Bayan Basketbol Ligi

Basketbol hakkında tüm konular
zuzu-ipek
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen zuzu-ipek »

ya bi grup bayan basketci olarak bu konuya el atmak lazımmm
Kullanıcı avatarı
sokakkedisi_211
Quick Friend
Quick Friend
İletişim:

Mesaj gönderen sokakkedisi_211 »

ya ben bayan basketbol maçlarının bi kısmını takip ettim ve gerçekten heyecanlı oluyoo...ama genelde seyrettiğim maçlar hem kupa ve hem de lig şampiyonu olan fb nin maçlarıydı...ama tabi smaç yok...blok az...değişik hareketler az.. o yüzden erkek basketbolu daha çok ilgi görüyoo...
s:o:k:a:k:k:e:d:i:s:i
zuzu-ipek
New Friend
New Friend

aslında doru haklısın ama wnba maclarnıda seyret..gercekten zewkli zaten dünyada smaç basan tek kadın war oda lisa leslie...ilerleyen zamnlarda bende olucum tabi;)
Kullanıcı avatarı
sokakkedisi_211
Quick Friend
Quick Friend
İletişim:

Mesaj gönderen sokakkedisi_211 »

zuzu-ipek yazdı:aslında doru haklısın ama wnba maclarnıda seyret..gercekten zewkli zaten dünyada smaç basan tek kadın war oda lisa leslie...ilerleyen zamnlarda bende olucum tabi;)
işallah..:D :D
s:o:k:a:k:k:e:d:i:s:i
zuzu-ipek
New Friend
New Friend

tabii inşallhh:):):) gerci suan sadce panyaya deyiyorum ama smaç bastıgım zamen bayan absketbolu ii yerlerde we seyretmye deger olucakk eminim;);):P
Kullanıcı avatarı
frtsngz
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen frtsngz »

bayan basketbolu daha yavaş ve heyecansız geçer (wnba hariç) bu yüzdendir diye düşünüyorum. Dün mesela Efes Pilsen - Beşiktaş Yarı final maçı vardı saat 16:00 da olmasına rağmen 13:00 te tv karşısına geçip bekledim. :D
Gigabyte GeForce6100 || AMD Sempron 2800+ || 2x512 MB DDR400 || 512 MB ATI Radeon X1300 || 300 GB Samsung HDD || Microsoft Wireless Optical Desktop Comfort Edition || 17" Samsung SyncMaster 794 Mb || [b]Packard Bell W3141 Notebook[/b]
zuzu-ipek
New Friend
New Friend

e orasına sölicek laf yok bende seyrettm ii maçtı yah..kerem tunceri oynasydı kapışırlrdı gercii naçın soonucu belliydi ama;) EFESSSS:p
Kullanıcı avatarı
nienna isilra
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen nienna isilra »

tabi en buuk Bjk ama noldu o maçta bende biLmiorum bu arada siz basketbolu sadece erkek macı olark gorenler basketbol oynamadıınız için böle düşünuosun sadece görsel zevk olarak..
Tüm ßu öLüm arasInda,tEk sEnsiN,hayat oLan..

[img]http://img99.imageshack.us/img99/8475/x1pcjqddvowrmzsagkggtvglulcuuq.jpg[/img]
Kullanıcı avatarı
frtsngz
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen frtsngz »

Hayır oynuyorum okulda kız arkadaşlarımla basketbol oynamanın zevkini de biliyorum. Takımda kız takımıyla yaptığım maçlarıda hatırlıyorum ama ...

Erkekler az savunma yapar sayı atmalarına izin verir hücümü güçsüz yapar falan filan..

Hiç unutmam bir sene bir guard kız arkadaşım oldu 1:65 teke tek maçlarımız çok eğlenceli ve çekişmeli geçiyordu yenmesi zordu yani FATO yu :)
Gigabyte GeForce6100 || AMD Sempron 2800+ || 2x512 MB DDR400 || 512 MB ATI Radeon X1300 || 300 GB Samsung HDD || Microsoft Wireless Optical Desktop Comfort Edition || 17" Samsung SyncMaster 794 Mb || [b]Packard Bell W3141 Notebook[/b]
zuzu-ipek
New Friend
New Friend

ya bakkkk isteynci kızlarnda yapamayacagı şey yok demekki..ewet aslıunda neden erkeklerle maç yaparken ölee bizi takmıo gibi oynuolar anlamıorum gerci sonunda yenilen yine siz oluosnz ama...:):) o maçı tabiki efes aldı..off basket yüzündn okulda kalıcam sanırım!!!:D