Dün Gece Doğumgünümde Yaptığım Kaza

Otomobil alım-satım, modifiyeler, parçalar ve otomobiller hakkında herşey.
Kullanıcı avatarı
STeaM
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

Mesaj gönderen STeaM »

DiLeMmA yazdı:Seza(y)icim vallahi Allah korumuş.Öğrendikten sonra babam ,ablamlar falan seni konuştuk durduk bugün.40-60la falan gittiğini söylemişsin sanırım :o 100den aşağı da gözükmüyo .Sağlığında bişey yok ya , sevindirici bişeyler var işte... Büyük geçmiş olsun canım...
cnm çok saol, düşünmeniz yeterli. 60-70 ile hiç frensiz vurdum 2 araca, zatn direkt kafadan girmedim, profesyonellik birazda olsa kazada işe yaradı, önce sol ile sonra sağ ile vurdum ki, aracım motordan hasar almasın die. sağlımızda sorun yok şükürde insanın morali bozuluyor, doğumgünü kutlamasına giderken böyle oldu. Bütün arkadaşlarım geldi, sağolsunlar kötü gün dostlarım çok fazlaymış öğrendim ;)

hepinize teşekkürler...
[img]http://img147.imageshack.us/img147/8503/sezaidmpe0rl1.jpg[/img]
[b][size=67]Sağ 2, Hemen Tepe, Sağdan 2, Tepe Sol, Sağ 1,5, Fren!!! Sol 3,5, Tepe Sol Kes 50, 50'de Fren, 2.Tepeyle Sol 4, Çıkışı 100!!!
[/size][/b]
Kullanıcı avatarı
STeaM
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

Mesaj gönderen STeaM »

dEEp yazdı:Dostum geçmiş olsun..Hoş,geçmez bilirim..

Belirttiğin gibi onca akrobatik hareketleri yapıp da,olmayacak yerde kaza yapmak,pek bi hoş değil..Neyse ki ne sende ne araba da bişey yok.."Ulan bu durumda araba düşünülür mü" demeyin,ben düşünmüştüm..

Geçmiş olsun tekrardan..

edit:

Perte çıkmış araç sanırım,eh hâyırlısı olmuş..
aynen dediğin gibi, boş bir kaza oldu.

araba henüz perte çıkmadı perte çıkmasını bekliyorum, eğer perte çıkarsa tekrar corolla almam :( perte çıktığı gibi avensis alıyorum (TOYOTA bence bir Tutku)

teşekkürler...
[b][size=67]Sağ 2, Hemen Tepe, Sağdan 2, Tepe Sol, Sağ 1,5, Fren!!! Sol 3,5, Tepe Sol Kes 50, 50'de Fren, 2.Tepeyle Sol 4, Çıkışı 100!!!
[/size][/b]
Kullanıcı avatarı
DiLeMmA
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen DiLeMmA »

STeaM yazdı:
DiLeMmA yazdı:Seza(y)icim vallahi Allah korumuş.Öğrendikten sonra babam ,ablamlar falan seni konuştuk durduk bugün.40-60la falan gittiğini söylemişsin sanırım :o 100den aşağı da gözükmüyo .Sağlığında bişey yok ya , sevindirici bişeyler var işte... Büyük geçmiş olsun canım...
cnm çok saol, düşünmeniz yeterli. 60-70 ile hiç frensiz vurdum 2 araca, zatn direkt kafadan girmedim, profesyonellik birazda olsa kazada işe yaradı, önce sol ile sonra sağ ile vurdum ki, aracım motordan hasar almasın die. sağlımızda sorun yok şükürde insanın morali bozuluyor, doğumgünü kutlamasına giderken böyle oldu. Bütün arkadaşlarım geldi, sağolsunlar kötü gün dostlarım çok fazlaymış öğrendim ;)

hepinize teşekkürler...

Kötü gün kuzenlerin de böylece beliriverdi sanki :D
Güzel bi yaşa değişik şekilde girdin hayırlısı işte ...

Gel sen de Honda'ya Sezaicim eheh...
Başkaları gitmiş olur, gidince;
Bir sen yakınsın, uzakta kalınca..
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

En azından dEEp gibi saatte 7.4 km hızla kamyona çarpmamışsın :P geçmiş olsun.
Dreams
Kullanıcı avatarı
DiLeMmA
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen DiLeMmA »

Deli bunlar :) Bende bi kaç sene sonra olcam böyle :P
dj_gokhan
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen dj_gokhan »

çooook geçmiş plsun ama araba mındar olmuş....yaptırmak iş çözmez...artık alah daha iyisini nasip etsin ama bu acılı doğum günün kutlu olsun....

:(
Kullanıcı avatarı
STeaM
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

Mesaj gönderen STeaM »

DiLeMmA yazdı:
STeaM yazdı:

hepinize teşekkürler...

Kötü gün kuzenlerin de böylece beliriverdi sanki :D
Güzel bi yaşa değişik şekilde girdin hayırlısı işte ...

Gel sen de Honda'ya Sezaicim eheh...
valla çok teşekkür ederim, özellikle sigorta hususunda yol göstermeniz gerçekten çok ii oldu.

ben corolla alırken anket yapmıştın ACT'de. 2005 Corolla mı Civic mi?

kararsızdım. hatta kazadan önce arkadaşım sormuştu neden corolla aldın die, aha ona cevap şimdi gidip civic alacam :D ehe he he he he
[/size][/b]
Kullanıcı avatarı
DiLeMmA
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen DiLeMmA »

Eee ne öğrenmiş olduk bu acı olaydan? Araç alırken anket yapmayacaksın ehehe .Civic alacaksın tabii yaa en iyisi ;) ACTye devam ediyo olsaydım görürdün sen oyları civic için hehe :)
Hı bi de söyleyeyim kasko fiyatın hazır :lol:
Kullanıcı avatarı
STeaM
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

Mesaj gönderen STeaM »

tamam kuzi, ama aracı perte ayırmadılar :( toplanıyo 15 gün ayrıyım kızımdan :( ühüüü,

o değil bnm ekürim var vedat 34 DM 9009 o da bugün 2 saat önce kaza yaptı onun arabada yapılıyor :( ne bu uğursuzluk yaa...

eski günlerden bir resim...

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
[/size][/b]
Kullanıcı avatarı
DiLeMmA
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen DiLeMmA »

STeaM yazdı:tamam kuzi, ama aracı perte ayırmadılar :( toplanıyo 15 gün ayrıyım kızımdan :( ühüüü,

o değil bnm ekürim var vedat 34 DM 9009 o da bugün 2 saat önce kaza yaptı onun arabada yapılıyor :( ne bu uğursuzluk yaa...

eski günlerden bir resim...

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

Evet canım haberim var eksperle görüşecektin sen en son..Hayırlısı olsun canım boşver...
Hı Vedat mı tanıyo muyum ben ? Aynı şirket mi onun da ?