bir şarkı arıyorum lütfen yardım!!!

UYARI: Hiç bir sanatçıya veya kişiye ait MP.3 ve benzeri müzik dosyaları ya da linkleri yayınlamak ve paylaşmak yasaktır.
Sevdiğiniz şarkılar, yeni çıkan albüm tanıtımları, sevdiğiniz yerli ve yabancı sanatçılar hakkında yorumlar.
gareng
New Friend
New Friend

bir şarkı arıyorum lütfen yardım!!!

Mesaj gönderen gareng »

mrb arkadaşlar ben disko da bi şarkı duymuştum ama ne adını biliyorum ne söyleyeni ne de her hangi bi sözünü ztn pek fazla sözü olduğu söylenemez neyse geçen gün de radyoda çaldığını duydum bi mağazada sanıyorum eski bi şarkı değil ilk defa bu yaz duydum çünkü şarkının tek sözlü yerini çocuk sesine benzeyen ince bi ses söylüyo sürekli aynı şeyi söylüyo ve bağırıyo sonunda başka da bi sözü yok maalesef nasıl bulucam bu şarkıyı :-( nolur yardım edin!!!!
Kullanıcı avatarı
ByUzman
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen ByUzman »

Dostum İşin zorr ! Ya sanatcısını bulucan yada bir kaç sözünü bulman lazım ! Baktın hiç biri olmuyo dinlediğin disko ya git oranın sahibine sor !
{ Bende öle bi şarkı duymuştum ismini ve sanatcısını bilmiodum .. Ama sonra arkadaşa dinlettim biliomuş o şarkıyı .. Sende bilen birine sorabilirsin }
[align=right][u][b] [size=150][color=darkblue] Fяєєяuηηiηq & Paякσuя [/color] [/size][/b][/u][/align]
gareng
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen gareng »

diskoya sorma gibi bi şansım yok ne yazıkki ufacık bi parçasını bulsam çıkıcak da işte yabancı bi şarkı bi bölümünde başka şarkı giriyodu bi tek onu hatırlıyorum :?