Gelin Bu Halkaya Siz de Katılın

Eğitim hayatımıza dair her şey. Anılar, düşünceler..
BIRDUNYAUMUT
New Friend
New Friend

Gelin Bu Halkaya Siz de Katılın

Mesaj gönderen BIRDUNYAUMUT »

Yolu Sevgiden Geçen Bütün İnsanlara

Türkiye Eğitim ve Sevgi Seferberliği Hareketimiz, sizlerin de katkılarıyla Türkiye Çapına yayılma, sistemleşme ve kurumlaşma aşamasına gelmiştir.

Öncelikle bizlerle birlikte bu aşamaya gelinmesinde emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum.

İnternet alanında hareketimizin duyulması ve güzel yurdun dört bir yanında ağlayan tek bir çocuk ve genç kalmayıncaya kadar çalışacak gönül ehli insanların bir arada toplanması için site ve gruplarımızın ismini altta yayınlıyorum.

Erzurum' dan ve Türkiyenin Her yerinden bu sevgi seline katılmak isteyenleri gruplarımıza ve sitemize davet ediyoruz. Ziyaret edin. Üye olmak istemeseniz bile bir mesaj bırakın.Yalnız olmadığımızı hissedelim. Sizden aldığımız güçle yolumuza devam edelim.

Bu proje Erzurum' da başladı. Bu gerçeği asla unutmayacağız. Gittiğimiz her yerde Erzurum' dan izler taşıyacağız. Biz de karşılık olarak Erzurum' da kalbimizi bıraktık.

Sevgilerimle.

Tolga Tigin Şengür

Türkiye Eğitim ve Sevgi Seferberliği

Proje Sahibi

www.birdunyaumut.org

cocukpolisi.sitemynet.com

http://benimblog.com/Birdunyaumut/gallery/

Grup:

tess_f@mynetgrup.com

Not: Bu bir site reklamı değil eğitim ve rehabiliteye yönelik sevgi seferberliğinin tanıtımıdır. Sevgili Adminlerimize Anlayış Gösterdikleri için Teşekkür Ederiz. Soğuk Şehrin Sıcak Çocukları İçin Rahatsızlık Vermeye Devam Edeceğiz.
:-P Sevgilerimle