Sokak Kedilerimiz ve Köpeklerimiz

Doğadaki hayvanlar ile ilgili paylaşımlar, evcil hayvanlarınızın bakımı, sağlığı ve eğitimi ile ilgili konuların paylaşıldığı forum.
Kullanıcı avatarı
DiLeMmA
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen DiLeMmA »

Tabi o da yeter.Aslında benim de bi papağn bi kedi ve bi köpek olarak kalacaktı da , bakma i$te benim bu =]
Başkaları gitmiş olur, gidince;
Bir sen yakınsın, uzakta kalınca..
Kullanıcı avatarı
dEEp
Super Friend
Super Friend

Mesaj gönderen dEEp »

dEEp yazdı:Günlerden perşembe,İstanbul'u yağmur,fırtına götürüyor..Tamamı ıslanmış beni,evime götürmek tek isteğim..Apartmanın önüne geldim,apartman sıcaklığına bile razıyım..İçeri girmeye niyetlenmişken merdivenlerin hemen yanında bişey ilişti gözüme..Kendi gibi minicik bir sığınma yeri bulmuş,minik bir kedi..10-15 saniye baktıktan sonra,gittim başını okşadım..Nasıl titriyor,nasıl öksürüyor telaffuzu zor..Gözleri daha açılmamış,vücudu kaskatı kesilmiş..Sanırım kanı dahî donmuş.."Kaderin bu be güzelim.." dedim ve içeri girdim..

Apartmana girdim,asansörü çağırdım,tam kapıyı açıyordum ki tekrar kapadım..Kaderini değiştirmek geldi aklıma,dışarı çıktım,minik kediyi kucağıma aldım,öyle yollandım evime..
Acele ile sıcak ve güzel bir ortam hazırladım,paşalar gibi yerleştirdim yerine..

Velhasıl-ı kelâm ; O artık yaşamıyor..
Ne dava haramisi, ne entelektüel sanat çığırtkanı, ne ütopya devşirmeni. Kuş olup uçtuk semaya..
Kullanıcı avatarı
DiLeMmA
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen DiLeMmA »

dEEp yazdı:
dEEp yazdı:Günlerden perşembe,İstanbul'u yağmur,fırtına götürüyor..Tamamı ıslanmış beni,evime götürmek tek isteğim..Apartmanın önüne geldim,apartman sıcaklığına bile razıyım..İçeri girmeye niyetlenmişken merdivenlerin hemen yanında bişey ilişti gözüme..Kendi gibi minicik bir sığınma yeri bulmuş,minik bir kedi..10-15 saniye baktıktan sonra,gittim başını okşadım..Nasıl titriyor,nasıl öksürüyor telaffuzu zor..Gözleri daha açılmamış,vücudu kaskatı kesilmiş..Sanırım kanı dahî donmuş.."Kaderin bu be güzelim.." dedim ve içeri girdim..

Apartmana girdim,asansörü çağırdım,tam kapıyı açıyordum ki tekrar kapadım..Kaderini değiştirmek geldi aklıma,dışarı çıktım,minik kediyi kucağıma aldım,öyle yollandım evime..
Acele ile sıcak ve güzel bir ortam hazırladım,paşalar gibi yerleştirdim yerine..

Velhasıl-ı kelâm ; O artık yaşamıyor..

Çok üzüldüm :cry:
Başkaları gitmiş olur, gidince;
Bir sen yakınsın, uzakta kalınca..