Galatasaraya hediyemiz olsunn!!!

Futbol hakkında tüm konular.
Kullanıcı avatarı
gs_girl
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen gs_girl »

kurualp yazdı:GS_GİRL SEN MERAK ETMEE KENDİLERİ BİLE ŞAŞIRACAKLAR NE YAPIYO BU GALATASARAYLILAR DİYEEE ADNAN POLAT AĞBİMİZ ŞİMDİDEN BAŞLADI TRANSFER YAPMAYAAA BAK GÖR BÜTÜN DÜNYA TAKIMIMIZI KONUŞUCAKKK

AVRUPA SALLANIYO ŞİMDİDENN BAŞ BELASI GELİYO DİYEEEE

UYUYAN DEV UYANIYORR ARKADAŞLARRRRR

bende adnan polat ı kastedmiştim.
benim 4 amcam var biri kalbimde yaşıyor.
Kullanıcı avatarı
gs_girl
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen gs_girl »

artık yeter yani maçı verdiniz ya da vermediniz bitti tamam mı ?
beşiktaş a satılık dediğim için özür diliyorum artık bi dedim yani kıyamet koptu.ama siz ne derseniz diyin yazdıklarım doğrudur.
82gokhan

Mesaj gönderen 82gokhan »

82gokhan yazdı:kimse unutmadı merak etmeyin aldığınız kupaları...bizler gurur duyduk bir türk takımının avrupada başarılı olmasına...ama beşiktaş satılık bilmem ne gibi cümleler kurmak ne sana kalmış ne haddine...yazdığınız yazılara dikkat etmeniz lazım...bazı kurum ve kuruluşlara hakarete kaçıyor...
bu lafın üstüne daha hala hak buluyorsanız kendinizde söyleyecek söz yok size...
Kullanıcı avatarı
KarGoManiA
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen KarGoManiA »

gs_girl yazdı:ben bir galatasaraylı olarak maçı hediye vermediniz biz paramızla aldık yani hakaret olmasın ama beşiktaş satılık yani şampiyon olana artı beşiktaş hediye gibi birşey hakaret etmiyorum doğruları diyorum.
Hanfendi Sen HayaTINda Kaç Kere Bi DerbiyE gittinde 90 Dk tAKIMIn için BaĞIrDIn..sTada gidiNcede büyük ihtimAL ELinde AYna Ruj Makyaj YapIyorsUnDur...

DoğrULaRI diyorum diye Kendini KanDIrma YaZIK Sana...

Ben kapaLIdaYDm...

92-93 Sezonunda
2 TaKIm ŞampiyoNLuk yOLunda
HaTIrLaYIn Ne OLdu ANkarada???
8-0 ı UNUTMA!!!

ANLayana Tabii aMa ANLamaNIzIda pek bEKliyorum Kapasite + FutbOL biLgisi Tabiki...

Fb ve Gs ye Ş.LiginDe BaşarILar diLeriz...BizDE Uefa'da yOLUmUza Devam Edeceğiz...

3 Kuruş FutbOL biLgisi OLmayanLaRIn YoruMLar YaPIP Burda 1-2 Kişiyi Sinir Etmesine GÖz yummasIN YöneticiLer ... biLEn TaRTIşSIn..biLMeyenDE KapaSIn Çeneni Sadece OKusun Öğrensin...
[align=center][color=black]Günler geçer sAYMAZSIn.Sonu yokmuş gibi yaşarsın

geceler mezar olur dalarsın uykuya...[/color]

[color=red]Gün olur herşey biter[/color]!BU ADAM GİTTİ GİDER...[/align]
Kullanıcı avatarı
kurualp
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen kurualp »

BEŞİKTAŞLILARSİZ UEFA YA GİDİN FENERDE ŞAMPİYONLAR LİGİNE

BİZİM DEVLERLE UFAK Bİ HESABIMIZ VAR HESABI KESELİM

SIRA SİZEDE GELECEKKK

AĞUSTOS DEVLER LİGİNE DAVET EDİYORUZ BUYRUN DA DEV GÖRÜN TARTIŞMAYIN BİZİMLE ARTIKKK

ultrAslan..
BIZ GONULLERE CEKTIK BAYRAKLARI DIREKLERE DEGIL. BIZ TARIHE YAZDIK ISMIMIZI DUVARLARA DEGIL. BIZ AVRUPADA ACTIK BAYRAGI KADIKOYDE DEGIL. BIZ DUNYAYA POZ VERDIK SAKSAKCILARA DEGIL. VE BIZ IMPARATORLARLA BUYUDUK KESTANELERLE DEGIL
Kullanıcı avatarı
gs_girl
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen gs_girl »

