aşk acıs cekenleri buraya bekliyorum

Aşk ve sevgi sözleri, sevgiliye haykırışlar.
Kullanıcı avatarı
Romulus
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen Romulus »

Ask acisini yok etmek icin icki ek ideal seydir....Hic birsey dusunemeye kadar icerseniz aslanlar gibi olursunuz... :)
[b][glow=red][color=yellow]Ah Keskem Keskem of keskem keskem [/color][/glow][/b]
Kullanıcı avatarı
Nefret
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
Konum: At izi it izine karıştı mı bende anında araziye karışırım
İletişim:

Mesaj gönderen Nefret »

Romulus yazdı:Ask acisini yok etmek icin icki ek ideal seydir....Hic birsey dusunemeye kadar icerseniz aslanlar gibi olursunuz... :)
kanka icki ideal falan degil valla
daha beter aklina getiriyor
kendimden biliyorum valla :D
Emek verildikçe,özlemi çekildikçe ve de hasreti çekildikçe büyüyen birşeydir aşk.
Fairy

Mesaj gönderen Fairy »

Hmz, ilgi alanımı buldum yine.. :lol:
Bakınız ne diyeceğim size, aşk acısı diye bi şey yok, yani bir insan seni terkettiğinde ya da bir ayrılık yaşadığında acı çekmiyosun, çünkü aşk diye bi şey yok.. Beni tanıyan yok aranızda da olsa söylerdi benim nasıl acı çektiğimi.. Ya da çektiğimi sandığımı.. Sonradan anlıyosun, aslında kendini kandırmaktan başka bir şey değil,
Bir insan ile bir şeyler yaşıyosun bu insani bir olay, ihtiyaç meselesi, duygusal olarak ihtiyacın oluyor bir şeylere.. Biriyle bunu paylaşıyosun ama yine kendin için yapıyosun bunu, kendini mutlu etmek için..
Sonra bitiyo, ee malum ne sonsuza dek sürüyo ki.
Bir şeyler eksik kaldıysa ya da sen böyle düşünüyosan üzülüyosun hatta abartıyosun, yemiyosun , içmiyosun, ağlıyosun.. Sanıyosun ki hayat bitti..
Hadi be ordan! Ne bitmesi, aksine yeniden başlıyor,
Bakınız etrafınıza hayatında büyük adımlar atan insanların bu adımları ne zaman attıklarına, hepsi genellikle büyük bir ayrılık acısından sonra oluyor,
Peki sorarım size hayatınızda hayatınızın yönünü değiştiren hataları ne zaman yaptığınızı hiç düşündünüz mü?
Örneğin okulu bırakmak, aileyi terketmek, en yakın arkadaşları yitirmek,.. vs..
Ya da hayatınızı olumsuz yönde değiştiren şeyleri ne zamanlar yaptığınıza bakın,
Siz bakın da ben bu arada yazayım size ne zaman olduğunu,
Birine aşık olduğunuzu sandığınız zamanlar, hani aşkından ölüyodunuz ya, hani ayaklarına kapanıyodunuz ya, bırakma diye ağlıyodunuz ya işte o zamanlarda yaptınız o hataları..
Bir daha sever misiniz? Sever miyim?
Sanmıyorum , çünkü artık o kadar salaklık edecek salaklığım kalmadı.. :P
Kullanıcı avatarı
Nefret
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
Konum: At izi it izine karıştı mı bende anında araziye karışırım
İletişim:

Mesaj gönderen Nefret »

5 6 sene sonra senle yeniden konusalim cok gencsin daha ;)
Emek verildikçe,özlemi çekildikçe ve de hasreti çekildikçe büyüyen birşeydir aşk.
Fairy

Mesaj gönderen Fairy »

Bi daha yaşıcak mıyım bunları? Gerçekleri gizlemeyin benden doktor nayır.. Nolamaz..
Cidden olucak mı bunların aynıları tekrar =(
Kullanıcı avatarı
DiLeMmA
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen DiLeMmA »

kendine salak diip durma eLf =@
Başkaları gitmiş olur, gidince;
Bir sen yakınsın, uzakta kalınca..
Kullanıcı avatarı
Romulus
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen Romulus »

Fairy kardes senin ne demek istedigini anliyorum ama sen kucuk bir noktayi ya unutuyorsun yada bilmiyorsun.....

Peki sen birisine asik olursun oda sana bakmaz seni tanimaz bile...Sen ask acisi cekersin...Buna ne demeli??? Senin dedigin mantik buna uymaz heralde cunku onunla hicbirsey yapmadin bile....dokunmadin..konusmadin....sadece bir kivilcim........

Nefret kanka sende haklisin icme konusunda ama ben icince emin ol hicbirsey aklima gelmiyorum.....ilk defa normal dusune biliyorum....Boyle ucucak gibi oluyorum artik......Hicbirsey Hicbir kimse aklima gelmiyor....Keske 24 saat boyle olabilse....... Hayatan biten kisiler yani benim gibilere onerim valla.....Kotu seyler yani esrar filan pisligine bulasana kadar Icki icerim daha iyi olur...Ha biraz pahali ama sizde en ucuzundan alirsiniz is biter.......

Hayat Biter.....Acilar bitmez.....
[b][glow=red][color=yellow]Ah Keskem Keskem of keskem keskem [/color][/glow][/b]
Kullanıcı avatarı
deniz19
New Friend
New Friend

Aşk Acısı

Mesaj gönderen deniz19 »

Ben deli aşığım, o da bana aşık ama biz acı içindeyiz çoğunlukla, çünkü ayrı şehirlerdeyiz ve kavuşmak için çırpınıyoruz ama bütün kapılar bir bir üstümüze kapanıyor. Her seferinde içim acıyor, bazen umudum kalmıyor...
Bilmezdim hiç bu da aşk acısının başka bir türüymüş.

Sevgiyle kalın
Kullanıcı avatarı
Alamut
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen Alamut »

:) Vur didine gitsin... Etrafa sıçrasın acı. Yaşadığını hissettiren tek şey bu. Olmadığını düşünmek bile isteme bence...
Hani kurşun sıksan geçmez ya geceden...
arven

Mesaj gönderen arven »

Sizin gezegen de aşk var mı aşk ? :mrgreen: