Backup rules... Nie mi bakalim

Buyrun geyik muhabbetlerine..
Kullanıcı avatarı
3DKim
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

Backup rules... Nie mi bakalim

Mesaj gönderen 3DKim »

Geçen gece ofisden ciktik ömer'le arabayla eve dönmeye karari alip sonra degştirmiştim açikcasi, gerek yok arabanin da yeri güzel ohh mis. Ama haliyle evin anahtarlarini arabada unuttugumu otobüse binince farkina vardim. :)

Aklima backup geldi "Aloo backup merhaba ben anahtarlarimi unuttum eve gidiyorum ofise de dönmek istemiyorum bi çilingir gönderir misin?" dedim 2dk sonra telefon çaldi çilingir ariyordu yerimi tarif ettim ben otobüsden indigimde çilingir kapida bekliyodu. Ömer bana '' tirsiyom olm ben bu ne hız adama bak köpek
gibi soluyor ısırmasın.? Ben de onu rahatlatmak için '' seni en sonra ıssıran köpek kudunuz dan öldü dedim haliyle'' Herneyse

Adamlarin multi package için verdikleri hizmet belli "Eger ki kapida bişi degişmezse ücret ödemezsiniz" ancak bana gelen çilingir hafif ma* oldugu için gece gece ugraşirken kilidin göbegini kirdi, yani +25 YTL ama banane ben kirmadim ki.

Sonunda bunun farkina varan çilingir bunun onlarin hediyesi oldugunu söyledi yeni kapi göbegini takip gitti. O sirada adama sordum "Eger ki backup'dan degilde normal telefon edip çagirmiş olsaydim sana ne kadar öderdim" diye adamin cevap basit "mini 75 YTL" ama ben ne odedim 0 (sifir) :D

Backup böyle süpper bi hizmet, aylik ücreti inanın bana o çilingirin soyledigi fiyatin 6'da biri falan.
Kisaca I LOVE YOU BackUp :)
We're having too good of a time today, we ain't thinking about tomorrow..