Rap Muzİk

UYARI: Hiç bir sanatçıya veya kişiye ait MP.3 ve benzeri müzik dosyaları ya da linkleri yayınlamak ve paylaşmak yasaktır.
Sevdiğiniz şarkılar, yeni çıkan albüm tanıtımları, sevdiğiniz yerli ve yabancı sanatçılar hakkında yorumlar.
Kullanıcı avatarı
aaKe
R.Ö.Y. 2. Etap Şampiyonu
R.Ö.Y. 2. Etap Şampiyonu

Mesaj gönderen aaKe »

IWAS yazdı:sırf geldi mi dediğin için yanıtlıyorum mu mesajını.
Tartıştığın kişiLer gibi olmadığımı kanıtlamamı ister misin:

BEn de rap den nefret ederim, ama onu da ezmem. Herkesin zevki ayrıdır bende rapciLerden fazla hoşlanmam ama onlarla da sevdiği müziklerden ötürü dalaşmam, herkes zevkine göre yaşar bak benim de imzamda pentagram ın şarkı sözü yazıo bilion mu bunu?

bunu 3. sayfada söyledim istersen bakabilirsin.
rap e laf mı atıyormuşum metal forever mi demişim? hatta bu sözümü rap i ezen bi arkadaşa karşı söylemiştim. kabul ediyorum rap i sevmiyorum fakat genelleme yaptığın için ben bu şekilde savunmaya geçtim dediğin gibi durduk yere köpeğe taş atarsan ısırır. Dİkkatli okumak da gerekiyor tabi dimi?...
Orda nokta koyduğumu belirttim hala saçmalaya ısrarla devam ediyorsun arkadaşım.Ben o "hepsi ipna bunların" diyen arkadaşı tartıştığım saçma insanların sınıfına koydum sana rapi kötülüyorsun falan demedim sevmeyebilirsin o arkadaşın yaptığı gibi yorum yapmadın yani sana tartıştığım kişiler gibisin demedim metal forever diyosun da demedim bir kaç sayfa geri dönersen orda görürsün kime demişim,kim metal forever demiş..Tamam sende savunmaya geçtin bu çok normal ama seni o sınıfa koyduğumu ima etmedim..bu konu ile daha fazla konuşmayacağım,"son lafı ben koyayım" düşüncesine girmek istersen buyur yaz..
[size=75][color=grey][b]I found her...[/b][/color][/size]
Kullanıcı avatarı
IWAS
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen IWAS »

son lafı ben koyarım diye bir düşüncem yok da insanın senin dediğin gibi psikolojik olarak cevap veresi geliyor. Ben sadece "metal dinleyenlerin nasıl tipler olduğu belli" sözüne karşı tepki gösterdim böyle bir genellemeyi nasıl yaparsın diye tepkimi göstermişsin sadece.
Eşit olmasın diyorsanız, kadınla erkek...
Kara çarşafa girsin diyorsanız,
Yobazın gazabından ürkerek...
Diyorsanız ki, okumasın
Kadınımız, kızımız;
Budur bizim alın yazımız...
Unutun tüm dediklerimi.
Yıkın, diktiğiniz heykellerimi...
Kullanıcı avatarı
browning2323
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen browning2323 »

Ceza diye rap söyleyen biri mi var
Ben uzun süredir dinliyorum duymadım ama
Rap dendiği anda tek isim SAGOPA KAJMER

saygılarla
fix

Mesaj gönderen fix »

ceza yı herkes dinleyebilir anlasın anlamasın ama sagopa aşar ses ve söz kombinasyonunu en üst düzeyde kullanan ve hissettiren mc dir bence SAGO
FİX_BOMBER_06_batıkent
Kullanıcı avatarı
argetlam
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen argetlam »

cezayı hala dinliyorum ama Rapstar da söyledikleri ve ardından yaptıkları hiç bağdaşmadı(tükürdüğünü yalama versiyonu)
Sagopa 1 numara ama şunu söylemekte yarar var msn üzerinden ispanyol bir arkadaşıma cezanın şarkılarından bir kaç tane dinlettim çok beğendi...Cezanın da başarısı yok sayılamaz ama Aybenle yaptığı parçalardan nefret ediyorum cezadaki yetenek ayben de yok...
bu arada ben hala anlamıyorum rockçılar neden rapçileri sevmez abi ben rap dinliyorum ama rock da dinliyorum nu metal hariç gerçi benim dinlediklerim biraz altenatif oluyor ama şebnem ferahtan vazgeçem ya da özlem tekin ya da duman ya da vb.bir çok insan....
[b]ѕüтℓü çαу[/b]
Kullanıcı avatarı
kaptan26
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen kaptan26 »

eyvallah
Kullanıcı avatarı
rey_ruud
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen rey_ruud »

ceza varmı daha ala
Kullanıcı avatarı
STEPHAN
Quick Friend
Quick Friend
İletişim:

Mesaj gönderen STEPHAN »

Yeah Yeah Rap GÜzeldİr Slow Rap Pek Sarmasada Normal Rap Lar Gayet İyİdİr Ama Ceza Bİr Şarkisinda Dİyo Ya Ben Rap Da Bİr İstİsnayim Dİye Oda Öle İŞte GÜzel Dj Ler Var Hİp_hop Olarak Sago Falan Bunlar Banel Oldu Artik Bundan Sora Rap Sİtİl DeİŞtİrİyo Sanirim Ama GÜzel Rap I Sadece Ceza Ve Sago İle Yorumlamamak Lazim . . .
HİÇBİR ŞEY KAZANMAK KADAR KEYİF VEREMEZ
Kullanıcı avatarı
sheik
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen sheik »

ceza nın alla belasını wersin.. ne lan bu heryerde ceza .... Ben nu-metal (korn) ci we RAP çiyim ama Ceza şerefsizinden neeeeeeeeeeefret ediom... Bu arada RAP den nefret edenlerden bende nefret ediom ... salaklar... bi bok bilmeden yazıolar...
MSN : jon_h.i.*******
Kullanıcı avatarı
Queen_Witch
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Queen_Witch »

rap ve rock tartışmasını bnde hala anlayamadım :) hoşuma giderse hepsini dinlerim. ama Ceza nın parçalarını çok seviorum laf etmein :P
Deryaya Yol Bulmaya Kudretin Varken Neden Çiğ Tanesi Peşindesin?