Yaralı köpeğe müdahale ederken dayak yedi

Ana Sayfa'da yayınlanan güncel haberler.
Kullanıcı avatarı
Eternity
Site Admin
Site Admin

Yaralı köpeğe müdahale ederken dayak yedi

Mesaj gönderen Eternity »

ResimSamsun Hayvanları Koruma Derneğinin kadın başkanı Hümeyra Ulubay, Tekkeköy ilçesinde yol kenarındaki yaralı köpeğe müdahale ederken tartıştığı kişi tarafından darp edildi.

Hümeyra Ulubay, Tekkeköy Selyeri Mahallesi'nde, otomobilin çarpması sonucu yol kenarında yaralanmış bir köpek bulunduğu bilgisi üzerine yardımcısı Banu Akdeniz ile olay yerine gitti. Ulubay, burada yaralı köpeğe müdahale ederken, yanlarına gelen ve “bu düzelmez bırakın gitsin” diyen Yılmaz Üstün'le (70) tartıştı.

Tartışmanın büyümesi üzerine Üstün'ün saldırısına uğrayan Ulubay, darp edildi. Bu sırada olay yerine gelen Üstün'ün yakınları ile de tartışan Ulubay, polisten yardım istedi.

Güvenlik güçlerinin müdahalesi ile Tekkeköy Polis Merkezine götürülen taraflar birbirlerinden şikayetçi olurken, Ulubay Tekkeköy Sağlık Ocağında darp edildiğine dair rapor aldı. Yaralı köpek ise gerekli müdahale için veterinere götürüldü.

Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Hürriyet
Kullanıcı avatarı
FaT
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen FaT »

yani adam bi hayırseverlik yapmak yerine bırakıp gitmek istemiş ve olayların arkası kesilmemiş garip.
[size=150][glow=red][b]Ne GiT diyeceğim sana,nede KaL!BeNiM aşkımın benim için atacak bir yüreğe ihtiyacı VaR,ya aç yüreğini büyüsün aşk içinde,yada bulaşma aşka hiçbir ZaMaN....
[/b][/glow][/size]
Kullanıcı avatarı
PsychopathiCaT
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen PsychopathiCaT »

Adam Kro işte,çok var bunlardan ülkemizde,def olup gitseler başka yere ne rahat ederiz aslında,yada toplu bir etnik soy kırım yapılabılır.
[b][glow=blue][color=white][size=67]I Love You...I'll Kill You!!!!~~bUT I LoVe YoU FOrEver~~[/size][/color][/glow][/b]
Kullanıcı avatarı
keops
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen keops »

ben bu haberi televizyonda izledim, tamam adam cahil ve haksız ama kadınızı izlemeliydiniz kameraları görünce adama bi saldırması vardı ki bi zamanlar "panter Emel" vardı sanırım aynı onun gibi. Amaç hayvanları korumak değilde kameralar karşısında gösteriş yapmak olursa bu kadın gibi olur işte...
[size=117][b]İnsan, düşünen tek hayvan değildir,

ama bir hayvan olmadığını düşünen tek hayvandır.[/b][/size]

[align=right][b]Pascal Picq[/b][/align]