..::SaKiN DoNMe::..

Paylaşmak istediğiniz aklınıza gelen konular, olaylar..
B.E.B.I.S.I.M

..::SaKiN DoNMe::..

Mesaj gönderen B.E.B.I.S.I.M »

Soğuk bir gece...Bütün gün yapraklar sağa sola kaçtılar...Evden çıktığımda üzerimde hakim bir hüzün vardı.Rüzgarın bu kadar şiddetli esmesi şaşırtmadı beni.
Hayatın ne kadar garip oldugunu anladıgımda hayat için geciktigimi sanmıştım. Bir ilişki başladıgında her zaman sonunu görebilmiştim.gördügüm şey her zaman aynıydı: yüreklerin tuzla buz olup dagılıp parcalanması...
Yine aynı sonu görür gibiyim.Sevmek istemiyorum,sevmemeliyim.Çünkü o bana benziyor... Çünkü o bana acı verecek biliyorum...Çünkü şu an üzgünüm.Belki de ben yaptım en büyük hatayı,sonda söyleneceği başa alarak hep ben yazdım anlık başlangıcın acımasız vedasını...
Söylemek,anlatmak istediğim binlerce şey var.Ama 'o' yok.Kelimelerimi yalnızca bu küçük satır aralarına sıkıştırıyorum.Yapabildiğim tek şey bu, şimdilerde...Üç noktalara sığınıyorum,belki anlatır söylemek istediklerimi diye...
Neden yaptım ki bunu?...Oysa kendime söz vermiştim,yalnızca aşka aşık olacaktım, yazılarım asla aşktan bahsetmeyecekti, bu konu cok basit ve gülünç gelmeliydi bana...
Aşkın kimsede şekillenmesine izin vermeyecektim oysa...Yalnız binecektim otobüslere, şehrimin ıssız sokaklarında yalnız dolanacaktım geceleri,amaçsız olacaktı her yaptığım,her yanımda yalnızlık olacaktı! İşte bu, her yanımda yangın olmasından daha az acı verecekti bana.Kıvılcımlar... Her biri yangın oldu şimdi...Ama hala kontrol altına alınabilecek kadar şiddetsiz.Galiba ben bütün ormanı yakmak ve içinde yanmak istiyorum.Yüreğim birkaç satırda şaşırtıyor beni.Ne istediğimi bilmediğim gibi ne istemem gerektiğini de bilmiyorum.
Doğrularım vardı benim,kesin doğrulardı.Şimdi ise saçmalıkların içinde boğuluyorum. Aşklarım vardı benim,adsızdı ve binlerce isim takabilirdim onlara...Şimdi ise tek aşk tek tutku... Doğruya ne mi oldu? Binlerce doğru var ve belki hepsi de yalan olacak...
Soğuk bir gece...Belkilerimin keşkeye dönmesinden korkuyorum.Sana son bir diyeceğim var: Asla dönme! Giden ben olursam keşkelere boğulurum.
ASLA DÖNME!
NASIL OLSA UNUTURUM!
B.E.B.I.S.I.M

Mesaj gönderen B.E.B.I.S.I.M »

bana sms yazmayacakmış!
yazmazsan yazma.
bilirim ki;
sol yanında dakika da yetmiş kez,
sadece ben çarparım.

bana sms yazmayacakmış!
yazmazsan yazma .
bilirim ki;