Rap Muzİk

UYARI: Hiç bir sanatçıya veya kişiye ait MP.3 ve benzeri müzik dosyaları ya da linkleri yayınlamak ve paylaşmak yasaktır.
Sevdiğiniz şarkılar, yeni çıkan albüm tanıtımları, sevdiğiniz yerli ve yabancı sanatçılar hakkında yorumlar.
Kullanıcı avatarı
Zeko
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Zeko »

demekki izlediklerinden pay çıkaran da varmış helal sana tush...
[i][b]Tek cümlelik bir nokta değilim...[/b][/i]
Kullanıcı avatarı
Eternity
Site Admin
Site Admin

Mesaj gönderen Eternity »

barbar16 yazdı:sana katılamıyorum eternıty bol giymel zaten bir tarz benim rock dinleyip bol giyinen bir çok arkadaşım var.Ben mesela rap dinliyorum ama dedigin gibi bol giyinip yürüyüşümü değistirmiyorum.Rap dinlemek anlamayı gerektirir zaten anlamıyanlar rap dinleyemezler!
ben, rap dinleyen herkes yürüyüşünü, hareketlerini değiştirir demedim. niye alındın? öyle değilsen, alınmana gerek yok zaten. bu bir.

rap müziğin felsefesi hoşuna gider, dinlediklerin sana bir görüş, fikir katar o ayrı. ama rap müziğin felsefesinde bol giyinmek, salınmak, konuşma şeklini değiştirmek, tikky gibi olmak var diye anlarsan, ben o zaman garipserim.

rap müziği anlamak gibi bir ihtiyacım yok emin ol, bu yüzden dinlemiyorum. ama umarım sen bu yazdıklarımı anlarsın. zira beni dinlemek de anlamayı gerektirir...