İşe yarayabilir... Geçmiş olsun...

http://www.ewido.net/en/download/updates/
Kullanıcı avatarı
Ceka09
Slow Friend
Slow Friend
İletişim:

Mesaj gönderen Ceka09 »

Valla benim önereceğim en etkin yollu format atmaktır ama tabi bu harddiski biraz yıpratır.Ama banada olmuştu buna benzer bişey IE açılırken reklam çıkıodu sürekli ve seninkine benzer bi hata veriyodu ben format attım düzelti ve kurduktan sonrada avast ve adaware vede trojan hunteri yükledin şuan bilmisayarıma 1 yılldır hiç virüs bullaşamadı.(Allah nazardan saklasın :D )
[img]http://www.myehost.de/resim/images/RIM03264.gif[/img]
[b][color=red]MclaRen4£ever[/color][/b]
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

İlk aklıma gelen şu oldu genelde ati catalyst kontrol center'ın .net framework uygulamasının eksik olduğu durumda verdiği bir hatadır. Yalnız şuda olabilir sistem açılışında çalışmak için programlammış bir spyware vardır ve bu spyware yaptığınız taramalar sonucunda silinmiştir fakat windows bu programı açılışta yer aldığı için başlatmak istemektedir ve başlayamayınca böyle bir hata verir. Bu durumda windows+r tuşuna basın ve çalıştır ekranına ulaşın oradaki komut satırına "msconfig" yazıp enter yapın gelen konsolda başlangıç sekmesine gelin tanımadığınız programların yanındaki işareti kaldırın tamam yapıp bilgisayarı tekrar başlatın ...
Kullanıcı avatarı
ozger06
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen ozger06 »

arkadaşlar cahilligime verin windows tuşu nedir? Başlat tuşundan mı bahsediyor sunuz teşekkürler...
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

üzerinde windows işareti olan tuştur, klavyedeki ...