a4 tech pk-635 web cam ÇALIŞMIYO! :(

Bilgisayarlar hakkındaki genel sorunlar, almak istediğiniz bilgisayarlar v.b.
Kullanıcı avatarı
endthere
New Friend
New Friend

a4 tech pk 635

Mesaj gönderen endthere »

ben de aynen özger06 gibi kurulum cd sini kaybettim ve siteden indirdiğim driver ile kurulumu tamamlayamadım bu sorunu nasıl halledebilirim :(
Kullanıcı avatarı
chujawa
New Friend
New Friend

helpmeee

Mesaj gönderen chujawa »

bende kamerayı aşdım kurdum ve gayet guzel çalısıodu fakat nokıa pc suıte kurdum ıkısıde usp çıkıslı oldugu ıçın ıspde çakısma uyarısı aldım usp çıkartım kamerayı tekrar taktıgımda
" sory,you have no video capture hardware video capture will not function properly uyarısı almaya basladım programı ekle kaldırdan kaldırmadan tekrar kurdum fakat bu sefer kuruldu gozuktu ama yıne aynı uyarıyı aldım bunun uzerıne pogr. kaldırmyaı denedım ınstall shıleld (R) launcher bır sorunla karsılatı ve kapatılması gereko bu durumdan dolayı ozur dılerız ızınız yarım kaldıysa uzerınde çalıstıgınız bılgıler kaybolmus olabılır uyarısı alıyorummm bana yardımcı olurmusunuz :-( :( :-( :( :-(
masterbg
New Friend
New Friend
İletişim:

Mesaj gönderen masterbg »

arkadaslar lutfen yardim ayni sorun bendede war ?
arkadastan cam aldim pk-635 ancak driveri bulamadik sunu rapidshere yada ********** tan verin ya sitesinden indiiriyorum ayni hata ile karsilasiyorum?
lutfen yardim
hic bi yerdede yok :(
meliiike
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen meliiike »

a4 tech kamerem var daha önce kullanıyodum fakat şimdi kurulmuyo kamerayı takmadan cdden kurulum yapıyorum sory,you have no video capture hardware video capture will not function properly hatası veriyo kamareyı takınca cdyi yerleştirin diyo cd içinde zaten tamamı tıklayıp yerini gösteriyorum usbwm303 dosyası gerekli diyo cdnin içinden seçip acıyorum tamam diyorum vvftprpav303.ax gerekli diyo fakat o dosya cdnin içinde yok yardımcı olursanınız sevinirim...cdyi takınca direk kurulması gerekiyo cdsi var niye olmuyo anlamıyorum :(