Selam

phpBB Türkçe Desteği phpbbturkey.com sitesinden alabilirsiniz.
B.E.B.I.S.I.M

Mesaj gönderen B.E.B.I.S.I.M »

Haklisinizz emege saygisizlik hic te hos bir sey degildi :!: :!:
Neden kopyacı şerefsizler, iki yzlülük yapıp birşeyler sormak istiyor.

ama bu mesajdan sadece o kisiye hitap ediliyor..
aksi halde

Kod: Tümünü seç

Neden kopyacı şerefsizler, iki yzlülük yapıp birşeyler sormak istiyorlar 
denilebilirdi...

neyse konuyu burda uzatmayalim ve enkisa zamanda adminlerle konusup olayin bir cozume varmasini diliyorum..

saygilar..[/b][/i][/color]
Kullanıcı avatarı
]Ba[[ST@R]]d[
New Friend
New Friend
İletişim:

Mesaj gönderen ]Ba[[ST@R]]d[ »

Sımdı bıraz bana laflar gelmıs..
Oncelıkle yusuf abı sana bırsey soaracam phpbb plus 1.2 kı sana zamanında turkceye cevırıp maılıne kım yolladı..

O zmankı tesekkurler sımdı serefsızler dıye hıtap edılmesı demekkı ınsanların sadece o ankı kısılıgını mı gosterıyo..
Yada kısılıksız ooldugunu mu?

@ESQUARE === Burada ben hıc reklam yapmadım abi.. ama okulumdakı makınamda her zaman acık bole siteler arkadaslar bnm nıckımı kullanıyo..

Ama onu yazan ben degıldım sadece ogrencı ıslerımızdekı arkadasa yaptı.
Bende kalmasını soledım..

@ESQUARE ayrıca ben forumu tamamen yazdım demdım bazı modullerı kendım yazdım bazılarını kullandım uzerıne ekler yaptım..

Ekler yapmak ---- yapmak degılse kımse bır seyler yapmıyodur..
Yıne ozur dılerım..
Bole birsey oldugu ıcın .
En son ]Ba[[ST@R]]d[ tarafından 14-12-2003 15:10 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
[img]http://www.intertr.net/ugen/gifler/048.gif[/img]
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

Tamam olayı büyütmeye sorun yapmaya gerek yok.Zaten forum kurallarında herşey yazıyor.İzin almak şartıyla yada bu bölümden modülleri sorarsan yardım alabilirsin.
İyi günler.Saygılar.
Dreams
Kullanıcı avatarı
SHERiF
New Friend
New Friend
İletişim:

Mesaj gönderen SHERiF »

Ya shoyle bir goz attimda msg lara. kopyacilar falan filan ortada bir yigin laf az biraz da hakaret donmush. Shimdi ben de phpbb kullaniyorum ve cok ta memnunum. Herkes heryerden birsheyler aliyor sitesine ekliyor bu alemde ben hicbiryerden materyal almadim hep kendim yaptim diyebilcek 1 tane bile insan goremiyorum. Gorebilecegimi de zannetmiyorum. esquire mesela bu sitenin temeli phpbb, phpbb yi senmi yazdin ? Karsisindaki insana rahatlikla serefsiz kopyaci serefsiz diyebilen bozkurtum nickli sahis. Vbulletin i senmi yazdin ? Yani birakin bu muhabbetleri ha ESQUiRE bir de sana sormak istedigim shu. Yasal islem falan demissin vatandasa. Yasal islem olarak yapabilecegin hicbirsey olmadigini da belirtmerk isterim. Yani bu adam benim sitemden kaynak kodlarimi almis kopyalamis calmis v.s. Bu konularda yasal islem yapabilmek icin oncelikle domain name ve ilgili site kaynak kodlarini tescil ettirmen ve yaptigin her degisikligi notere onaylatman gerekiyo yani cok uzun is :) Hadi hepinize kolay gelsin kavga etmeyin etrafi dagitmayin :))

Shunu da belirteyim burada hickimseyi tanimiyorum hickimseyle selamlasmam dahi yok. Bunu belirtme amacim birilerini savunuyor arka cikiyor olarak gormeyin diye soyluyorum. Yani olaylara kendi bakişs acim.
Kullanıcı avatarı
ALEXIS
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen ALEXIS »

Bozkurtum kopyacı demiş, acaba kullandığı VBulletin'in lisansı var mı?

phpBB'nin ve temalarının da GPL lisanslı olduğunu hatırlatmakta fayda var. Yazılar konusunda da "Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" var.
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

SHERİF,
Ben phpbb yazdım demedim Türkçe dil imageları tarafımızdan yapıldı dedim bu bir.İkincisi Ben kimseden bişey çalmadım sabahlara kadarda uğraş verdiğim noktalar oldu.Ayrıca siz olayı bilmeden bana bunları diyorsunuz adam benim sitemi alıp ana sayfada yazdığım yazıyı bile uğraşmadan renk ve desenler aynı sitesine döşemiş ona kızdım.Açtığın siteden belli zaten yasalarla ilgin olmadığı.Ayrıca nickim ESQUİRE değil ESQARE.

bu arada yaptığım imagelar www.forumimages.com 'da Daz ile anlaşmamdan sonra dağıtıma çıkarıldı.Şu anda sitenin ana sayfasında görebilirsiniz.
En son taNGo tarafından 03-01-2004 19:30 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Dreams
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

Başlık kilitlendi.
Dreams
Kilitli

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir