Bİr Soru Bİr Şİkayet..

Forum Yöneticilerine İletmek İstediğiniz Görüşleriniz, Düşünceleriniz, Önerileriniz, Şikayetleriniz..
Kullanıcı avatarı
KuPe
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Bİr Soru Bİr Şİkayet..

Mesaj gönderen KuPe »

ben bi konu eklemiştim..yanlış yere eklemişim heralde eklediğim yerden alınıp pc yardım bölümüne götürülmüş.bunda bir problem yok.ama benim eklediğim konu başka bir yere taşındı diye, yazar kısmından nickimin silinmesi gibi bir durum söz konusu olabilir mi?olamaz diyorsanız eğer, benim eklediğim bir konu, başka bir bölüme taşınmış ve yazar kısmına taşıyanın nicki yazılmış..bu da şikayetim yani..yardımcı olun hata bende mi anlayamıyorum???
[b][color=#ffff24][shadow=red]I don't wanna die...But I ain't keen on living either..This role I've been given..Not sure I understand!!![/shadow][/color][/b]
dj_gokhan
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen dj_gokhan »

o başlık heralde sabit başlık olduğu için öyle bir durum olmuştur
Kullanıcı avatarı
KuPe
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen KuPe »

olması mantıklı mı peki???
[b][color=#ffff24][shadow=red]I don't wanna die...But I ain't keen on living either..This role I've been given..Not sure I understand!!![/shadow][/color][/b]
dj_gokhan
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen dj_gokhan »

değilde..... beni aşar :D
Kullanıcı avatarı
Jedi
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Jedi »

Aynı içerikte olduğu için açtığınız başlık birleştirilmiştir. Sizin açtığınızın konunun alınarak diğer başlığın içine konmasıyla aynı içerikteki başlığın yazarının ismi gözükmektedir.
[b]I'm the haunter of the embracing dark.
I'm the bringer of fear.
I'm the scorner of peace and tranquility.
I ride the stormcloud and the night!
I seek to be Sith, in all its manifestations. [/b]
Kullanıcı avatarı
KuPe
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen KuPe »

:(
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Konuyla ilgili başlık benim daha önceden açtığım benzer içerikle konuyla birleştirildi yazarı benim görünmeme rağmen ilk mesaj size ait bunun böyle olması sistemin yapısından kaynaklanıyor.

Ben şikayet idilecek bir durum göremedim kaldı ki içerik sizede ait değilmiş alıntı diye belirtmişsiniz, daha önce benzer içerikli mesajlar siliniyordu, biraz farklı bir başlıktı ve artık sabit oldu bence bu duruma teşekkür etmeniz gerekirdi ... Amaç mesaj atmak değildir yıkıcı değil yapıcı olalım kaldı ki orijinal bir mesaj hiç değildi, insanlar birşeyler üretmek yerine hep kopyala/yapıştır yapmayı tercih ediyor nedense ve bu şuan Internet'in en büyük sorunlarından biridir, aynı içeriğe sahip binlerce forum bulunmakta amacımız orijinal olabilmek, sizde öyle olmayı deneyin ...
Kullanıcı avatarı
KuPe
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen KuPe »

tamam o zaman bundan sonra alıntı olmayan şeyler bulalım bulabilirsek.demek ki suçmuş bilinen ve doğru olan birşeyi öğrendikten sonra başkalarıyla paylaşmak.ben bi soru sordum dikkat edersiniz, eğer sorduğum soruda doğruluk payı var ise o zaman şikayetimde budur diye açıklamada yaptım..zaten başlıktada belli..yıkıcı bir olaya neden olmak hiç aklıma bile gelmedi, eğer yanlış birşey varsa bunun düzeltilmesini istemek tabiikide benim en doğal hakkım..ama diyorsanız bu böyle, biz ne diyorsak bu doğrudur, eyvallah..SUSARIM..
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

1. si açtığınız başlık içerikle alakalı değil. "Okumalisiniz..yararli Olabİlİr :)" şeklindeki bir başlığa tıklayıp içeriğine göz atınca "mail koruma" bilgileri veriliyor, bu doğru değildir.Üstüne üstlük kurallara göre bu başlığın silinmesi gerekir - ki dj4 başlığı silmemiş ve birleştirmiş.Üstüne üstlük ilk mesajda size ait görünüyor.

2. si ise başlığı alakasız bir foruma açmışsınız ki bu da uyarı sebebidir.Moderatorler sürekli başlık taşımak zorunda değillerdir.Buradan çıkarılan sonuç dj4 sizin yararınıza bir şey yapmıştır.

Konu fazla uzamaması dileğiyle...
Dreams
Kullanıcı avatarı
KuPe
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen KuPe »

sustum..çünkü ne desemde anlaşılamayacağımın farkına vardım..
En son KuPe tarafından 18-02-2006 14:28 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.