en son okuduğunuz kitap ;))

Yeni çıkan kitaplar ve severek okuduğumuz kitaplar hakkında yorumlar, paylaşımlar.
Kullanıcı avatarı
Painkiller
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen Painkiller »

A child called it
DAVID PELZER..

4 yasindan itibaren annesinin iskencelerine magruz kalan bir cocugun hayata karsi actigi savasi kazanmasinin zaferinin anlatilgi harika bir kitap.. Londrada Best seller su an.. turkiyede varmi bilmiyorum ama.. gercek hayat hikayeleri okumayi sevenlere tavsiye ediyorum..
Ya varim..
Ya yokum..
Kullanıcı avatarı
MaNuChEr
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen MaNuChEr »

Metal FIRTINA

Gelecekte ABD' nin Türkiye' ye olan işkalini anlatıyor.
[color=red][b]Hayatta hiç hata yapmayan kişiler, hiç bir şey yapmayanlardır.[/b][/color]
Kullanıcı avatarı
iSkocYaLI
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

Mesaj gönderen iSkocYaLI »

Da vinci şifresi : Melekler ve Şeytanlar
[b][i][glow=black][color=red]¤°²¤ºî§]{ø¢¥âL²°¤[/glow][/color][/i][/b]
Kullanıcı avatarı
SenSei
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen SenSei »

Da Vinci Codes - Dan Brown

Iskocyali galiba senin okudugun kitapla ayni bu. Dusuncelerin neydi bu kitap icin?
[color=#bf0000][i]Touched By An Angel[/i][/color]
[img]http://www.online-english.net/pics/rose2.JPG[/img]
ZOYA

Mesaj gönderen ZOYA »

Cezmi Ersöz / Yine Seninle Geldi Hayat

3. yada 4. okuyuşum :)
Kullanıcı avatarı
SenSei
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen SenSei »

Brick Lane - Monica Ali
IcEman

Mesaj gönderen IcEman »

okuyalı bayaa oldu ama ... dan brown - melekler ve şeytanlar öneririm.. bence yazdığı kitaplar içerisinde en keyıfli olanı...
Kullanıcı avatarı
SenSei
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen SenSei »

IcEman yazdı:okuyalı bayaa oldu ama ... dan brown - melekler ve şeytanlar öneririm.. bence yazdığı kitaplar içerisinde en keyıfli olanı...
Dan Brown son zamanlarda cok moda yazar oldu. Trende herkesin elinde bir Dan Brown kitabi var. Ben aslinda The Da Vinci Code i yeni okumaya basladim, ama gercekten kitabi birakamiyorum. O kadar guzel bir sekilde yazdi, sadece roman degil, ama ingilizlerin merak ettigi konular var. Eglence yarattigi zaman, ayni zamandada bilgi veriyor. Kitabin icindeki tarih, sanat, din konular hepsi gercek. Bu kitabi bu yuzden cok sevdim.

Bir sonraki kitap da her halde Angels ve Demons olacak... iki kisi burda onerdiyse okunmasi gerekiyor demektir :thumbup:
IcEman

Mesaj gönderen IcEman »

SenSei yazdı:
IcEman yazdı:okuyalı bayaa oldu ama ... dan brown - melekler ve şeytanlar öneririm.. bence yazdığı kitaplar içerisinde en keyıfli olanı...
Dan Brown son zamanlarda cok moda yazar oldu. Trende herkesin elinde bir Dan Brown kitabi var. Ben aslinda The Da Vinci Code i yeni okumaya basladim, ama gercekten kitabi birakamiyorum. O kadar guzel bir sekilde yazdi, sadece roman degil, ama ingilizlerin merak ettigi konular var. Eglence yarattigi zaman, ayni zamandada bilgi veriyor. Kitabin icindeki tarih, sanat, din konular hepsi gercek. Bu kitabi bu yuzden cok sevdim.

Bir sonraki kitap da her halde Angels ve Demons olacak... iki kisi burda onerdiyse okunmasi gerekiyor demektir :thumbup:

sizin oralara gec gelmiş... :wink: bizim buralarda kasıp kavurdu yazar... benım kitap aldığım yerde liste başıydı tüm kitapları....kitaplarını birer hafta arayla okudum.. :) digital kale ..da vinci şifresi ... melekler ve şeytanlar... da vinci şifresine okumaya başladığımda biraz germişti beni.. :) da vinci şifresinde ele alınan eserleride merak ettim araştırdım.. bi ara kriptografiye bile kafa yormaya başlamıştım nasıl yapıyolar felan diye... melekler ve seytanları okumanı tavsiye ederim da vinci şifresinden daha guzel... ozellikle arka kapakta yer alan ambigram şekilde yazılmış yazı beni baya şaşırtmıştı... :thumbup:
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen EcCeNtRiC »

türkleri anlama klavuzu -zeki kayahan çoşkun ;)
[i]*Her yeni başlayan macera
Heyecan dolu çilek kokar.. ;) [/i]