Gerçek Aşk Nedir Bumudur.

Aşk ve sevgi sözleri, sevgiliye haykırışlar.
barisgull
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen barisgull »

Necromania_ yazdı:
barisgull yazdı:aynen arkadaşım haklısın ama sence 8 gün çok fazla değilmi? vede biliyorsun yılbaşında bişeyler yapmak için rezervasyon şart ben 2 gün kala onu nereye götürebilirim ararsa. peki sence yılbaşında ona bişey yapıyımmı aramazsa bile?

arkadaşlar msn dende konuşabiliriz.
peki ne olur tahminine göre?

Sürprizleri sevmiyorsa bence çok zorlamamakta fayda var.. :oops:
Kullanıcı avatarı
nevesin
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen nevesin »

arama hocam.sana ihtiyacı varsa ve özel bir günü seninle geçirmek isterse kendisi arar zaten.bu söylediğimi davranışa dönüştürmek senin için çok zor olacaktır eminim ama böyle yapmanı tavsiye ediyorum.senin ona değer verdiğin kadar onun sana değer vermediğini görüyorum.bu yenilir yutulur bişey değil.seni her zaman huzursuz eder.aynı şeyleri yaşadığım için böyle gaddarca konuşabiliyorum.sonunda ben kaybettim.sen kaybetme.güçlü ol.eğer sana aitse gelecektir merak etme.sana ait değilse hiç gelmesin zaten.
bazen,ne yaparsan yap olmuyor
barisgull
Slow Friend
Slow Friend

nevesin yazdı:arama hocam.sana ihtiyacı varsa ve özel bir günü seninle geçirmek isterse kendisi arar zaten.bu söylediğimi davranışa dönüştürmek senin için çok zor olacaktır eminim ama böyle yapmanı tavsiye ediyorum.senin ona değer verdiğin kadar onun sana değer vermediğini görüyorum.bu yenilir yutulur bişey değil.seni her zaman huzursuz eder.aynı şeyleri yaşadığım için böyle gaddarca konuşabiliyorum.sonunda ben kaybettim.sen kaybetme.güçlü ol.eğer sana aitse gelecektir merak etme.sana ait değilse hiç gelmesin zaten.
evet gerçekten doğru söylediklerin. Fakat bugün aradı ama ailesinin o gün onlara geliceğini ve yılbaşında mecburen onlarla geçireceğini söyledi ve şimdiden yeni yılını kutlarım dedi. bende tamam ailenle nice seneler dilerim sana dedim bu kadar. ben artık daha fazla bişi yapmak istemiyorum zaten o ararsa konuşcam o aramazsa konuşmucam en mantıklısı bu dimi sencede?
Kullanıcı avatarı
nevesin
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen nevesin »

kesinlikle doğru olan bu.benim başıma gelende de ben ararsam konuşuyorduk.bende aramıyorum artık ve konuşmuyoruz.çokta memnunum.onunla görüşmeyince sorularıma daha mantıklı cevaplar bulabiliyorum.
bazen,ne yaparsan yap olmuyor
barisgull
Slow Friend
Slow Friend

arkadaşlar yılbaşında bişey yapamadık ama o gün mesaj attı: Yeni yılın kutlu olsun. Herşey gönlünce olsun die. Bunun haricinde 3-4 günde bir o beni arıyor. Neden aradığını çözemedim. Ama ne bilim sizce ben onu yılbaşı olmadığı için tekrardan bi yere çağırsammı. Çünkü çok gururlu böyle bir şeyi söyleyemiyor olabilirmi?
Kullanıcı avatarı
DiLeMmA
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen DiLeMmA »

Çözün bakalım. Bildirin sonra bize de, gerçek aşk neymiş?
Başkaları gitmiş olur, gidince;
Bir sen yakınsın, uzakta kalınca..
barisgull
Slow Friend
Slow Friend

arkadaşlar ben düşündümde kız 5 günde bir arıyor bende o aradoığında direkt onu bi yere davet edicem eğer gelmem derse yada olmaz derse tam tahmin ettiğim cevaptı bundan sonra ne sen bana nede ben sana görüşme teklifi edicez dicem kapatıcam konuyu sizce nasıl?