Sevgili Günlük

Paylaşmak istediğiniz aklınıza gelen konular, olaylar..
Kullanıcı avatarı
rft
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen rft »

sevgili günlüküm;

Nefret'e söyler misin,ztn ben günlük için gerekli şeyleri yazıyorum..ister 1 gün yazarım,ister 2 gün..ne farkeder? benim hayatım diil mi..duygu ve düşüncelerimi yazmam gereksiz bi şey mi? söyler misin günlüküm? illa yazdıklarımı encrypt edip de mi yollayayım?
readme.txt

[size=34]Eğer bu yazıyı okuyabiliyrsanz,ya matrix'e falan girdiniz ya da ileri derecede hipermetropsunz(böö) :p
msjımı beğenmeyip te kem küm edenler,dünyayı kurtarmak için gerekli bilgiyi,google'da bulabilrler :p (böö #2)[/size]
Kullanıcı avatarı
ProbLemGirL
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen ProbLemGirL »

Sevgili günlük..
Korkuyorum yine..Tekrar bi hataya düşmekten korkuorum..Yapmicam dediğim şeyleri tekrar yapıorum..Of of..Bu arada dün kendime verdiğim sözü tuttum ve 35 saattir ağzıma lokma koymadım :) başarcaz günlükçüm başarcaz :oops:
Kullanıcı avatarı
ProbLemGirL
Fast Friend
Fast Friend

Konuşmaya ihtiyacım var günlüğüm..İçim yanıor..Ağlıyorum..Neden neden ben ?Neden sevdiğim güvendiğim nadir insanlardan biri bendne uzaklaşıor günlüğüm.Yok deme bana yok öyle birşey deme!Ben aptal mıyım..Teselliye etmeye çalışma sende görüosun gerçekleri!Sölemiosun..Söyle bana nolur..Yalvarırım söyle..İçim acıor anlamıor musun..Peki!Gözyaşlarımı izlemeye dayanabiliosan söyleme sus!Devam et böyle olmaya! :cry:
[align=right][size=75][glow=purple][b][color=black]$ehzademe yakı$ır tek sevgim..[/b][/glow][/color][/size][/align]
[color=black][glow=blue][size=75][b]ღ mStf.m ღ[/b][/size][/glow][/color]
Kullanıcı avatarı
sametx340
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen sametx340 »

sevgili günlük bu gün 9saat denizde yüzmekten ve 6 saat furumda dolaşmaktan başka bişi yapmadım

bu arada günlük ProbLemGirL'e söyle yemek yesin açlıktan ölecek
CyClopS and DeNToX
Kullanıcı avatarı
Enchanting
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Enchanting »

Sevgili günlük ;

bugün dönüm noktası sayılabilecek bigün benim için..
çıkıyorum artık bana gerçekleri söylemiyenlerin, bana güvenmiyenlerin hayatından..
bir gün ve gerçekten, her şey çok güzel ölecek!
Kullanıcı avatarı
ProbLemGirL
Fast Friend
Fast Friend

Sevgili günlük..
Bugün daha iyiyim..Kabullenmesini öğrendim sanırım..Ya da öğreniorum yavaş yavaş..Gidene kal demicem artık..ama demeyince de içim acıooo..diyince de bişe olmuo...hem bişi daha diim mi..Sanırım güzel şeyler olcak:)Dua et nolur bu sefer istediğim olsun..öptüm mujaxxxx:D
[align=right][size=75][glow=purple][b][color=black]$ehzademe yakı$ır tek sevgim..[/b][/glow][/color][/size][/align]
Kullanıcı avatarı
Enchanting
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Sevgili günlük ;

Kırgınım..
Çok değerli iki dostumu kaybettim.Ve farkındayım dönüşü yok bu gidişin..Bi hiç uğruna çabalamışım diyemem ama artık yoklar.. Bana güvenmeyen herkesi çıkardım artık hayatımdan! Ve... elbet bigün bulucam bana güvenen insanları, biliyorum asla bulamam kaybettiğim dostlarımı ama....
Kullanıcı avatarı
ProbLemGirL
Fast Friend
Fast Friend

Sevgili günlük;

hani ben sana diodum ya içim sıkılıo falan nedesiz die..Ya kendime itiraf etmekten çekindim aslında..Sana da itiraf edemedim işte..Ya O nu kaybetmenin acısı içimDe..İnanmazsın ama herkes yanSıdı..Meğer ben bir insanı insan olarak ne kadar çok Sevmişim..
Ağlıyorum..Gözyaşlarım geri getirmicek onu ama ağlıorum..Yeni bi ilişkim vaR..Ya ona bile yansıor bu durum!Onu üzüyorum..O anlıor ama beni..Ama sırf birini kaybettiğim için onu da üzüorum..ya bu çocuk bana dayanamicak..Sanırım doktora gitmem lazım..Psikoloğa ihtiyacım var.Baksana yemeden içmedne bile kesildim.Annemle aram bile kötüleşti sırf onun yüzünden!Ya ben sana yazmasam mı napSam ban Yine kafayı yeDim ve yine ağlıoRum!!!
Allah ım bana dayanma gücü ver noluR...
Kullanıcı avatarı
Enchanting
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Sevgili günlük ;

Anladımki onsuz yapamıyorum..Anladımki, çok seviyomulum onu..Onsuz yapamıyomuşum..Anladım .. anladım...
Kullanıcı avatarı
dilara
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen dilara »

Nefret yazdı:Sevgili Günlük;
çok sinirliyim çoookkk sanki sabrımı deniyor
hep yapma dediğim şeyleri yapıyor ona söyle
günlükcan böle giderse bu işin sonu hiç iyiye gitmez.
üzülüorumm abi sana..hep üzgünsün hep kızgınsın yaw..hayat seni wurmuş bellki yazık sana be canım..walla arada gül beee...çok üzülüorum şaka deil..acıların çocuu oldun çıktın be.ç.dertler wurmuşs senii.hayat zor ama.sende haklsın....metin ol... :-x