Kangal Üzerİne Dİyaloglar

Doğadaki hayvanlar ile ilgili paylaşımlar, evcil hayvanlarınızın bakımı, sağlığı ve eğitimi ile ilgili konuların paylaşıldığı forum.
Ninni

Mesaj gönderen Ninni »

ben küçükken dedemin bir kangalı vardı... onu çok severdim... dedikleri gibi gerçekten çok iri oluyorlar tay gibi desem yeridir... bize çok alışkındı. at niyetine sırtına binerdim sürekli :))) öldükten sonra başka köpeklerde aldı dedem ama hiçbiri onun yerini tutamadı.. çok sadık, çok asil ve uysal oluyorlar.
Kullanıcı avatarı
rüya
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen rüya »

ben küçükken dedemin bir kangalı vardı... onu çok severdim... dedikleri gibi gerçekten çok iri oluyorlar tay gibi desem yeridir... bize çok alışkındı. at niyetine sırtına binerdim sürekli )) öldükten sonra başka köpeklerde aldı dedem ama hiçbiri onun yerini tutamadı.. çok sadık, çok asil ve uysal oluyorlar.
katılıyom.Bizimde küçükken yavru kangalımız vardı daha sonra başkasına verdiler ama 1 sene sonra hala bizi unutmamıştı yıllarca ziyaretine gittik patileri bi harika yerde duruşu bile asil nediyeyim harika bir köpek sadık dost diye buna diyolar sanırım
mad_emrah

Kangallar

Mesaj gönderen mad_emrah »

ÇOK ASİL HAYVANLARDIR EGİTİLİRSE HER SEYI YAPABİLİRLER

İŞTE BUDA BENIM KANGALIM :)

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
Kullanıcı avatarı
STEPHAN
Quick Friend
Quick Friend
İletişim:

Mesaj gönderen STEPHAN »

güzel bi KUÇU ay pardon DUMANDI :D :D :D AHAH

DUMAN DUMAN DUMANN :D AHAHA BOYNA HAVLIYO BU KOPEK YAW :D
HİÇBİR ŞEY KAZANMAK KADAR KEYİF VEREMEZ
biloayt
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen biloayt »

Sevgili arkadaşım şunu aklının bir kenarına yaz.Değil pitbul dünya üzerinde karşısında durabilecek it yokturdur. kangala it dememe çünkü onlar dosttur.Kenyalılar ailelerini ve sürülerini yırtıcı arslanlardan korumak için kangal üretiyorlar.PİT'İN BUT'U nerede kalır düşünsene?
Kullanıcı avatarı
MehzuL
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen MehzuL »

Dövüşten kaçan bir kangal Kangal değildir arkadaşım..
öleceğini bilse fille boğuşur..
burda yazılmayan bi kaç özelliğini sıralamak isterim..

- 400 küsür kelime hazinesine sahip tek köpek
- Bir kurtla ( kurttan bahsimiz gerçek bir kurt eşşek büyüklüğünde ) boğuşa bilen tek köpek
- Erkeği dişisine saldırmaz
- Gururludur ( boğazına kurt kılı kaçsa intihar eder )
- Kardeşi ile asla çiftleşmez
- Bir evden sadece bir kişiye bağlıdır (ömür boyu bağlı kalır )
- En zayıf yeri ensesi En güçlü yeri Göğsüdür ( vuruşuyla insan kaburgasını bile kırar ) kurtları böyle öldürüyolar.
bunlar benim kangaldaki çobanlarla yaptığım diyaloglar..
birde ağzım açık izlediğim bir olay vardı
Büyük bir leğen içine yal denilen köpek yemi yapıldı ve ortaya kondu..
5 köpek vardı. İlk önce en büyüğü geldi ve yemeye başladı, diğerleri bir köşede bekliyoorlardı. o bitirdi onun bir küçüğü geldi o bitirdi bi küçüğü ve en sonuncusu geldiğinde göz kararı yalın 5 de 1 inin kaldığını gördüm..
Gerçekten harika bişeyler..