bb ankara:2 fb:1

Fenerbahçe taraftarlarının buluşma noktası.
dj_gokhan
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

bb ankara:2 fb:1

Mesaj gönderen dj_gokhan »

B.Ş.Bld.Ankaraspor 2 - 1 Fenerbahçe

Tarih: 18 Şubat 2006
Stad: 19 Mayıs
Hakem: Kuddusi Müftüoğlu
Fenerbahçe: Rüştü, Serkan, Önder, Luciano, Ümit, Appiah, Aurelio, Tuncay, Anelka Alex, Nobre
Turkcell Süper Ligi�nin 22. haftasında Fenerbahçe deplasmanda B.Ş.Bld Ankaraspor ile karşı karşıya geliyor.

1� Karşılaşma Ankarasporlu oyuncuların vuruşu ile başladı.
3� Ümit Özat�ın sol kanattan yaptığı orta kalecide kaldı.
5� Ankaraspor�un kalemize yaptığı atak sonrasında kalemize atılan şut az farkla dışarı çıktı.
10� Tuncay�ın atağı rakip defansta kaldı ve top kalecide kaldı
16� Alex�in ortasında Nobre�nin kafa vuruşu yandan auta gitti.
17� Rakibin atağında cezasahasına yollanan pası rakip oyuncudan önce kalecimiz Rüştü kontrol etti.
20� Takımımızın atağı kalecide kaldı
25�Appiah�ın Hürriyet�e yaptığı hareket faul olarak değerlendirildi ve oyuncumuz sarı kart gördü.
26� Rakibin uzak mesafenden kullandığı serbest vuruşu Rüştü kornere çeldi.
30� Mustafa Sarp Ankaraspor�u 1-0 öne geçiren golü attı.
35� Alex�in pasını alan Anelka ofsayta düştü.
38� Takımımızın ard arda yaptığı ataklar kaleciden geri dönüyor.
40� Anelka�nın pasıyla sağ çaprazda buluşan Aurelio�un ortasında Alex�i aşan topu defans karşıladı. Ceza sahası dışına açılan topa Tuncay gelişine vurdu, top yandan auta çıktı.

İlk yarı sona erdi.

İkinci Yarı başladı.
46� Tuncay çıktı Mehmet girdi.
48�Ümit Özat�ın sol kanattan ceza sahasına yaptığı ortayı Anelka�dan önce defans karşıladı
49� Ahmet Yıldırım Mehmet Yozgatlı�ya yaptığı hareket nedeni ile sarı kart gördü.
55� Appiah�ın sol kanattan ceza sahasına yaptığı ortaya Mehmet gelişine vurdu. Yerden giden top, yandan auta çıktı
57� GOOOOOLLLLL GOOOOOOLLLLL GOOOOOLLLLL Nicolas Anelka takımının beraberlik golünü attı. 1-1
Rakip orta alanın ortalarında sol kanata kazanılan serbest vuruşta Alex�in ceza sahasına yaptığı ortada Jevriç boşa çıktı. Nobre�nin kafasından seken top kaleye yöneldi. Anelka topu kafayla tamamlayarak skoru eşitledi
61�Sağ kanatta kazanılan serbest vuruşu Alex ceza sahasına ortaladı. Defansın karşıladığı topu Alex bir kez daha ceza sahasına gönderdi. Defansın arkasında topla buluşan Luciano kaleci ile karşı karşıya kaldı ancak vuruşu dışarı çıktı.
69� Hürriyet Alex yaptığı hareket nedeni ile sarı kart gördü.
72� Ankaraspor durumu 2-1 yaptı. Sağ kanattan kazanılan kornerde Wederson�un ceza sahasına yaptığı ortada Ersen�in kafa vuruşunu Rüştü çizgiden çıkardı. Dönen topu Petrous ağlara gönderdi
77� Appiah çıktı Semih girdi
81� Serkan Ahmet Yıldırım�a yaptığı hareket sonrası sarı kart gördü
83� Semih�in ceza sahası dışı sağ çaprazından yaptığı sert vuruşta Jevri�çin dokunduğu top yan direkten kornere çıktı. Mehmet�in ceza sahasına ortaladığı kornerde Luciano�nun kafası farklı şekilde auta çıktı
86� Semih�in pasıyla hafif sağ çaprazda buluşan Anelka, önünü boşalttıktan sonra yerden sert vurdu, top direğin dibinden auta çıktı
90� Karşılaşma 3 dakika uzatmaya gitti.
90+2 Alex�in pasıyla ceza sahası sol köşesinde buluşan Anelka�nın yerden ortasını Nobre�den önce Ahmet karşıladı