KarGoManiA yazdı:
gs_girl yazdı:ben bir galatasaraylı olarak maçı hediye vermediniz biz paramızla aldık yani hakaret olmasın ama beşiktaş satılık yani şampiyon olana artı beşiktaş hediye gibi birşey hakaret etmiyorum doğruları diyorum.
Hanfendi Sen HayaTINda Kaç Kere Bi DerbiyE gittinde 90 Dk tAKIMIn için BaĞIrDIn..sTada gidiNcede büyük ihtimAL ELinde AYna Ruj Makyaj YapIyorsUnDur...

Ben kapaLIdaYDm...

92-93 Sezonunda
8-0 ı UNUTMA!!!

ANLayana Tabii aMa ANLamaNIzIda pek bEKliyorum Kapasite + FutbOL biLgisi Tabiki...

Fb ve Gs ye Ş.LiginDe BaşarILar diLeriz...BizDE Uefa'da yOLUmUza Devam Edeceğiz...

3 Kuruş FutbOL biLgisi OLmayanLaRIn YoruMLar YaPIP Burda 1-2 Kişiyi Sinir Etmesine GÖz yummasIN YöneticiLer ... biLEn TaRTIşSIn..biLMeyenDE KapaSIn Çeneni Sadece OKusun Öğrensin...[/quote

bak abi diyorum ruju hiç kullanmam yargısız infaz yapma 2 derbi maçlarını hiç kaçırmam (kendi takımımla olanları) mutlaka izlerim 3 sürünen sizsiniz kime yazık anla kendini asıl sen kandırıyorsun sen 4 sen gibi futbol bilgisi olmayanlarda yazmasın yaşından havalanma.bu da sana kapak olsun.
aRaCeLLy

Mesaj gönderen aRaCeLLy »

ya birbirinize karşı saygılı olun uyarı alabilirsiniz kırıcı şeyler söylemeyin bu forum onun için değil
Kullanıcı avatarı
KarGoManiA
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen KarGoManiA »

gs_girl yazdı:
KarGoManiA yazdı:

Ben kapaLIdaYDm...

92-93 Sezonunda
8-0 ı UNUTMA!!!

3 Kuruş FutbOL biLgisi OLmayanLaRIn YoruMLar YaPIP Burda 1-2 Kişiyi Sinir Etmesine GÖz yummasIN YöneticiLer ... biLEn TaRTIşSIn..biLMeyenDE KapaSIn Çeneni Sadece OKusun Öğrensin...[/quote

bak abi diyorum ruju hiç kullanmam yargısız infaz yapma 2 derbi maçlarını hiç kaçırmam (kendi takımımla olanları) mutlaka izlerim 3 sürünen sizsiniz kime yazık anla kendini asıl sen kandırıyorsun sen 4 sen gibi futbol bilgisi olmayanlarda yazmasın yaşından havalanma.bu da sana kapak olsun.
FarKInda MISIn TerbiyesizLik YaPIyoSun..Haddini Ve DuracaĞIn Yeri iyi biL...

GELdin mi Bu Maça bakaLM?

FutBOL biLgim yok mu :D ... 12 yAŞImdan 15 yAŞIMa Kadar izmir Göztepe takIMINda YILDIz + B Genç futBOl OynaDIm Ben...Şu Andada EskişEhirDe Amatör kümede OyNUyorum eVLaDm...Dediğim gibi Haddini Ve DuracağIn Yeri iyi biL!!!

Bende biLiyorum Sana Kapak YazmaYI Ama YazMIyorum Neden?AzCK bi düşün yaŞIn gereği...Sonra TarTIŞ benimLe...
[align=center][color=black]Günler geçer sAYMAZSIn.Sonu yokmuş gibi yaşarsın

geceler mezar olur dalarsın uykuya...[/color]

[color=red]Gün olur herşey biter[/color]!BU ADAM GİTTİ GİDER...[/align]