"Garfield-3" geliyor

Vizyondaki filmler, tiyatrolar, haberler..
Glfm

"Garfield-3" geliyor

Mesaj gönderen Glfm »

Dünyanın en tembel ve gözü açık kedisi Garfield’in üçüncü beyaz perde macerası 16 Kasım’da seyirciyle buluşacak.

Senaryosunu Garfield serisinin yaratıcısı Jim Davis’in yazdığı, yönetmenliğini Mark Dippe’nin yaptığı “Garfield Geri Dönüyor-Garfield Gets Real” 1994 yılında yayınlanan “Garfield and Friends”ten bu yana yapılan ilk baştan sona animasyon “Garfield” filmi özelliğini taşıyor.

Wonderworld Animasyon Stüdyolarında yaratılan “Garfield Geri Dönüyor”, 16 Kasım’dan itibaren Türkçe seslendirilmiş olarak animasyon filmi sevenlerin karşısına çıkacak. Filmin öyküsü kısaca şöyle:

“Çizgi bant yıldızı olmanın tekdüzeliğinden sıkılan Garfield, gazete sayfasından firar ederek ‘gerçek dünyanın’ yolunu tutar. Gerçek bir ev kedisi olarak düşük profilli hayat yaşarken, gazete baskıya girmeden geri dönmediği takdirde çizgi serinin iptal edileceğini öğrenir. Ancak bugüne kadar gerçek dünyaya kaçan hiçbir çizgi karakter, sonradan geri dönmeyi başaramamıştır. Üstelik bir takım şeytani güçler, onun çizgi roman dünyasına geri dönüşüne engel olmaktadır.”

“Garfield Geri Dönüyor”da, çizgi bant serisinin baş karakterleri olan Garfield, Jon Arbuckle, Odie, Nermal ve Arlene’in yanı sıra yeni karakterler de boy gösterecek.

Filmin yeni karakterleri arasında Wally, Bonita, Billy Bear ve Eli yer alıyor. Ayrıca yeni bir karakter olan Sheckny adlı kedi de bu filmde üne kavuşacak.

Ntv
Kullanıcı avatarı
fanta
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen fanta »

ben isterim vallahi yapılsın tabi gelsinde izleyelim severim garfieldi
[b]Bütün renkler aynı hızda kirleniyordu, birinciliği beyaza verdiler...[/b]
Kullanıcı avatarı
grace
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen grace »

Garfield'ı, o şişman ve bencil kediyi, yere değen göbeğini, garfield 1 'in sonunda zavallı Oddy'ye söylediği 'ikimizde aynı şeyi seviyoruz; beni':))yi seviyorum...
Yaşamak ne güzel şey;
Anlayarak usta bir kitap gibi
Bir sevda şarkısı duyup
Bir çocuk gibi şaşırarak yaşamak..

Nazım Hikmet