Polat: Yıldırım'ı Tebrik Ediyorum!

Galatasaray taraftarlarının buluşma noktası.
ersines

Polat: Yıldırım'ı Tebrik Ediyorum!

Mesaj gönderen ersines »

Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Adnan Polat, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın görevinden ayrılmasıyla ilgili olarak çok ilginç bir iddiayı gündeme getirdi...
Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Adnan Polat, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın görevinden ayrılmasıyla ilgili olarak, ''Eğer gündem değiştirmeye yönelikse, tebrik etmek lazım. Son derece başarılı oldular'' dedi. Mecidiyeköy'deki Sportif A.Ş. binasında basın toplantısı düzenleyen Adnan Polat, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın görevi bırakmasıyla ilgili görüşünün sorulması ve Yıldırım'ın yeniden döneceği yönünde söylentiler olduğunun hatırlatılması üzerine, ''Eğer Aziz Yıldırım'ın istifası samimi ise zaten daha önce görüşlerimi açıkladım. Ama istifası gündem değiştirmeye yönelikse, tebrik etmek lazım. Son derece başarılı oldular. Bizim şampiyonluğumuzla ilgili göndemimizi ikinci plana ittiler'' diye konuştu.
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Fenerbahçe'nin bu psikolojik harp konusunda ne kadar başarılı olduğu hakkında daha önce ben de çok yazmıştım tekrar yazmak istemiyorum ama bunları görebilen ve bunlara karşı taruz edebilen Adnan Polat gibi bir yöneticimiz olması sevindirici Aziz Yıldırım bu konuda ciddi eğitim almış bir adam o yüzden saygı duyuyorum kendisine gelcek psikolojik savaş devri ...