Yerli Malı Haftası ne zaman kutlanır?

Yazar: »


Soru - Cevap forumunda bulunan Yerli Malı Haftası ne zaman kutlanır? konusunu görüntülüyorsunuz...

Ziyaretçiler ya da kullanıcılar tarafından etik kurallar dahilinde sorulan her türlü soruları araştırarak bu forumdan yanıtlıyoruz.

Yerli Malı Haftası ne zaman kutlanır?

Mesajgönderen taNGo » 10-12-2018 15:00

Yerli Malı Haftası nedir? Yerli Malı Haftası ne zaman kutlanır?

✔️ Yerli Malı Haftası, her yıl 12 Aralık - 18 Aralık tarihleri arasında kutlanmaktadır.

Resim

Yerli Malı Haftası, özellikle ilköğretim okullarında kutlanan bir etkinliktir. Yerli Malı Haftası; Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası olarak da bilinmektedir. Yerli Malı Haftasında öğretmenler tarafından öğrencilere, tutumlu ve bilinçli bir tüketici olmaları konusuna eğitim verilerek, yerli malı ürünlerin anlam ve önemi anlatılmaktadır. Ayrıca Yerli Malı Haftasında öğrencilere ülkemize has çeşitli yiyecekler ikram edilerek; şiir okuma,yerli malı haftasının anlam ve önemi üzerine konuşma yapma gibi etkinlikler düzenlenir.

"Yerli malı, yurdun malı. Herkes onu kullanmalı."
Dreams
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
 
Mesajlar: 3948
Kayıt: 23-06-2003 20:54
Konum: Geriden

Dön Soru - Cevap

  • Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: MSN [Bot] ve 2 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.