çok şaşırmıştım.....

Dökün içinizi artık.Sırlarınızı, duygularınızı kimseye anlatamadıklarınızı burada anlatın.
Kullanıcı avatarı
_KARANLIK_
Quick Friend
Quick Friend

çok şaşırmıştım.....

Mesaj gönderen _KARANLIK_ »

orta okulda bir arkadaşım vardı.nedense beni çok seviyordu.benim yanıma yaklaşan, sohbet etmeye çalışan kızlarla kavga ediyordu.iki de bir karşıma dikilip; "ya o, ya ben" gibi laflar ediyordu.kimseyle görüşmeme, konuşmama fırsat vermiyordu.sürekli oram buram ağrıyor bahanesiyle ona bir şekilde dokunmamı sağlıyordu.ben iyice huylanmaya başlamıştım.allahtan orta okuldan sonra ayrıldık.farklı okullarda devam ettik liseye.ben taşınmıştım da.yeni telefonumu da vermemiştim.ama nasıl olduyduysa eski bir arkadaşım aracılığıyla hem adresimi, hem telefon numaramı bulmuş.bir sabah telefon çaldı o."size geliyorum" dedi gülerek."buldum seni" dedi."niye beni hiç aramadın, aşkolsun" dedi.neyse bir iki saat sonra geldi.ben odamdaydım farketmedim.umarım gelmekten vazgeçer diye düşünüyordum ki odamın kapısı açıldı.bana koşarak sarıldı ve dudagıma kocaman bir öpücük kondurdu ve "seni çok özledim" dedi :shock: ne yapacağımı bilemedim.o gün işleri olduğu için fazla kalamadı.daha sonra kendi evimize taşındık zaten.bana bir daha ulaşamadı.yıllar sonra duydum ki evlenmiş.bir "ohh" çektim.tercihlerinin normale dönmesine çok sevindim......
uçurumun kenarı... işte tam oldugum yer... seninle olmakla,sensiz kalmanın arasında bir yerdeyim........
Kullanıcı avatarı
bybaron
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen bybaron »

wışşşşşş
Kullanıcı avatarı
mourhuun
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

Mesaj gönderen mourhuun »

Aman Allah'ım neler de oluyormuş...iyi kurtarmışsın kendini. :)
Ayrıldı gönül yine bir tek eşinden
Bulmakta teselli batan akşam güneşinden
Alnımdaki hattı yaşımın matemi sanma
Her çizgi açıldı acı hicran ateşinden
İşsiz mühendisle yine yeniden
Kullanıcı avatarı
FaT
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen FaT »

hıım bi insanın hemcinsinden hoşlanmaşı biz türklere göre garip ve hatta bazılarına göre IYK denilecek türden kimbilir belkide senin arkinde bir dönem hemcinslerinden hoşlanmıştır ama sonra karşı cinsten birine ilgi duymuştur ve sizin tabirinizle NORMAL bir insan olmuştur.
[size=150][glow=red][b]Ne GiT diyeceğim sana,nede KaL!BeNiM aşkımın benim için atacak bir yüreğe ihtiyacı VaR,ya aç yüreğini büyüsün aşk içinde,yada bulaşma aşka hiçbir ZaMaN....
[/b][/glow][/size]
Kullanıcı avatarı
_KARANLIK_
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen _KARANLIK_ »

evet bence 1+1 normaldir.bir sonuç çıkar çünki bu işlemden... ama hemcinslere duyulan ilgi 1+0 gibi bir durum.yani bu tarz ilişkilerden bir sonuç çıkmaz bence... o da sonunda farkına vardı ve normale döndü.bende kurtuldum :) darısı digerlerinin başına.bu tarz olaylarla arada sırada tekrar karşılaşıyorum çünki...
En son _KARANLIK_ tarafından 18-07-2006 02:25 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
uçurumun kenarı... işte tam oldugum yer... seninle olmakla,sensiz kalmanın arasında bir yerdeyim........
Kullanıcı avatarı
miragese
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum

Mesaj gönderen miragese »

o tip insanlara pek sıcak bakmıyor insanlar.ama bence çok sıradan bir olay bu.insan her istediği şeyi sevebilmeli ve kendini tetmin edebilmeli aslında..(etrafına zarar vermeden tabii..)
AYNADAN BİR MASKE OLSA,KİME TAKIP KENDİNE BAKMAK İSTERDİN..?
Kullanıcı avatarı
miray
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen miray »

avrupada dudak dudaga arkadas olarak öpüsen cok kiz var
belkide kötü niyetli degilmistir :)
[b][color=#ff00aa]
*~*SeNsIzLiGiN GüNcEsI*~*

[/color][/b]
Kullanıcı avatarı
Gürz
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Gürz »

_KARANLIK_ , tercihlerimiz aydınlık geleceğimizi etkiler... :)
Çağların bilgeliğini ara , ancak dünyaya bir çocuğun gözleriyle bak.
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

Kızların dudak dudağa öpüşmesi çok garip bir durum değil artık, türkiye'de de.. Şahsen yakın kız arkadaşlarımı öpüşürken çok gördüm :) Arkadaşın biras bencilmiş, hatta bayaa bi bencilmiş sanırım arkadaş konusunda.. Ne diyelim hayırlısı olsun :P
enjoy the silence..
Kullanıcı avatarı
chack
Super Friend
Super Friend

Mesaj gönderen chack »

İnşallah hayırlısı olmuştur dicem. Eğer arkadaşında bu bir hastalık durumunu aldıysa yakanı bırakacağını zannetmiyorum. Çünki onun ilişkisi zaten yasak türünden bir ilişki. Yani evlenmesi onu nekadar tatmin eder ve bağlar düşünmek lazım. Umarım karşına bir daha çıkmaz diyorum.
[url=http://www.turkiyeforum.com/ogrenci-evi-bekar-evi-vp267526.html#267526][img]http://www.ogrencievi.org/images/logo.jpg[/img][/url]
[url=http://www.turkiyeforum.com/delinin-kuyusu-vt18335.html]Delinin Kuyusuna Gider[/url]