fenerbahce.org
Kullanıcı avatarı
Fatalrhymer
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Fatalrhymer »

Çekirgenin kaç kere sıçrayabileceğini görmüş olduk :)
Kullanıcı avatarı
KuPe
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen KuPe »

halla halla bu adamın ANKARASPORDA adamı yok mu yaw..hayret nası olduda para basamadı :D :D :D
[b][color=#ffff24][shadow=red]I don't wanna die...But I ain't keen on living either..This role I've been given..Not sure I understand!!![/shadow][/color][/b]
Kullanıcı avatarı
onurkaya
Super Friend
Super Friend

Mesaj gönderen onurkaya »

Fenerbahçe zayıf noktalarını bulduğunuz sürece öyle yenilmeyecek bir takım değil.Bunu başaran Giray Bulak ve öğrencilerini kutluyorum.Zaten onların maçtan önce verdiği açıklamalarda galibiyete de kesin gözüyle bakıyorlardı.
[b]Akıl gibi mal,
İyi huy gibi dost,
Edep gibi miras,
Bilgi gibi şeref olmaz

Hz. Ali[/b]
dj_gokhan
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

KuPe yazdı:halla halla bu adamın ANKARASPORDA adamı yok mu yaw..hayret nası olduda para basamadı :D :D :D
En azından taraftar para dilenecek kadar düşmedi fenerbahçe :?
Kullanıcı avatarı
Fatalrhymer
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

dj_gokhan yazdı:
KuPe yazdı:halla halla bu adamın ANKARASPORDA adamı yok mu yaw..hayret nası olduda para basamadı :D :D :D
Çok komik tam olarak ne demek istedin acaba ::
dj_gokhan
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Fatalrhymer yazdı:
dj_gokhan yazdı:
işine gelmeyince anlamazsın sonrada fenere laf atarsınız rüşvetçi diye
Kullanıcı avatarı
Fatalrhymer
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

dj_gokhan yazdı:
Fatalrhymer yazdı:
dj_gokhan yazdı: En azından taraftar para dilenecek kadar düşmedi fenerbahçe :?

le neyi kastettiğini bilmiyorum ama rahatsız olduğum bir durum olsa o konu ilgili yorum yapmam zaten. " En azından taraftar para dilenecek kadar düşmedi fenerbahçe " biri bu cümlenin türkçe mealini verirse gereken cevabı veririm zira ben bişey anlamadım.
Kullanıcı avatarı
KuPe
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen KuPe »

Fatalrhymer yazdı:
dj_gokhan yazdı:
Fatalrhymer yazdı: Çok komik tam olarak ne demek istedin acaba ::

le neyi kastettiğini bilmiyorum ama rahatsız olduğum bir durum olsa o konu ilgili yorum yapmam zaten. " En azından taraftar para dilenecek kadar düşmedi fenerbahçe " biri bu cümlenin türkçe mealini verirse gereken cevabı veririm zira ben bişey anlamadım.
hakkatten ya, ne demek istedi acaba ??? :D

