Avrupalı Müslümana Nasıl Bakıyor

Güncel haberler ve olaylar
Kullanıcı avatarı
PsychopathiCaT
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen PsychopathiCaT »

ABD kendine yeni düşman arıyordu SSCB'nin çöküşünden sonra,bunun içinde en iyi aday müslümanlıkdı.Bu rüzgara bütün Batılı ülkeleride dahil etti.Bu yolda yalnız olmak istemıyordu.Bütün batılı insanların beyınleri Medya vasıtasıyla yıkandı ve öteki kavramı batılıların belleklerine kazındı.Bunun sonucundada kandırılan hristiyan toplumu için korkulan kişiler olduk.Kutsal amaç aslında müslümanların yeraltı kaynaklarıydı ve amacın ilk halkası Irak oldu.Irakta ölen insaların batıların gözünde köpekleri kadar değeri yok buna emın olun.Türkiyeyide çoğu batılı bir arap ülkesi sanır zaten, o kadar bilgisizdirler aslında.

Öte yandan ben şuna emınım ki kendım İngilterede veya Abd'de yaşasam ve benım oldugum semtte bir bomba düzeneği oluşturulup bir binanın önüne bırakılsa o semtteki bütün müslümanları ben dahil göz altına alırlar.Gerçek suçluların dışarıda gezdiğini bilseler bile ilk önce ötekini suçlamak işlerine gelır.
[b][glow=blue][color=white][size=67]I Love You...I'll Kill You!!!!~~bUT I LoVe YoU FOrEver~~[/size][/color][/glow][/b]
Kullanıcı avatarı
Sevdazan
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen Sevdazan »

PsychopathiCaT yazdı:ABD kendine yeni düşman arıyordu SSCB'nin çöküşünden sonra,bunun içinde en iyi aday müslümanlıkdı.Bu rüzgara bütün Batılı ülkeleride dahil etti.Bu yolda yalnız olmak istemıyordu.Bütün batılı insanların beyınleri Medya vasıtasıyla yıkandı ve öteki kavramı batılıların belleklerine kazındı.Bunun sonucundada kandırılan hristiyan toplumu için korkulan kişiler olduk.Kutsal amaç aslında müslümanların yeraltı kaynaklarıydı ve amacın ilk halkası Irak oldu.Irakta ölen insaların batıların gözünde köpekleri kadar değeri yok buna emın olun.Türkiyeyide çoğu batılı bir arap ülkesi sanır zaten, o kadar bilgisizdirler aslında.

Öte yandan ben şuna emınım ki kendım İngilterede veya Abd'de yaşasam ve benım oldugum semtte bir bomba düzeneği oluşturulup bir binanın önüne bırakılsa o semtteki bütün müslümanları ben dahil göz altına alırlar.Gerçek suçluların dışarıda gezdiğini bilseler bile ilk önce ötekini suçlamak işlerine gelır.
PsychopathiCaT
teşekkür ediyorum......
gerçekten
düşünmek kararın yarısıdır karar vermek bitirmektir....
inanmak budur....
sustum
tebrik ettim susmadan önce
[b]***SEVGİ: ASIL KUDRETİN SAHİBİDİR***[/b]

[b]www.sevdazanca.tr.cc[/b]