Server 4pc Hatasi

Ekran kartları, ses kartları, ramler, webcam, işlemciler v.b. gibi donanım sorunları ve paylaşımları.
anilcelikel
New Friend
New Friend

Server 4pc Hatasi

Mesaj gönderen anilcelikel »

UZUN YAZI YILDIRMASIN DETAYLI ANLATTIĞIM için UZADI LÜTFEN YARDIM EDİN...

başıma anlamadığım cok saçma birşey geldi... herzaman açtığım gibi bilgisayarımı açtım hiçbir sorun yok... internete girdim hergün yaptığım şeyleri yaptım, sonra müzik dinlemek için winamp ı açmak için çift tıkladım ( ki dün gecede açmıştım çalışıyordu herzaman calışıyordu ) kum saati çıktı sonradan winamp açılmadı.. sonra ben bir daha tıkladım yine kum saati sonra yine açılmadı.. önceleri hep yeni versiyon geldiği için bana haber vermişti bende internetten winamp ın kendi sitesinden en yeni versiyonunu indirdim.. kurmak istedim yine kum saati ve yine hiçbirşey yok.. sonra bilgisayarda yüklü olan winampı buldum uninnstal dedim ondanda silmedi program ekle kaldırdan kaldır dedim yine kum saati ve sonra yine hiçbirşey yok... sonra bilgisayarı yeniden kapatım başlattım... açıldıgında karşıma " SERVER 4PC disk veya ağ hatası " diye birşey geldi... virüs olabilecegini düşündüm taramadan geçirdim hiçbirşey yok.. sonra artık umudumu kestim günde en az 15 saat oynadıgım fm2008 oyununu açmak istedim oda açılmadı. ondada tuhaf bir uyarı verdi... sonra bilgisayarı tekrar kapatıp açtıgım zaman bu sefer server 4pc ile birlikte " ..... dll dosyası bulunamadı ve uygulama başlatılamadı diye tekrar bir uyarı geldi " aklıma sistemi geri alayım dedim sistem geri yüklemeye geldim tıkladım bana " sistem geri yükleme bilgisayarınızı koruyamaz. lütfen bilgisayarınızı yeniden başlatın ve sistem geri yüklemeyi yeniden çalıştırın " diye bir uyarı geldi bilgisayarı yeniden başlattıgım zaman tekrar tıkladıgımda yine aynı uyarıyı veriyor... şimdide word dosyası açamıyorum, internetten video izliyemiyorum...

ne oluyor bilgisayarıma ne yapmam lazım cıkan şeyler nedir.. hiçbirşey bilmiyorum bu konuyla ilgili bir arkadaşım bu siteyi tavsiye etti ve son care olarak bunu buldum lütfen yardım istiyorum