DİLENMEDEN Kİ HALİNİZ BUYSA, DİLENECEK DURUMDAKİ HALİNİZİ ÇOK MERAK EDİYORUM..ayrıca sizin taraftardan dilenmek diye yorumladığınız olay, taraftarın ve GS severlerin GALATASARAY camiyasına vefa ve minnet borcudur..GALATASARAY TARAFTARI takımının her zaman yanında olmuştur, TÜRKİYEDEKİ ilk ve son UEFA KUPASINI ALAN takımını, o kupayı kazandığı zaman nasıl zafer çığlıklarıyla destekleyip, sabahlara kadar sayesinde emsali görülmemiş bir eğlencenin ortağı olduysa, zor gününde taraftarına en çok ihtiyacı olduğu günde TAKIMINI ASLA VE ASLA ÇARESİZ BIRAKMAMAKTADIR..bunları anlatıyorum ama boşuna..taraftar ruhunu taşımayan, GALATASARAY gibi büyük başarılara, Türkiyeyi yücelten başarılara imza atmış bir takımın başarısını kabullenmeyen, sadece para para para diye hakem hakem kulup kulup dolaşan, ve her yenilgisinin ardında bir suçlu arayıp bulan bir takımın ne taraftarı anlar bizi, ne de yöneticileri..BİZ ANADOLUNUN takımıyız sadece ISTANBUL değil..anadolu insanı gibi cebimizde varsa bölüşürüz, yoksa çalışır didinir biraraya getirdiklerimizle hayata devam ederiz..o yüzden anlayamayacağınız olayların üstüne gitmeyin..UNUTMAMALI Kİİ HERKES PARA İÇİN DİLENMEZ..BAZILARIDA BAŞKA ŞEYLER İÇİN DİLENİR, Bİ DÜŞÜN SAYIN FB'Lİ :)
[b][color=#ffff24][shadow=red]I don't wanna die...But I ain't keen on living either..This role I've been given..Not sure I understand!!![/shadow][/color][/b]
dj_gokhan
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

KuPe yazdı:
Fatalrhymer yazdı:
dj_gokhan yazdı: işine gelmeyince anlamazsın sonrada fenere laf atarsınız rüşvetçi diye

hakkatten ya, ne demek istedi acaba ??? :D

DİLENMEDEN Kİ HALİNİZ BUYSA, DİLENECEK DURUMDAKİ HALİNİZİ ÇOK MERAK EDİYORUM..ayrıca sizin taraftardan dilenmek diye yorumladığınız olay, taraftarın ve GS severlerin GALATASARAY camiyasına vefa ve minnet borcudur..GALATASARAY TARAFTARI takımının her zaman yanında olmuştur, TÜRKİYEDEKİ ilk ve son UEFA KUPASINI ALAN takımını, o kupayı kazandığı zaman nasıl zafer çığlıklarıyla destekleyip, sabahlara kadar sayesinde emsali görülmemiş bir eğlencenin ortağı olduysa, zor gününde taraftarına en çok ihtiyacı olduğu günde TAKIMINI ASLA VE ASLA ÇARESİZ BIRAKMAMAKTADIR..bunları anlatıyorum ama boşuna..taraftar ruhunu taşımayan, GALATASARAY gibi büyük başarılara, Türkiyeyi yücelten başarılara imza atmış bir takımın başarısını kabullenmeyen, sadece para para para diye hakem hakem kulup kulup dolaşan, ve her yenilgisinin ardında bir suçlu arayıp bulan bir takımın ne taraftarı anlar bizi, ne de yöneticileri..BİZ ANADOLUNUN takımıyız sadece ISTANBUL değil..anadolu insanı gibi cebimizde varsa bölüşürüz, yoksa çalışır didinir biraraya getirdiklerimizle hayata devam ederiz..o yüzden anlayamayacağınız olayların üstüne gitmeyin..UNUTMAMALI Kİİ HERKES PARA İÇİN DİLENMEZ..BAZILARIDA BAŞKA ŞEYLER İÇİN DİLENİR, Bİ DÜŞÜN SAYIN FB'Lİ :)

orada bir hece eksikliği olmuş...İzah ediyim fenerbahçe rüşvet verdiğini atıyorsunuz ama galatasarayın taraftardan para alcak fakirlemesini anlatan özlü bir cümle bu....fenerbahçe bu paramızda var adamımızda var ...Efenim bide sizden duyayım kimmiş bu alemin kralı : fenerbaçe

İçinizde GS diyende olacak tamam hak veririm ama 10 sene öncesi için....

:alkis: