bılgısayar cıldırdı

Bilgisayarlar hakkındaki genel sorunlar, almak istediğiniz bilgisayarlar v.b.
Kullanıcı avatarı
zorlu98
New Friend
New Friend

bılgısayar cıldırdı

Mesaj gönderen zorlu98 »

:-x arkadaslar bı yardım bılgısyarım cıldırdı. ben kapamadan adls kapanıyor bı suru yoldenedım yardım
Kullanıcı avatarı
kingarthur
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen kingarthur »

önce 444 0 375 i arayıp adsl hattınızda arıza var mı yok mu öğrenmelisiniz. Eğer hatta birşey yok ise 2 ihtimal kalıyor. Ya modem bozuktur ya da pc ye trojan bulaşmış olabilir.
Ey Aşk! Üzülerek söylüyorum ki; Bu insanlar seni haketmiyor...

[img]http://img149.imageshack.us/img149/783/163zb.jpg[/img]
mad_emrah

Mesaj gönderen mad_emrah »

önce 444 0 375 i arayıp adsl hattınızda arıza var mı yok mu öğrenmelisiniz. Eğer hatta birşey yok ise 2 ihtimal kalıyor. Ya modem bozuktur ya da pc ye trojan bulaşmış olabilir.
aynen katılıyorum
Kullanıcı avatarı
zorlu98
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen zorlu98 »

trojan bulaşmış ama programların faydasını görmedim :thanks: forumda arastırdım adwere kaspersky işe yaramıyor silimediler :evil: yer değiştiriyor ben nasıl kurtulurum bilgisayar da acemiyim :thanks:
jok3r_88

Mesaj gönderen jok3r_88 »

http://download.bitdefender.com/windows ... l/final/tr Güzel bi antivirüs programı trojanları çok güzel buluyo ama pc yi çok yavaşlatıyo.
Kullanıcı avatarı
NeFReTBoYSs
New Friend
New Friend

modemin bozuk

Mesaj gönderen NeFReTBoYSs »

arkadaşım büyük ihtimalle modemin bozuk.
bide AntiVir die antivirus programını indir.
gayet güzel ve kullanışlı
Kullanıcı avatarı
zorlu98
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen zorlu98 »

ya arkadaşlar benim sorunum bilgisayar açılınca başlıyor bu ne biçim bir virüs solucan trojan veya her ne ise birtürlü kurtulamadım :angry: ne yapsam olmadı neolur yardım edin biri beni izliyor artık msn bile açamıyorum korkuyorum resetlemek nedir nasıl yapılır anlatın neolur acemi olduğumu söylemiştim
Kullanıcı avatarı
black666
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen black666 »

everest ultimate edition isimli sistem hakkinda bilgi toplamaya yarayan bir program var onu indir bilgisayarina kur programi ac daha sonra file kismindan preferanes
i tikla sana sunulan dil menusunden turkce yi tiklayip prog dilini tr cevir daha sonra programin ana sayfasindan yazilim klasorunu tikla sonra baslangic ogelerini tikla acilan pencereden bilgisayarinda otomatik baslayan butun programlar gozukecekdir bunlarin icinden trojan i bul ve mause nin sol tusuyla onu isaretle sonra yukarudaki kaldir komutuna tikla trojan bilgisayarin acildigi zaman otamatik olarak baslamayacaktir daha sonrada kaspersky ile sistemi scan et bulunann trojanlari sil eger olmazsa daha farkli bir metod ile deneriz
Kullanıcı avatarı
aY
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen aY »

NeFReTBoYSs a katılıyoum Anti-Vir i bi çalıştır yine olmazsa black666 nın dediğini yaparsın o da olmazsa verilerini yedekle ve bi format at..Senin bilgisayarının ciddi bir güvenlik programı sorunu var..Tekrar kurduktan sonra da Norton u kur...-Bence -Kolay Gelsin
Kullanıcı avatarı
agrilion
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen agrilion »

senin sorunun güvenlik sorunu önce sisteme iyi bir antivirüs kur trojenleri temizle daha sonra bu trojenlerin modeminede bulaşmış olması mümkün modemini fobrika ayarlarına döndür
dünya bir gündür oda bugündür

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir