Aşk Acısı

Aşk ve sevgi sözleri, sevgiliye haykırışlar.
Glfm

Mesaj gönderen Glfm »

Bence kızca bir sorun yok gibi görünüyor. Tekrar tekrar konuşmadın mı kızla ?
barisgull
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen barisgull »

konuştum ama dediğim gibi arkdaşım gibi konuşuyor? bu akşamda bana dediki sen zaten bana gösterebilceğini gösterdin dedi tekrar tekrar aynı şeyleri konuşmayalım artık dedi ? yani bitti anlamında söyledi artık bence bitirmek en mantıklısı yada başka fikriniz armı?
Kullanıcı avatarı
kursatelacar
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen kursatelacar »

bence artık o kızı etkilemey farklı yollardan denemelisin ama biraz sabret we arama üstüne daha fazla gidersen bıkar senden onsuz da yasayabileceğini göstermelisin we daha sonra tekrar onu etkilemek için çabalamalısın...sewiyosan tabiki
Welcome To My World I am The Best ALAYINA REST:)
barisgull
Slow Friend
Slow Friend

arkadaşlar ben bunu bir süre aramazsam bu gider elimden ben bu konuda kesin biliyorum bunun böle olucağını.şimdi ona bişeyler yapmak istiyorum ve bugün konuştum onunla ben seni çok seviyorum senden şu ara zaten bişey bekleyemem ama en azından benim sana yapmak istediklerime karşı çıkma bunu sendne istiyorum dedim tamam dedi anladınızmı olayı?
BlackTrouble
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen BlackTrouble »

ya basbaya kız istemiyo kusura bakma kardeş böyle yorum yapmak istemezdim bırak gidiyosa gitsin ;)
barisgull
Slow Friend
Slow Friend

arkadaşlar bu akşam konuştum ama nuh diyor peygamber demiyor. bende bu sefer dedimki bu kadar saçma bir ayrılık sebebi olmaz dedim saçma sapan şeyler söylüyorsun dedim.şunu söyle dedim geçerli bir nedne söle dedim aldatma olur bıkarsın sıkılırsın benden sevmezsin beni bunlar olur bunları söyle bana dedim eğer varsa tamam dedim. bu seferde ben seni hiç tanımamışım barış aferin sana dedi bi daha beni arama dedi kapattı teli suratıma.

bende şöle msj attım : seni çok sevdim ama sen hep beni yanlış anladın artık çıkıyorum hayatından kendine iyi bak yazdım sizce nasıl?
Kullanıcı avatarı
sawyerock
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen sawyerock »

taNGo yazdı:Biliyorum senin için acı olacak ama, o insandan sana hayır gelmeyeceği kesin. Tek yapman gereken onu senin peşinden koşturmak. Bunun için de aramayıp sabretmen lazım. Kızların çoğu genellikle böyledir. Sevip üstüne düştünmü bıkarlar, uzaktan sevmen daha iyi.
Arkadaşa aynen katılıyorum.Üstlerine ne kadar düşersen o kadar kötüye gidiyor işler.Ayrıca sen kendini çok ezdirmişsin ve çok hata yapmışsın bunu da söylemeden edemeyeceğim yani.İlgilenmezsen belki bir şansın olur ama ilgilenmeye devam ettikçe bunu içtenlikle söylüyorum hiç şansın yok...
Kullanıcı avatarı
zeynep_1114
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen zeynep_1114 »

bende şöle msj attım : seni çok sevdim ama sen hep beni yanlış anladın artık çıkıyorum hayatından kendine iyi bak yazdım sizce nasıl?
güzel,güzel :thumbup:
ben mi yanlış algıladım yoksa bu kız sen askerde iken başka bi çocuklamı çıkmış? kız seni sevse idi ne diye başka biriyle çıksın?oturur beklerdi seni uslu uslu
Kullanıcı avatarı
TuRkUaZA
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen TuRkUaZA »

bu işi yürütmeye çalışsanız bile yürümüycek bence. zorlukların ardından yeniden başlamışsınız. ama o da yürümemiş. bence bundan sonra yürümez yine.
H@Y@TT@ V@ROL@B!LMEK S@N@TT!R...