14 ŞBT Hediyeleri gerçekten beğeniliyor mu? Yoksa mecbur mu

Aşk ve sevgi sözleri, sevgiliye haykırışlar.
Kullanıcı avatarı
PCKoPaT
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

14 ŞBT Hediyeleri gerçekten beğeniliyor mu? Yoksa mecbur mu

Mesaj gönderen PCKoPaT »

Sevgililer gününde Acaba alınan hediyeleri gerçekten samimiyetle beğeniyor muyuz yoksa buna mecbur mu kalıyoruz ? :love1:

Yada beğenmiyorsak bunu nasıl belirtiriz ?
Yorumlarınızı bekliyorum saygılar. :)

I'm at your back. Can u feel this...
Kullanıcı avatarı
ShepneM
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ShepneM »

ben begenmesemde begenmi$ gibi yaparim. zaten önemLi oLan dü$ünmesidir..
Kullanıcı avatarı
SenSei
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen SenSei »

Bana birsey almasin soylerim. Aldigi seyler cok tatli seylerdir. Askli meskli seyler. Gereksiz oldugunu soylerim ama tesekkur de ederim cunku aldigi seyi begenerek aldi. Icten gelip de aldiysa begenmesem bile alirim. Ama zevkimiz uyuyor, o yuzden sorun yok :)

Ben hediye aldigim zaman, kullanabilecegi birsey alirim. Cok para harcamam, cunku sevgimi para ile gosteren biri degilim. Basit birsey. Cok pahali suslu birsey almaya gerek yok.. bence :)
[color=#bf0000][i]Touched By An Angel[/i][/color]
[img]http://www.online-english.net/pics/rose2.JPG[/img]
IcEman

Re: 14 ŞBT Hediyeleri gerçekten beğeniliyor mu? Yoksa mecbur

Mesaj gönderen IcEman »

PCKoPaT yazdı:
Sevgililer gününde Acaba alınan hediyeleri gerçekten samimiyetle beğeniyor muyuz yoksa buna mecbur mu kalıyoruz ? :love1:

Yada beğenmiyorsak bunu nasıl belirtiriz ?
Yorumlarınızı bekliyorum saygılar. :)

o kadar zaman gecirilmiş biri herhalde üç aşağı beş yukarı karşınıdakı insanı tanır ... nelerden hoşlanabileceğini tahmin eder... ona göre hediye alır...ki hediye almak gerekli olan birşey de değildir...( bayan tarafından ) ...

alınan hediyeyi beğenmemek normal insanlar arasında bile bana göre terbiyesizliktir...başıma öyle bir durum gelse... bilemiyorum... ama tepki gösterirdim..
Kullanıcı avatarı
MARTI
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen MARTI »

IcEman' in dedigine katiliyorum..

Ki bir ilave, bayanlar hediyelerden hoslanir. Yani en azindan cogusu. Ki erkeklerse eh iste..

Hem zaten, yürekten verilir bir hediye. Cok da gerekli degildir; bir verilecek sevgi, sefkat, sadakatin karsiliginda.. Yine hediyeye gelirsek, karsindaki insanla kisi uyumlu olduktan sonra, begenmeme gibi bir durum söz konusu dahi olamaz bence. Yani hersey dengi dengine.