Aşkı yaşayabilmek için ne kadar cesaret gerek ?

Aşk ve sevgi sözleri, sevgiliye haykırışlar.
Kullanıcı avatarı
CoLeRaa
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

Mesaj gönderen CoLeRaa »

herkesin kendine göre yaptığı fedakarlık lar olduğunu biliyor ve bunun yeni bi başlık altında tartışılması taraftarıyım, bence kimse yazılarında abarttığı kadar fedakarlık yapmamıştır
kimse bi leyla-mecnun olamaz zaten onlarda sonucda bi hayal ürünü
herkes ben aşkım için ölürümde ,şunu yaparım,bunu yaparım ,v.s v.s
arkadaşlar artık şu toz pembe gözlüklerinizi çıkartın diyorum

Önce can sonra canan.....
insanın egosu bence sevdiği kişiden daha öndedir
doğrumu yanlışmı bilemiyorum artık
ama bu böyle kabulllensenizde kabullenmesenizde...
Sizler,Tanrılarınızın gördüğü düşlersiniz. Bense,Delirmiş bi tanrının halüsilasyonlarıyım. Sizin tanrılarınız uyurken,bilinçsizce yaratmış sizleri. Benimkisiyse uyanıkken. Delice olsamda Hepinizden daha gerçek oluşum Bu yüzden..
Kullanıcı avatarı
amyyy
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen amyyy »

kesinlikle haklısın colera..
[size=150][color=blue]† Amma da sevdim bana ait olan yanlızlığımı, hiç birinizi sevmediğim kadar..†[/color][/size]
Kullanıcı avatarı
amyyy
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen amyyy »

zincirleme bunlar, hepsi birbirine bağlantılı
[size=150][color=blue]† Amma da sevdim bana ait olan yanlızlığımı, hiç birinizi sevmediğim kadar..†[/color][/size]
Kullanıcı avatarı
Shadoww_mann
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen Shadoww_mann »

aslında burdan kişilere böyle işte böyle şöyle yazıyoruz ama en iyi kararı yine o kişinin kendisi vericektir.çünkü onların arasındaki ilişkiyi duyguları bizim bilmemiz farklı biz mantığımızı ön plana çıkartırız ama onlar arasında duygusal bi bağ vardır onlar mantıklarını kullanırken kalplerinide kullanıyorlar yani biz sadece bakış açısı sunarız ki eğer aşık olmuşsanızda bu yazdıklarımı daha iyi anlarsınız.böyle düşünüyorum ben...
Kullanıcı avatarı
sarı gelin
Angel
Angel

Mesaj gönderen sarı gelin »

hikayelerin en duygu dolu bölümleri aynıdır,kime sorsan onsuz yaşayamayacağını söyler:))sonra yıpranmalar başlar,azalan mesajlar,kavgalar ayrılıklar,pişmanlıklar,onsuz yapamayıp geri dönmeler....vs...eylemler hey aynı,belki sıralama belki zamanlama değişik..
Bahsettiğiniz gerçek aşksa,siz onu değil o sizi test eder..Eğer o u kendinizden çok düşünüyorsanız,onun iyiliği için siz acı öekmeyi kabulleniyorsanız,o yokken göğsünüzün tam ortasında koca bir ateş yanıyorsa,onun yanındayken onu özlemeye başlıyorsan,paylaşılan zamanlar yetmiyorsa ,ona doymaıyorsan..onun mutluluk dolu bir gülüşü herşeye bedelse,kirpiğindeki yaşın tuzunu dudaklarınla kurulayıp,kendiyüreğine akıtabiliyorsan....
Kelimelerin yetmiyorsa,anlatamıyorsan....aşk bu......ve bu duyguları bir daha yaşaman imkansızdır......
herkes kendince kendi aşkını yaşar........yaşayan bilir,yaşarken bilir....
tükenmek ve tüketmek kolay değil,senn bende beni çoğaltırken....
Kullanıcı avatarı
CoLeRaa
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

Mesaj gönderen CoLeRaa »

bu açıklamayı yapmak için neden bu kadarbekledin
bence son nokta budur...
Sizler,Tanrılarınızın gördüğü düşlersiniz. Bense,Delirmiş bi tanrının halüsilasyonlarıyım. Sizin tanrılarınız uyurken,bilinçsizce yaratmış sizleri. Benimkisiyse uyanıkken. Delice olsamda Hepinizden daha gerçek oluşum Bu yüzden..
Kullanıcı avatarı
pıssa
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum

Mesaj gönderen pıssa »

aşk ta son nokta yoktur aşkda cesaret de yoktur aşk cılgınlık deilimidir zaten çılgın olanın cesarete ihtiyacı warmıdırki aşk ta kavga da yoktur aşkda azalmda yoktur aşk yaşaya bileceiin en.......... şeydir
açıklamsı yoktur
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

dün birşey okudum ben diye değil biz diye düşünmeye başlamak aşka zarar verirmiş oysa genelde tam tersi düşünülür ...
Kullanıcı avatarı
CoLeRaa
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

Mesaj gönderen CoLeRaa »

neden ya
açıklaması yokmu peqi ?
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

şuan hatırlayamıyorum pek ama sanırım hani aşk biraz imkansızı sever ya "sen" , "biz"den daha imkansız bir sözcük zannedersem en azından ;)