Gerçek Aşk Nedir Bumudur.

Aşk ve sevgi sözleri, sevgiliye haykırışlar.
barisgull
Slow Friend
Slow Friend

Gerçek Aşk Nedir Bumudur.

Mesaj gönderen barisgull »

Arkadaşlar öncelikle selamlar. nasılsınız. Benim bir sorunum var sizinle paylaşmak istedim.

Benim Lise 2 den beri bir kız arkadaşım var onun için şu zamana kadar çok şey yaptım ama o hep benden kaçtı. 3 sene onunla görüştüm. askere gittim geldim bir kaç kez ayrıldık barıştık. onu her aradığımda hep benden kaçtı ama ben onu aramamaya başladığımda o hep beni aradı. en son geçenlerde şöle bir olay oldu benden 600 ytl istedi bende 2. lafı esirgemeden çıkardım verdim. (Ama zamanında aramızda şöle bişi olmuştu sırf bunun için verdim. Ben bununla bi cafeye gitmiştim o zamanlar çalışmıyordum kredi kartıda çekmemişti hesabı ona verdirmiştim bunu gitmiş annesine sölemiş barış böle böle yaptı die ). Şimdi en son 8 gün önce aradı ve konuştuk kendinle ilgili bişiler söledi ve yılbaşında napıcaksın dedi bende planım yok dedim seninle bişiler yapalım istersen dedim tamam olabilir dedi aslında güzel olur dedi ama hala 8 gündür ses seda yok. Sizce ne yapıyım arkadaşlar.
Kullanıcı avatarı
Necromania_
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen Necromania_ »

cevap vermesini bekle derim ben.En azından cevabını aldıktan sonra herşeyi ölçüp tartabilirsin
[url=http://trablus.myminicity.com/][img]http://img372.imageshack.us/img372/7499/trablusir1.jpg[/img][/url]

[b]Şehrimin populasyonun artması için lütfen Tıklayın[/b]
barisgull
Slow Friend
Slow Friend

aynen arkadaşım haklısın ama sence 8 gün çok fazla değilmi? vede biliyorsun yılbaşında bişeyler yapmak için rezervasyon şart ben 2 gün kala onu nereye götürebilirim ararsa. peki sence yılbaşında ona bişey yapıyımmı aramazsa bile?

arkadaşlar msn dende konuşabiliriz.
Kullanıcı avatarı
bcakmak90
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen bcakmak90 »

Belki sana yılbaşında bir sürpriz hazırlıyor.
barisgull
Slow Friend
Slow Friend

yok ben zannetmiyorum çünkü öyle bişey yapmaz sürprizleri hiç sevmiyor. Peki ne olursa olsun sizce ben onun yanında olayımmı olmayayımmı. O yapmasa bile ben sizce ona sürpriz yapmalımıyım?
Kullanıcı avatarı
bcakmak90
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen bcakmak90 »

Bence götürebileceğin yere kadar götür. Kızdan bir olumsuz cevap alıcaya kadar. Anladığıma göre senin kafan karışık bu karışıklığı bu şekilde atlatabilirsin. Kızla bir konuş. Eksik olan şeyleri konuşun. Neler yapabileceğinizi görün. Çünkü böyle olmaya devam ederse yakın bir zamanda birbirinizden kopmaya başlarsınız. Kızı dinle sen de ona kendini dinlettir ortak bir yol bulmaya çalışın. Kolay gelsin.
Kullanıcı avatarı
Necromania_
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen Necromania_ »

barisgull yazdı:aynen arkadaşım haklısın ama sence 8 gün çok fazla değilmi? vede biliyorsun yılbaşında bişeyler yapmak için rezervasyon şart ben 2 gün kala onu nereye götürebilirim ararsa. peki sence yılbaşında ona bişey yapıyımmı aramazsa bile?

arkadaşlar msn dende konuşabiliriz.

Sürprizleri sevmiyorsa bence çok zorlamamakta fayda var.. :oops:
[url=http://trablus.myminicity.com/][img]http://img372.imageshack.us/img372/7499/trablusir1.jpg[/img][/url]

[b]Şehrimin populasyonun artması için lütfen Tıklayın[/b]
Kullanıcı avatarı
--KaradumaN--
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen --KaradumaN-- »

en akıllarndırıcı aşk karşılık sız ama karsılıgı oldumu o aşk varya işte o aşk gercek aşk
barisgull
Slow Friend
Slow Friend

arkadaşlar bu konuda gerçekten bana yardımcı olamazmısınız
msn: barisgul@fenerbahce.com.tr
barisgull
Slow Friend
Slow Friend

bcakmak90 yazdı:Bence götürebileceğin yere kadar götür. Kızdan bir olumsuz cevap alıcaya kadar. Anladığıma göre senin kafan karışık bu karışıklığı bu şekilde atlatabilirsin. Kızla bir konuş. Eksik olan şeyleri konuşun. Neler yapabileceğinizi görün. Çünkü böyle olmaya devam ederse yakın bir zamanda birbirinizden kopmaya başlarsınız. Kızı dinle sen de ona kendini dinlettir ortak bir yol bulmaya çalışın. Kolay gelsin.
aynen bende böyle düşünüyorum. evet kafamda çok karışık ama 9 gün oldu hala bir cevap gelmedi. peki sence ne yapıyım yılbaşında arasammı onu?