Kurtlar Vadisi Terör yayından kaldırıldı

Ana Sayfa'da yayınlanan güncel haberler.

Kurtlar Vadisi Terör dizisinin yayından kaldırılma kararı sizce doğru mu?

Evet, yayından kaldırıldığı için mutluyum.
9
31%
Hayır, çok yanlış bir karar verildi.
20
69%

Toplam oy: 29

Kullanıcı avatarı
Enchanting
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Enchanting »

Zen yazdı:Yayinlanmasi icin hic bir sebep yok ve bir fayda da goremiyorum bu dizide, kime ne ogretiyo? ne ders veriyo? Turkiyenin basina neler neler gelmis, neler olmus hadi onu dizi yapalim izleyelim...
Herkes Turkiye de neler olup bittigini biliyo yillar boyunca, yazilmis tonlarca kitap var, isteyen gitsin kitaplari alsin okusun. Izleyen bir suru cocuk var ve ne kadar psikolojileri degisiyo hepimiz biliyoruz. Gereksiz diziler..
Show TV'de Bugün

07:45 Çizgi Dizi Hamtaro
08:10 Çizgi Dizi Thomas&Friends
08:15 Dizi Barney&Friends
09:00 Yarışma Aşk Olsun-CANLI
11:00 Yerli Dizi Cennet Mahallesi- Tekrar
13:00 Haber Haber
13:30 Reality Show Serap Ezgü İle Biz Bize-Canlı
15:30 Yaşam Deryalı Günler- CANLI
16:30 Yerli Dizi Hayat Bilgisi-tekrar
18:30 Haber Show TV Ana Haber
19:50 Spor Spor Sayfası
20:00 Yerli Dizi Acı Hayat- Özet
21:30 Yerli Dizi Acı Hayat
23:30 Yerli Dizi Yaralı Yürek- tekrar
01:30 Sinema Kızıl Akrep
03:30 Yaşam Deryalı Günler-tekrar
05:00 Türk Sineması Sevmek ve Ölmek Zamanı
06:30 Haber Güne Merhaba

Bunlar mı ders veriyor? Bana içlerinde sana ders veren bir tane program gösterir misin? Yapmayın lütfen. :) İzlemek istemeyen kapatır televizyonunu yada başka bir program izler. Bu benim yada diğer izleyenlerin sorunu değil. Çocukları izliyorlarmış. Ebeveyinler izin vermediği müddetçe sanmıyorum ki çocuklar bu diziyi izlesinler. Kurunun yanında yaşıda yakmaktan başka birşey değil bu.

Diğer kanalların günlük programlarınıda gösterebilirim.
bir gün ve gerçekten, her şey çok güzel ölecek!
Kullanıcı avatarı
DiLeMmA
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen DiLeMmA »

Bence herkes Türkiye'de neler olduğunu bilmiyor yıllardır.Bilinse de farkında mısınız bilmiyorum kimin umurunda? Ama dizi olarak yayınlanınca canları sıkılıyor bazılarının ? Dizinin kaldırılmasınla ilgili rtük kanala , kanal rtüke suç atıyor.
Afedersiniz ama kim
ne
yapıyor?
Neyi iyi yaptığını düşünüyor?
Birşeyler düzelecek mi şimdi? ...
Pekala izleyelim o halde gidişi..Seyredalalım..

e-kolay.net anket aşağıdaki gibidir.

'Kurtlar Vadisi - Terör' dizisinin kaldırılmasını;

Doğru bulmuyorum: 13422
56%

Doğru buluyorum: 10564
44%

TOPLAM: 23986
Başkaları gitmiş olur, gidince;
Bir sen yakınsın, uzakta kalınca..
Kullanıcı avatarı
yokki
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen yokki »

Bildiğiniz gibi Rtük başkanı Zahid Akman CNN-Türk kanalında açıklama yaptı. Bu açıklamaya göre ya Zahid Akman yalan söylüyor yada Show Tv ile Pana Film yalan söylüyor. Arkadaşlar ortaa bir söylenti var: "Show Tv ile Pana Film ortaklaşa kararla diziyi yayından kaldırdılar. Diziyi, Dijitürk üzerinden şifreli bir kanalda yayınlayacaklar. Böylece abone kaybeden Dijitürk abone sayısında patlama yaparken, Doğan grubuna ait olan D-Smart yapısınada abonelerini kaptırmamış olacak. Ayrıca dizi içine alınan reklamlardan gelen paranın yanı sıra, abonelerden gelen parayıda düşününce çift taraflı bir gelir kapısı açılmış oluyor."

