bitti demekle bitti

Aşk ve sevgi sözleri, sevgiliye haykırışlar.
Kullanıcı avatarı
turunculum
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

bitti demekle bitti

Mesaj gönderen turunculum »

bitti..

inandigim..taptigim..güvendigim ask "bitti" demekle bitti...
baglandim ona, sevdim..cok sevdim..öldüm bittim onun icin "sonumuz yok!" demekle bitti..
hep beraber olacaktik "iyi gündede kötü gündede hep beraberiz nefesim" demisti... "anlatamam sorunumu sana, üzerime gelme!" demekle bitti...
söz vermistik birbirimize... "söz namustur" dedik... "birakmam seni asla" demisti...basit bi sekilde "sözümü tutamadim" demekle bitti...
sabrettim.. hep sabrettim "bi süre ayri kalalim" dedi... anlayis gösterdim..."ayriliga ön hazirlik yapiyosun..." demekle kalmadi bitti...
tükendim, eridim, bittim... "belki bi kücük umut isigi vardir" dedim... kandirdim kendimi... "meger yokmus..." demekle bitti..
bekledim... hic gocunmadan bekledim, agladim, göz pinarlarim kuruyana kadar agladim... gözlerimden kan gelene kadar agladim...
"ilerde üzülmemen icin yapiyorum bütün bunlari" demekle bitti...
hayallerimiz vardi... gerceklestirmek icin elimizden geleni yapmaya hazirdik.. hic bisey imkansiz degildi bizim gözümüzde "imkansiz bi ask bizimkisi.. görmüyormusun... cocuk oyuncagi degil bu.. neden anlamiyorsun?" demekle bitti...
önümüzde cok engel vardi... evet... "o engelleri asicaz bitanem..sabret" dedi... "bu askin önündeki engeller asilmaz..." demekle bitti...
herzaman hazirdim, hazirdi... "seninleyim askim... benimsin.. bende seninim... hersey icin hazirim... hersey icin varim" dedi.. "yapamiyorum olmuyor" demekle bitti..
rüyalar bitti... hayaller bitti... tertemiz baslayan bi ask "bitti" demekle bitti...
1kutu hapla hayatim bite bilirdi...
ama bitmedi..
"hayatimsin... nefesimsin..." dedimm ona bikere.. "hayatim bitti" deyip bitiremedim...bitmemeliydi
bitmedi... son veremedim hayatima...
o adam benim hayatim... nasil kiya bilirdimki hayatima?
ama
sona erdi... bitti... o bitirdi... inandigim..güvendigim.. deli gibi asik oldugum adam bitirdi...
"senden ayrilamam" derken... "bitti" demekle o bitirdi.... o kiydi...
ben ona kiyamazken... o beni kendi elleriyle cikardigi o enkazin altina... gözünü kirpmadan kendi elleriyle geri soktu...
... hersey bitti...
aska olan inancim, hayallerim... umutlarim... bitti... hersey sona erdi...
"bitti" demekle... dünyam bitti... askim bitti...
bombosum.. disim var icim yok sanki...
bitti... resmen hersey bitti... "bitti" demekle bitti...
ne kadar zormus inanmak... inanmiyorum... inanmak istemiyorum...
ama
aslinda... onun gözünde hersey coktan bitmisti... ben göremedim... görmek istemedim..
yakistiramadim ona... ben bitiremedim... bitirmek istemedim...
ama o bitirdi...
ve bitti...

01.02.08
melankolik hayalet
(aLınTı)
seni seviyorum diyene sakın inanma beni en son bırakıp giden beni herseyden cok severdi boşver