Fazla derine kaçmış bacım:P

Buyrun geyik muhabbetlerine..
Kullanıcı avatarı
NaZo_SPeCiaL
Slow Friend
Slow Friend
İletişim:

Fazla derine kaçmış bacım:P

Mesaj gönderen NaZo_SPeCiaL »

Adamın biri yeni aldığı spor arabasını denerken bir de bakmışki sarışın bi afet...yolda kalmış otostop çekio.dururmu bizimki hemen arabasına atacak hatunu:)sonra hatun dio ki adama 'arabanıza binerim ama ben hızdan çok korkarım,eğer yavaş giderseniz sizinle gelecem..' tamam demiş bizimki,ama yola çıkınca iş değişmiş.hız yapmaya başlamış ve bizim kız(nerden bizim oluosa:P)telaşlanmış ben size sölemiştim hızdan korktuğumu yavaşlar mısınız demiş..genç adam da bi şartım var üzerinizdeki bluzu çıkarırsanız demiş.kız çaresiz kabul etmiş ama bi süre sonra genç adam yine aynı şekilde hızlanmaya başlamış,yol boyunca böle gazlayıp yavaşlayıp kızın üzerinde bişe bırakmamış:)sonra doğal olarak gözlerini ondan ayıramayınca kontrolünü kaybederek kaza yapmışlar.genç kız arabadan fırlamış,adamsa diroksiyon koltuk !rasında sıkışıp kalmış..kıza bağırmış ne duruyosun yardım çağırsana!!kızda bu halde nasıl gidrim deyince,spor ayakkabılarını önüne bağla ve git demiş.kız adamın dediğini yapmış ve koşmaya başlamış.bi süre sonra tarla işçileriyle karşılaşmış..afedersiniz demiş,erkek arkadaşım sıkıştı onu çıkarabilir misiniz?durum karşısında tarla işçileri bir kıza bakmışlar birde önünde bağlı spor ayakkabıya ve şöyle demişler:walla bacım,fazla derine kaçmış biz bişi yapamayız!:)
UmUdUm iSYaNDA İsYaNıM KaRaNLıKTa!
Yürekler alınmaz pulla parayla
Kim yenmiş kaderi duayla?!
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

ehuhe :)
Dreams
Kullanıcı avatarı
Prenses
Princess of taNGo
Princess of taNGo

Mesaj gönderen Prenses »

eheuheuhe :))))))
[b]The fact that we have enemies, demonstrates clear enough that we have earnings[/b]
aziZe
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen aziZe »

ehieuhieu delisiniz ya :)
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

Möhüöhüühü aiii çüşşş
enjoy the silence..