Bence Show Tv, eğer dizi yayınlansaydı kapanacağı konsunda ki iddia ile iligli elinde belge varsa bunu bir an önce kamu oyuna açıklamalı ve hatta bu belge bu siteye konulmalıdır. Böylece kimin yalan söylediği ortaya çıkacak ve kanımca bu tür asılsız iddialar son bulacaktır.

alıntıdır

Bu tür iddialar da var.
Kullanıcı avatarı
elodea_6__
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

Mesaj gönderen elodea_6__ »

bazı gerizekalı insanlar izleyip kendilerine komik bi yol çizmişler ve sonunda hayatlarını kararttılar.
Türkiye'de o kadar çok akıllı vardı ki bu diziyi izleyen ama o deliler yüzünden akıllılar da zarar gördü. herkesin hakkıydı Türkiyedeki bazı gerçekleri ve gerçek olayları bilmek. ama neymiş efendim çocuklar etkileniyormuş...!!!
madem ki çocuğunun etkileneceğini biliyorsun o zaman bir anne baba olarak enbüyük görev senindi
gerçekten yazık oldu diziye...
ben tekrardan yayınlanması taraftarıyım
`·.¸¸.·´´¯`··._.·[Le MøMeÑT De Vé®îTé`·.¸¸.·´´¯`··._.·
Kullanıcı avatarı
Enchanting
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

56%

44%

Sonuç alenen ortada.
Kullanıcı avatarı
Zen
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Zen »

DiLeMmA yazdı:Bence herkes Türkiye'de neler olduğunu bilmiyor yıllardır.Bilinse de farkında mısınız bilmiyorum kimin umurunda? Ama dizi olarak yayınlanınca canları sıkılıyor bazılarının ? Dizinin kaldırılmasınla ilgili rtük kanala , kanal rtüke suç atıyor.
Afedersiniz ama kim
ne
yapıyor?
Neyi iyi yaptığını düşünüyor?
Birşeyler düzelecek mi şimdi? ...
Pekala izleyelim o halde gidişi..Seyredalalım..

56%

44%

Herkes Turkiye de neler oldugunu cok iyi biliyor ama dedigin cok dogru ki, kimin umrunda, bunda haklisin.
What the eyes see is knowledge, what the heart knows is certainty.
Kullanıcı avatarı
Zen
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Zen »

elodea_6__ yazdı:bazı gerizekalı insanlar izleyip kendilerine komik bi yol çizmişler ve sonunda hayatlarını kararttılar.
Türkiye'de o kadar çok akıllı vardı ki bu diziyi izleyen ama o deliler yüzünden akıllılar da zarar gördü. herkesin hakkıydı Türkiyedeki bazı gerçekleri ve gerçek olayları bilmek. ama neymiş efendim çocuklar etkileniyormuş...!!!
madem ki çocuğunun etkileneceğini biliyorsun o zaman bir anne baba olarak enbüyük görev senindi
gerçekten yazık oldu diziye...
ben tekrardan yayınlanması taraftarıyım
Hepte gorev anne babalara yuklenir, anne baba cocugunu 7/24 takip edebilirmi sence? O diziyi her sekilde izliyolar merak etme sen.

Ayrica o diziye sen ve senin gibi vatandaslar uzuldu kaldirilmasina, izliyolarda n'oluyordu peki? Kazandiginiz bir sey var miydi? Ya degisen bir sey? Neler olup bitiyo ogrenmek isteyen baska kaynaklarla da ogrenebilir.
Yeteri kadar izlenildi Kurtlar Vadisi, bazi seyleri ogrenmeye hakki olan ogrenmistir bir seyler sanirim.

Bu tur dizilerin hepsinin kaldirilmasi gerekiyo ciddi bir sekilde.
What the eyes see is knowledge, what the heart knows is certainty.
Kullanıcı avatarı
Eternity
Site Admin
Site Admin

Mesaj gönderen Eternity »

önceden de dediğim gibi ben bu dizinin izleyicisi değilim fakat demokrasiyle yönetildiği söylenen ülkelerde, bir gecede gecekondu diker gibi darbemsi bir hareketi tasvip etmem. diziyi sevin ya da sevmeyin ancak sansürü onaylamak, ileride doğabilecek sansürlere de zemin hazırlamanızı sağlar.
Kullanıcı avatarı
Enchanting
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Dizi 7/24 yayınlanmıyordu, bilmem farkında mısınız? Kaldırılması saçmalık.
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

Yok isteyen kitap okuyacakmış ya da başka yerlerden öğrenecekmiş her şeyi. Bazı arkadaşların televizyona karşı bi antipatisimi var yoksa dikkat çekmek içinmi böyle diyorlar anlamış değilim.

Yurdumun marjinal insanları sizi görüyoruz ve kalbimizde taht kurdunuz!
Dreams