Gözden ırak, gönülden özürlü...

Aşk ve sevgi sözleri, sevgiliye haykırışlar.
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

bilmiyorum ama şöyle birşey var ki bayanlar sevdiği erkekten daha fazla ilgi bekliyor ... bazen erkeklerin onları ihmal ettikleri doğru ama sanırım buda erkeğin doğasında var ...
Kullanıcı avatarı
sarı gelin
Angel
Angel

Mesaj gönderen sarı gelin »

erkeğin doğasındaki eksikleri tamamladığı için kadın yaratılmıştır bence.ama mayamızdaki duygusal farklılıklardan olacakki,aynı pencereden bakmayı bir türlü bilemiyoruz.
erkek hep ilgi görmeye endexlenmiştir,kadınsa ilgi göstermeye..bizler hem fedekarlık yapar hemde sızlanır dururuz.kaç kadın tanıyorsunuz,yapması gerekeni yaparken sızlanmayan..
ama arada bir beslenmek ister,güç bulmak ister..buradada görev erkeğe düşer..akıllı erkek kadınını sevgiyle,ilgiyle besler.unutmamalıki bu ona bin kat geri dönecektir.
bu arada istisna olanlarımızda vardır,onlara ne yapsanız nafile,onlar hemen sıkılırlar,ne yapsanız memun olmazlar..
sizde kendinize sorar durursunuz,ya ben nerde yanlış yaptım diye..
güçlü ve akıllı kadın kendinin nasıl biri olduğunu bilip,özünü dışına yansıtabilen kadındır..mertlik kadın içinde geçerlidir..atın şu siyasi zırhlarınızı üzerinizden..sevgili elde nasıl tutulur,kıskançlık krizine nasıl girilir,erkeğin peşinden nasıl koşulur,erkek nasıl bunaltılır...vs....
zorla sadakat,zorla sevgi,zorla beraberlik olmaz!!!!
kendinize güvenin,dünyayı sevdiğiniz insanın üzerine kurmayın..dürüst ve sadık olun..fazla sıkmayın,bunaltmayın..bu yolla onun sizi aldatmasını engelleyemezsiniz..yapacağını yine yapar siz aptallığınızla kalırsınız..
aşk için geri adım atmayı bilin ama asla başınızı öne eğmeyin,sizi seven erkek karşısında onursuz ve zayıf bir kadın görmeyi hazmedemez..
özünüzü ve kişiliğinizi yansıtın,tornadan çıkmış olanlara benzemeyin.
önce güveni ve sevilmeyi hakedin,sonra sevilmeyi ve sadakati bekleyin...
tükenmek ve tüketmek kolay değil,senn bende beni çoğaltırken....
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

size şunu söyleyeyim kendi adıma konuşmam gerekirse ben bir erkek olarak beni seven kadına hiçbir zaman ihanet etmem tıpkı daha önce etmediğim gibi ama şu var kadınlarada hak vermeden edemiyorum aslında bu kıskançlık krizlerinde oldukça haklılar öyle erkekler var ki onlar için beraber olduğu kadın dışındaki kadınlar çok daha çekici herzaman için ...

benim her iki tarafada tavsiyem bir ilişkiye başlamadan önce kesinlikle kendinize şu soruyu sorun "onunla gerçekten ne kadar beraber olmak isitiyorum ve eğer onunla bir beraberliğim olacaksa diğerlerini bir kenara itebilecek miyim ?" cevabınız hayırsa hiç başlamayın bence ...
Kullanıcı avatarı
sarı gelin
Angel
Angel

ee kim kim üzüyorsa orada mutluluk zor be canım...
uzaklaşmak şiddetle önerilir.seven insan sevdiğine kıyamaz onu üzemez.
Kullanıcı avatarı
Alamut
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen Alamut »

Üzmek en kolayı ve kazananı yok. Kırmadan, kaybetmeden. İnsanız, yüzyüze gelmek var. Başlar dik, onurlu ve saygın el sıkışmalar dileğiyle...
Hani kurşun sıksan geçmez ya geceden...
Kullanıcı avatarı
sarı gelin
Angel
Angel

bak doğru olan ne güzel ortaya çıkıyor.fikirlerimiz onuluca UMARIM EDİMLERİMİZDE FİKİRLERİMİZİ TEYİD EDİYORDUR.