Google Plus kapatıldı

Yazar: »


Google forumunda bulunan Google Plus kapatıldı konusunu görüntülüyorsunuz...

Google genel sorun, tartışma ve paylaşımları.

Google Plus kapatıldı

Mesajgönderen taNGo » 04-04-2019 16:15

Google'ın ünlü sosyal ağ projesi Google Plus resmen kapatıldı. Kullanıcılar, Google Plus hesabına girmeye çalıştıklarında "Google+ artık tüketici (kişisel) ve marka hesaplarıyla kullanılamaz" uyarısı ile karşılaşıyor.

Resim

Google tarafından 2018 Aralık ayında alınan sürpriz bir kararla Google+ hizmetinin Nisan ayı itibarıyla kapatılacağı duyurulmuştu. Konuyla ilgili daha önce Google Plus kapandı mı? Google+ verileri nasıl yedeklenir? başlıklı konumuzda da Google+ hizmetinin 2 Nisan tarihi itibariyle sona ereceğini duyurmuştuk.

Google, aldığı kararı dün itibariyle hayata geçirdi ve kullanıcılar Google Plus hesaplarına girmeye çalıştıklarında Google Plus hizmetinin sona erdiğine dair bir uyarı karşılaşmaya başladılar.

Google Plus verilerine ne oldu?
Google Plus'ta kullanıcıların oluşturduğu fotoğraf, video gibi içerikler de silinmeye başlandı. Ancak, bu verilerin silinmesi uzun zaman alacağı için eğer şansınız varsa hala verilerinizi yedekleyebiliyorsunuz. Google Plus verilerinin yedeklenmesi konusunda daha detaylı bilgi Google+ yardım web sitesi üzerindeki Google+ verilerinizi indirme sayfasından ulaşılabiliyor.

Google Plus profili nasıl silinir?
Eğer Google tarafından Google+ profiliniz henüz silinmediyse, profilinizin silinmesini beklemeden Google+ profilinizi silme sayfasında anlatılan talimatları izleyerek profilinizi kendiniz de silebilirsiniz.
Dreams
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
 
Mesajlar: 3945
Kayıt: 23-06-2003 20:54
Konum: Geriden

Dön Google

  • Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.