Öğrencilerin sıra yazıları

Eğitim hayatımıza dair her şey. Anılar, düşünceler..
Kullanıcı avatarı
MySTeRy
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
Konum: İsTaNBuL BaKıRKöY RuH Ve SiNiR HaSTaLıKLaRı HaSTaNeSi 202 NuMaRaLı ODa :)
İletişim:

Mesaj gönderen MySTeRy »

taNGo yazdı: Tuvalete girer girmez tam karşı duvarda yazan yazı: SAĞINA BAK
Sağa baktığımızda yazan yazı: SOLUNA BAK
Sola baktığımızda yazan yazı: ARKANA BAK
Arkaya baktığımızda yazan yazı (Arkada tuvaletin kapısı var): SAĞINA SOLUNA BAKACAĞINA İŞİNE BAK!
Çok komik yaa :lol: :lol: :lol:
[b][i]Ben Bir Kısrak Gibi GeLmişim Dünyaya ŞahLanıp Gitmek İçimde Var! [glow=red]HOŞÇAKAL!!![/i][/glow][/b]
Kullanıcı avatarı
KuPe
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen KuPe »

lisedeydik o zamanlar..hocalara gına gelmişti, sıralarda boş yer yoktu ve hatta artık çukurlar oluşmuştu bırakın yazı yazmayı adamlar boş vakitlerinde sıraları oyuyolardı o derece sıyırmışlardı yani kafayı..neyse..bi gün okul müdürü o meşhur pazartesi töreninin sonunda açıklama yaptı..sevgili öğrencilerimiz artık sıralarınızı karalamayanız, sizleri düşünerek okulumuzun en büyük duvarını sizlere armağan ediyoruz..istediğinizi yazın,karalayın,ne yaparsanız yapın ama sıraları ellemeyin gibisine..görmeliydiniz..tam bir komedi yaa..spreylerle yazı yazanlar mı isterseniz, kurşun kalemlerle mi :) cephanede ne varsa kullandı millet..her hafta boyandı o duvar yenileri yazıldı..millet tenefüslerde meşhur "DUVAR YAZILARI"nı okumak için kuyruğa giriyordu..cok matrak bi okuldu yaa..iiki orda okumuşum.. :D (biraz uzun oldu okumadan geçebilirsiniz :D )
[b][color=#ffff24][shadow=red]I don't wanna die...But I ain't keen on living either..This role I've been given..Not sure I understand!!![/shadow][/color][/b]
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen EcCeNtRiC »

ya geneLde ben sıraya adımı yazıyorum. bazen canım sıkıLıyor güLen surat yapıorum karaLıyorum junesan jusenas yazıyorum yazış stiLimi beğenmeyip bi daha yazıyorum.. o srada dersten bişi anlamıorum tabi :P
[i]*Her yeni başlayan macera
Heyecan dolu çilek kokar.. ;) [/i]
Kullanıcı avatarı
eniyikameraman
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen eniyikameraman »

:D bizim sıralar oyle yazı yazılacak cinsten degildi hani yazı yazılacak cinsden degildi derken ynlış anlamayın yeni modern bişey degildi sadece yazı yazılmaktn yazı yazacak yeri bulunmadıgından yazıyı yazmamış kazımışlar belki kalemlerinin ucları bitmişti bilmem :D
[img]http://img148.imageshack.us/img148/3443/28rl1.jpg[/img]
Kullanıcı avatarı
kingarthur
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen kingarthur »

benim hayranlığım vardır o yazılara hakkatende döktürüyolar ya sanat eseri bile olabilir :D
Ey Aşk! Üzülerek söylüyorum ki; Bu insanlar seni haketmiyor...

[img]http://img149.imageshack.us/img149/783/163zb.jpg[/img]
Kullanıcı avatarı
Eternity
Site Admin
Site Admin

Mesaj gönderen Eternity »

lise 2deyken sıra arkadaşımla beraber öğlen gelen lise1li öğrencilere yazı yazmıştık. 'bu sırada oturanlar merhaba, kimsiniz siz?' gibisinden bir cümle ile. tabi cevap gelmişti ve birkaç gün böyle devam etmişti yazışmalar.

en sonunda merak ettik kim olduklarını ve birgün son ders çıkışından sonra okuldan ayrılmayıp, o sırada oturanları görmek istemiştik. yanlarına gitmedik tabi sadece uzaktan baktık. bunun ilginç yanı ise; onlardan bir tanesinin benim mahalle arkadaşım oluşuydu. :)
Kullanıcı avatarı
aaKe
R.Ö.Y. 2. Etap Şampiyonu
R.Ö.Y. 2. Etap Şampiyonu

Mesaj gönderen aaKe »

Ben sıraya nickname,güzel söz tarzı şeyler az yazardım daha çok o tarz olan yazıların aralarına kopya yazardım doldururdum sırayı sınavdan önceki derslerde,tenefüslerde ve nöbet beklerdim birisi kolunu değdirince siliniyor tabi sonra işin yoksa yeniden yaz.Tabi kimse elleyemezdi elleyene küsküğü kordum :)
[size=75][color=grey][b]I found her...[/b][/color][/size]
Kullanıcı avatarı
dEEp
Super Friend
Super Friend

Mesaj gönderen dEEp »

Graffiti yapardık biz,kimse bişey yazamazdı.."Abi büyüksünüz.." gibilerinden bi anlam belirtmek için..Öyle dururdu,güzeldi..
Ne dava haramisi, ne entelektüel sanat çığırtkanı, ne ütopya devşirmeni. Kuş olup uçtuk semaya..
Kullanıcı avatarı
silencer
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen silencer »

bu sene okul acılmış artık daral gelmişti derslerden yanımdaki arkadasım antalya spor hastasıydı yazılıda uyuz etti beni bende baş düşmanları olan bursa ile bişey yapıyım dedim
sıranın ÜSTUNE YESIL BOYA İLE KOCAMAN- İNADINA BURSA TEXAS- yazdım

sınıfa girdi basladı bagırmaya ulan kım yaptı ben yaptım dedim yazılıda vermessin ha soruyu dedim
gitti mudure hocam napmışlar baksanıza mudur kım yaptı tabi ugur al elıne tıneri basla sılmeye bidada tövbe dedim:)
[img]http://img499.imageshack.us/img499/4193/461aw.jpg[/img]
Kullanıcı avatarı
SeLvi
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen SeLvi »

sıraya en büyük fener yazardım tabikide :D
[b]Kanla karışık yağmurlarla üstümüze özgürlük yağıyor gökyüzünden, ölmeyi öğrendim ben daha yürümeyi öğrenmeden...[/b]